قطع سیم: مقایسه 7 سرویس پخش زنده تلویزیون

قیچی برش از طریق بند ناف.

روند تلویزیون کابل متراکم برای خدمات پخش آنلاین سرعت بالا می رود و به دلایل خوبی: ارزان تر ، راحت تر است و انتخاب بیشتری به شما می دهد. و اگر اکنون این مطلب را می خوانید ، احتمالاً به دنبال گزینه های دیگری برای آن بسته کابلی گران قیمت هستید که هم اکنون دریافت کرده اید. اما با وجود گزینه های بسیار زیادی برای برش کابل ، چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است?

گزینه های برش بند ناف برای سرویس های جریان

آنچه را با برخی از محبوب ترین خدمات دریافت می کنید ، تجزیه می کنیم.

1. YouTube TV

کشور: ایالات متحده.
قیمت شروع: 50 دلار در ماه
حداقل تعداد کانال: 70
دوره آزمایشی: 30 روز

یكی از خدمات برتر این تلویزیون یوتیوب است كه به شما امکان دسترسی به بیش از 70 كانال را با پوشش زنده تلویزیون از جمله شبکه های خبری 24 ساعته و پخش کانال های ورزشی می دهد. این در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است ، و پوشش تلویزیون محلی بسته به کد پستی که وارد کرده اید تغییر می کند. همچنین می توانید تا 9 ماه سابقه نمایش هایی را که می خواهید دوباره در ابر DVR تماشا کنید ، نگه دارید.

2. تلویزیون زنجیر

کشور: ایالات متحده.
قیمت شروع: 25 دلار در ماه
حداقل تعداد کانال: 25
دوره آزمایشی: 7 روز

  بی طرفی خالص مهم است ، و ما باید برای آن بجنگیم

Sling TV یک سرویس استریم مستقر در ایالات متحده است که گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند ارائه دهنده کابل خود را خنثی کنند و با قیمت ارزانتری انتخاب بیشتری داشته باشند. سه بسته برای انتخاب وجود دارد: Sling Orange ، Sling Blue و Sling Orange و Blue.

نارنجی و آبی گزینه های مختلف کانال های تلویزیونی را برای دسترسی به شما دارند ، بنابراین حتماً بررسی کنید که کدام یک احتمال استفاده بیشتر را دارید. به عنوان مثال در Orange ، فقط می توانید در یک دستگاه تماشا کنید ، اما با اشتراک Blue می توانید در سه صفحه جداگانه تماشا کنید. اگر برای اشتراک نارنجی و آبی 40 دلار پرداخت کنید ، می توانید همزمان روی چهار دستگاه جداگانه جریان دهید.

3. AT&T TV اکنون

کشور: ایالات متحده.
قیمت شروع: 65 دلار در ماه
حداقل تعداد کانال: 45
دوره آزمایشی: 7 روز

قبلاً با عنوان DirecTV Now ، AT شناخته می شد&T TV Now گرانترین گزینه برای کابل در این لیست است ، اگرچه بسته استاندارد آن شامل کانال هایی مانند HBO و ESPN است. سایر کانالهای پریمیوم مانند Showtime را می توان چند قطعه اضافه کرد ، همچنین بسته های ورزشی اختصاصی مانند بلیط NFL Sunday Sunday می توانند اضافه شوند. AT&به نظر نمی رسد که T TV Now از رقابت در عرصه جریان پخش مرعوب باشد ، زیرا قیمت های آنها در سال 2023 را از 50 دلار به 65 دلار در ماه در (پایین ترین) پلاس خود و 70 تا 80 دلار در حداکثر رده بالا آورده است..

  دسترسی اعطا شده: نحوه استفاده از خطوط هوایی Southwest در خارج از کشور

4. هولو با تلویزیون زنده

کشور: ایالات متحده.
قیمت شروع: 55 دلار در ماه
حداقل تعداد کانال: 60
دوره آزمایشی: 7 روز

Hulu هم ویدئوی تقاضا و هم گزینه پخش زنده تلویزیون است. گزینه VOD-only آن از 6 دلار در ماه شروع می شود ، اما اگر می خواهید تلویزیون زنده از بالای آن باشد ، باید بیش از 55 دلار در ماه چنگ بزنید. مانند AT&T TV Now ، Hulu اخیراً قیمت های خود را نیز افزایش داده است ، بنابراین می خواهید از هرگونه معاملات فصلی که ممکن است ظاهر شود ، استفاده کنید. بسته تلویزیون زنده به شما امکان می دهد تا بر روی صفحه های نامحدود تماشا کنید و Cloud DVR پیشرفته را برای ضبط نمایش هایی که احتمالاً از دست داده اید ارائه دهد. برای تماشای نمایش بدون تبلیغات باید 6 دلار بیشتر اضافه کنید.

5. fuboTV

کشور: ایالات متحده.
قیمت شروع: 55 دلار در ماه
حداقل تعداد کانال: 109
دوره آزمایشی: 7 روز

اگر فقط علاقه مند به جدیدترین بازی های ورزشی هستید ، fuboTV تمام موارد مورد نیاز شما خواهد بود و بیش از 30،000 رویداد از جمله بازی های NBA ، NFL ، MLB و NHL را پوشش می دهد. بسته استاندارد کانالهای کابلی مورد علاقه شما را در زمینه ورزش ، اخبار و فیلم ها دارد. افزودنیهای ممکن شامل کانالهای Showtime و حتی ورزشهای بیشتر است.

6. Zattoo

کشور: آلمان ، سوئیس
قیمت شروع: رایگان
حداقل تعداد کانال: 249 (30 اینچ در HD)
دوره آزمایشی: 30 روز (برای اشتراک های حق بیمه / نهایی)

اگر در اقیانوس اطلس زندگی می کنید و بیشتر کانال های تلویزیونی اروپا را تماشا می کنید ، Zattoo همه چیزهایی است که شما می خواهید. Zattoo یک پلتفرم تلویزیون اینترنتی است که تلویزیون های مختلف و متنوعی را که مطالب در صورت تقاضا دارند پخش می کند. این سرویس در سوئیس و آلمان در دسترس است ، اما برخی از مشترکین همچنین می توانند در سراسر اتحادیه اروپا و انگلیس به Zattoo دسترسی پیدا کنند. با انتخاب 249 کانال حیرت انگیز ، گزینه های شما کوتاه نخواهد بود (مگر اینکه بخواهید کانال های ایالات متحده را تماشا کنید).

  تاریخچه مختصر ناشناس

7. TVPlayer

کشور: انگلستان
قیمت شروع: رایگان
حداقل تعداد کانال: 45
دوره آزمایشی: 30 روز (با حق بیمه)

اگر می خواستید محتوای آنگلو محور بیشتری داشته باشید ، ممکن است TVPlayer بهترین انتخاب کانال را برای شما داشته باشد. ما حدود 45 کانال از جمله کانالهای BBC و ITV را حساب می کنیم. موارد رایگان مانند بی بی سی وجود دارد ، و برخی از آنها فقط با بسته بندی پریمیوم مانند ITV2 ، 3 ، و 4 در دسترس هستند. اگر خود را با عضویت حق بیمه Premium ، که به شما امکان پخش جریان HD در ده ها کانال را می دهد ، پرداخت کنید ، می توانید هزینه پرداخت کنید. ماهانه 7 GBP در ماه یا 70 GBP برای کل سال.

بهترین خدمات پخش مستقیم در سال 2023

بهترین سرویس پخش مستقیم در هر کدام از مواردی که بیشترین استفاده را خواهید کرد ، کاهش می یابد. این که آیا شما بازی تیم مورد علاقه خود را تماشا می کنید یا اخبار محلی را جلب می کنید ، گزینه های برش کابل زیادی وجود دارد که باعث خرابی بانک نمی شود. و همیشه Netflix وجود دارد.

قطع سیم: مقایسه 7 سرویس پخش زنده تلویزیون
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.