ادوارد اسنودن کارآموزی ExpressVPN را می پذیرد

آپریل-احمق

ExpressVPN خوشحال است که جدیدترین عضو تیم آقای ادوارد اسنودن را اعلام می کند.

اد به مسکو پرواز کرد تا به ExpressVPN بپیوندد ، و بعد از اینکه از استراحت خوبی برخوردار بود ، پس از خسته کننده بودن ، هر چند کوتاه مدت کار در NSA به پایان ناگهانی رسید..

شما ممکن است آقای اسنودن را به یاد بیاورید پس از حضور در روزنامه های جهانی به عنوان پیشگام جهانی آزادی اینترنت ، قهرمان حقوق دیجیتال ، و یک مرد با استعداد کافی روده برای به دست آوردن NSA - افشای رژیم نظارت مظلوم خود در این روند..

عادلانه است که بگوییم آقای اسنودن قهرمان اینترنت و سفیر حقوق بشر ، در همه جا است. او یک افسانه در مبارزه برای حفظ حریم خصوصی ، زیرزمین قدرت در برابر قدرتهایی است که به دنبال کنترل ما هستند ، نمادی از امید به آزادی دیجیتال ، نبوغ رمزگذاری و یک فلسفه فاضل است..

به همین دلیل ExpressVPN از استقبال Ed onboard به عنوان یک کارآموز در طراحی گرافیک خوشحال است.

این موقعیت بدون پرداخت است ، اما به اد اجازه داده می شود که در دفتر ExpressVPN پناهندگی کند..

اد امیدوار است که بیشتر عشق خود را به انیمه ژاپنی در این نقش بیشتر کند و به دنبال یادگیری هرچه بیشتر از تیم با استعداد ExpressVPN Graphic Graphic باشد.

ed-snowden-april-احمقآقای اسنودن مفید قرارداد ExpressVPN خود را امضا می کند.

NSA داراي تنش دمايي است

هرچند همه به اندازه ExpressVPN از خبر کارآموزی اسنودن خوشحال نیستند. هنگامی که این خبر سرانجام آن را به کارفرمای قبلی اد ، تاردی NSA ، لرزان ، هرچند به نقل از مقام ارشد عنوان كرد:

"این عادلانه نیست. قبلاً ما نمی توانیم کاربران ExpressVPN را ببینیم ، و اکنون آنها اسنودن را دارند؟ چه فرصتی داریم؟ این تمایزآمیز علیه NSA است. من مادرم را می خواهم. "

خودیها می گویند آژانس امنیت ملی آمریکا اسباب بازی های خود را از داخل کالسکه بیرون می کشد ، و چند افسر بلندپایه به عنوان "جابجایی در اطراف و سکونت مانند آن دختر نوجوان در فیلم خون آشام های درخشان" توصیف می شوند. "

خرابکاری در Fort Meade Taken جدی

از آنجا که ExpressVPN از کارآموزی ادوارد اسنودن خبر داد ، یک سری از خرابکاری در Fort Meade رخ داده است ، دفتر مرکزی NSA.

یک عامل ناشناس حتی موفق به جیغ زدن "NSA sux، Yay Snowden !!!!" روی دیوار اتاق شام آژانس شد. اتاق شام NSA توسط مأموران استفاده می شود که می خواهند احساسات خود را به اشتراک بگذارند ، مشکلات خود را در آغوش بگیرند ، یا همانطور که از نام آن پیداست از یک شام خوب لذت ببرند.

نقاشی های دیواری ناخواسته کارمندان NSA را آزار داده است و یک خط تلفن حمایتی برای کسانی که عمیقاً تحت تأثیر آن هستند تأسیس شده است..

درست قبل از سقوط و غرق شدن غیرقابل کنترل ، یکی از مأمورین آژانس امنیت ملی آمریکا گفت:

"این فقط آن چیزی نیست که الان به آن نیاز دارم. اسنودن یک سر بزرگ doo-doo احمقانه است. من مادرم را می خواهم. "

ادوارد اسنودن هیچ گونه همدلی برای NSA نشان نمی دهد

از اد پرسیدیم که او درباره تجزیه NSA چه فکر می کند ، اما او خیلی مشغول تهیه یک تخم مرغ بود. "هاها! ببین ، تخم مرغ اسنودن! من کارهای بیشتری را انجام می دهم! ".

تخم برفینوار طنز جدید "خنده دار" ExpressVPN.

ExpressVPN شما را در مورد هرگونه خرابی بیشتر در NSA نگه می دارد. و ظاهرا تخم های اد.

ادوارد اسنودن کارآموزی ExpressVPN را می پذیرد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.