پنج پیش بینی امنیت اطلاعات BIG برای سال 2017

یک چهره اسرارآمیز و کفن ، گوی درخشان را مشاهده می کند.

یک سال پیش ExpressVPN پیش بینی هایی را در مورد آنچه ممکن است در سال 2016 رخ دهد انجام داد. برخی از این پیشگویی های جسورانه به نظر می رسید درست هستند ، برخی دیگر نه چندان زیاد. با این وجود ، این امر به اندازه کافی آگاهانه بود که یک خرید دیگر برای سال 2017 را ضمانت کند.

بحران مالی و بیت کوین

1. یک بحران بزرگ مالی باعث بی ارزش شدن پول می شود و رمزپرداخت ارز موقتی جای خود را می گیرد

در سال 2016 ، کشورهای بزرگ و کوچک در حال توسعه به ما نشان دادند که ثبات نسبی است. در حالی که بیش از حد تورم ونزوئلا را به ستوه آورده بود ، هند 80٪ از پول نقد خود را در گردش حذف کرد و مصر ارزش پول خود را تقریبا 50٪ کاهش داد یک شبه.

این کابوس با ارزش پول ممکن است در سال 2017 به حساب پس انداز نزدیک شما بیاید. از دیدن وثیقه ، کاهش ارزش ارز ، تورم ، کنترل ارز یا بانکهای بسته (از جمله بانکداری آنلاین در دسترس نیست) تعجب نکنید و پس اندازهای خود را از بین ببرید..

البته اینترنت همچنان کار خواهد کرد. تجارت محلی و برق نیز خواهد بود. با شکستن کارتهای اعتباری و PayPal غیرقابل دستیابی می شود ، Cryptocur ارزها مانند بیت کوین اولین نمایش بزرگ خود را در صحنه جهانی خواهند داشت. در حقیقت ، ارزهای رمزگذاری شده آنلاین ممکن است به تنها روش معنی دار برای انتقال پول از راه دور تبدیل شوند.

با این وجود شانس خوبی وجود دارد که ممکن است بیت کوین آماده نباشد. به نظر می رسد ، شبکه نمی تواند هجوم تعداد زیادی از معاملات اضافی را کنترل کند. هزینه ها ممکن است زیاد شوند ، و فقط معاملات بزرگ ارزش پرداخت قیمت را دارند. معاملات دیگر ، کوچکتر ، باید خانه ای را برای سایر صندوق های زنجیره ای ، مانند Litecoin ، پیدا کنند. در صورت آماده بودن می توان از شبکه های تراکنش لایه دوم مانند Lightning در بالای بیت کوین استفاده کرد.

رسوایی حریم خصوصی اپل

2. اپل رسوایی بزرگی در مورد حریم خصوصی خواهد داشت

در سال 2016 ، اپل تیترهایی را برای ایستادن در مقابل FBI ساخت. آنها با امتناع از تغییر نرم افزار خود برای اجازه دادن به پشت پرده اجرای قانون در ایالات متحده ، آنها از اصول مهم اخلاقی و قانونی حمایت کردند. اپل در همه جا قهرمان حقوق مدنی شد و بدون شک فروش را نیز افزایش داد.

در سال 2017 ، ExpressVPN می ترسد این پیروزی کوتاه مدت باشد. ایستادن در پست خود در وبلاگ و پشتیبانی سخاوتمندانه از شرکتهای دیگر فناوری ، مانند اپل ، برای یک پیروزی جهانی کافی نیست. هیچ فشارهای عمومی نمی تواند باعث شود همه دستگاههای اجرای قانون در سراسر جهان بایستند.

اپل تلفن های زیادی را در کشورهایی به فروش می رساند که تنها گزینه "رعایت یا خارج شدن" است. به عنوان یک شرکت دولتی با وظیفه تولید درآمد برای سهامداران ، "خارج شدن" گزینه ای مناسب نیست..

شاید متوجه شویم که اپل نسخه های پشتی آیفون را به برخی کشورها ارسال کرده است؟ ممکن است ، به عنوان ارائه دهنده فروش آیفون ، داده های ذخیره شده در iCloud برای کاربران برخی از کشورها متفاوت رفتار شود؟ شاید ، بستر پیام رسانی رمزگذاری شده انتهایی به نام iMessage ، به اپل اجازه دهد حملات Man-in-the-middle را انجام دهد.?

سال 2017 ممکن است سالهایی باشد که با اطمینان می فهمیم.

پلیس می تواند از هواپیماهای بدون سرنشین با نیروی مرگبار استفاده کند.

3. هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان وسایل نقلیه زره پوش در نیروهای پلیس به همه جا تبدیل خواهند شد

بعد از اینکه کوادکوپترهای کنترل از راه دور به اندازه کافی مقرون به صرفه شدند تا بتوانند بخشی از زرادخانه اسباب بازی های کودکان باشند ، نیروهای پلیس در سرتاسر جهان از این پرونده پیروی می کنند. فقط زمانی که آژانس های اجرای قانون متوجه می شوند که چگونه این ابزار ارزان (و مسلما سرگرم کننده) برای اهداف خاص خود استفاده می شود ، کشف می شود: I.E. نظارت ، ارزیابی ریسک و حتی آتش سوزی.

همه هواپیماهای بدون سرنشین نیز به صورت هوایی پخش نمی شوند. برای نخستین بار ، در ژوئیه سال 2016 ، پلیس ایالات متحده در دالاس از یک وسیله نقلیه ضد کنترل بمب از راه دور برای کشتن یک مظنون استفاده کرد.

قتل های غیرقانونی در حال حاضر بخشی از مشکل و دردسرساز اجرای قانون ایالات متحده است و افزایش استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین باعث کاهش خطر مأمورین می شود..

ادارات اجرای قانون ممکن است استدلال كنند كه هواپیماهای بدون سرنشین آن را برای مناطق خطرناک پلیس ایمن تر می كند. اما بدون توجه به زمین و ارزیابی صحیح ریسک ، استفاده از نیروی کشنده حتی در صورت لزوم ، امری بی اهمیت خواهد بود..

احتمالاً اگر اداره پلیس محلی شما از قبل به طور مرتب از وسایل نقلیه زره پوش یا تجهیزات ضد شورش استفاده می کند ، خیلی زود هواپیماهای بدون سرنشین هوایی و زمینی را اضافه می کنند. اول ، صرفاً برای اهداف نظارتی ، اما هواپیماهای بدون سرنشین به تدریج مسلح خواهند شد.

چت-ایمیل در معرض

4- گپ ها و ایمیل های آنلاین شما در معرض دید شما قرار می گیرد

نشت داده های قرن در حال آمدن است.

نشت یاهو را فراموش کنید ، که نشان داد رمزهای عبور تا نیم میلیارد نفر برای فروش آنلاین هستند. نقض داده اشلی مدیسون را فراموش کنید ، که داده های شخصی (از جمله اطلاعات پرداخت) 37 میلیون نفر را که به دنبال یک امر رابط بودند در معرض نمایش گذاشت.

در سال 2017 ، شاهد جهان کاملاً جدید افسردگی امنیت اطلاعات خواهیم بود - این همان چیزی است که شما بعد از دیدن وضعیت امنیتی متأسفم در بسیاری از شرکتهای وب بدست می آورید.

اعتبار نامه کاربر و اطلاعات پرداخت بارها و بارها به صورت آنلاین فاش شده است ، اما ما هنوز منتظر یک "حداکثر تصادف قابل اعتماد" هستیم - یک مصالحه کامل در سیستم های یک شرکت آنلاین و از دست دادن تمام داده های کاربر.

نقض کامل می تواند برای هر شرکتی از جمله ارائه دهنده ایمیل ، یک بانک یا یک ارائه دهنده چت که داده های شخصی کاربران را رمزگذاری نمی کند به پایان برسد اتفاق بیفتد.

کاربر می تواند از تأیید هویت دو عامل برای تأمین امنیت یک حساب شخصی استفاده کند. اما این راه حل در برابر مواجهه سیستم جمعی معترض نخواهد بود.

تنها راه ایمن برای استفاده از اینترنت ، شروع به رمزگذاری تمام موارد شماست. این می تواند یک روند دردناک و ناامید کننده در بعضی مواقع ، به خصوص برای ایمیل باشد. اگرچه ExpressVPN در PGP ، OTR و Whatsapp و Telegram راهنماهای عالی دارد که به شما کمک می کند تا حساس ترین پرونده ها و ارتباطات خود را ایمن کنید.

داده تلفن جهانی.

5. پوشش تلفن جهانی به یک هنجار تبدیل می شود

گشت و گذار در وب هنگام مسافرت در سالهای اخیر ارزان تر شده است. اتحادیه اروپا تمام هزینه های رومینگ را در مرزهای خود حذف کرده است. کاربران آمریکایی همچنین می توانند ارائه دهندگان زیادی پیدا کنند که شامل داده های نامحدود جهانی ، از جمله سرویس جدید Google ، Fi.

با پوشش ارزان تر و همه جا 3G و LTE ، همه به زودی می توانند به اینترنت وصل شوند.

بسیاری از کشورها در وضعیت ناخوشایند قرار دارند که وب آسانتر از طریق تلفن ثابت از طریق ارائه دهنده تلفن همراه بدست می آورد. تغییر گسترده ای در خط مشی لازم است ، زیرا مکانیزم هایی مانند به روزرسانی های نرم افزاری اپل ، که اتصال Wi-Fi را برای به روزرسانی مجبور می کند ، برای بسیاری از آنها در دسترس نیست.

دسترسی ارزان به گنجینه اطلاعات جهان باعث افزایش سرعت رونق در کشورهای در حال توسعه خواهد شد. دانش مشترک و ضروری شاید صدها میلیون نفر از خط مشی بالا برود. بنیاد ویکی مدیا در 65 کشور ، عمدتاً در کشورهای در حال توسعه ، توافق هایی با شبکه های تلفن همراه دارد. این توافق نامه به کاربران شبکه های تلفن اجازه می دهد تا حتی اگر هزینه داده ها را پرداخت نکنند ، به ویکی پدیا دسترسی پیدا کنند.

چگونه مطمئن شویم سال 2017 به اندازه 2016 بد نیست

همه چیز در سال 2017 بد نیست (امیدوارم). اما برای آن لحظات کم نظیر ، خود را با عقل سلیم محافظت کنید ، از داده های خود به خوبی مراقبت کنید و از رمزگذاری قوی حمایت کنید.

  • پس انداز خود را با پخش کردن آنها در سبد سرمایه گذاری متنوع ، ساده و مناسب ، ایمن کنید
  • برای مخالفت با نظامی کردن پلیس محلی خود ، دولت محلی خود را کمپین کنید
  • سیاستمداران معترض برای متوقف کردن نظارت بی نظیر از شهروندان
  • مکالمات ظریف را در سیستم عامل های رمزگذاری شده قابل اعتماد پایان تا پایان با تأیید کلید انجام دهید

چرا خودتان را با یک روتر عالی سریع ExpressVPN نیز برخورد نکنید?

پنج پیش بینی امنیت اطلاعات BIG برای سال 2017
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.