با “ExpressVPN:” هر روز دقیق تر شوید “: چگونه می توانید در جنگ آنلاین برای چشم های خود پیروز شوید

تصویری از مغز در یک سر.

دقیق هر روز یکی از محبوب ترین کانال های علمی در YouTube است. شاید شما قبلاً خالق آن یعنی Destin Sandlin را دیده باشید ، که شیر ماهی مسموم ، تیراندازی اسلحه در زیر آب یا یادگیری نحوه سوار شدن دوچرخه در یکی از فیلم های بی پایان سرگرم کننده اش را یاد گرفته است. ما سالها طرفدار بوده ایم.

به همین دلیل ما هیجان زده می شویم که ExpressVPN از آخرین پروژه Smarter Every Day حمایت مالی می کند: یک سری ویدیوی سه قسمتی که چگونگی سلاح جلب توجه ما توسط بازیگران مخرب در رسانه های اجتماعی را بررسی می کند - مبارزه با آنچه که Destin "میدان جنگ ذهن" نامیده می شود. "

چگونه همه ما قربانی دستکاری الگوریتم شدیم

این سریال Destin را دنبال می کند تا او به طور مستقیم در الگوریتم هایی که برای تبلیغ محتوا در YouTube ، توییتر و فیس بوک استفاده می شود غرق می کند و تکنیک های کلاهبردار و شبهه نادرست را برای فریب این الگوریتم ها و تحریف رسانه های اجتماعی جدا می کند. او همچنین با برخی از مهندسین برتر Silicon Valley در مورد اقدامات متقابل استفاده شده برای مقابله با چنین رفتار فریبنده مصاحبه خواهد کرد. این یک بازی شگفت آور و دشوار موش و گربه و گربه است که عواقب ناگواری نه تنها برای اینترنت بلکه برای کل جامعه دارد.

در قسمت اول سریال ، Destin به بررسی "رفتار هماهنگ غیرمجاز" در YouTube و نحوه دستکاری الگوریتم سایت برای دریافت نماها و دلارها می پردازد.

در قسمت دوم ، ما از مدیران توییتر و دیگر متخصصان در مورد مسابقه اسلحه "دستکاری سکو" در سایت می شنویم. یوئل راث ، رئیس سایت یکپارچگی توییتر ، برای اولین بار این آمار خیره کننده را فاش می کند که 6 تا 7.5 میلیون حساب توییتر هر هفته به طور خودکار در نبرد بی امان خود علیه فعالیت های مخرب — حدود ساعت 10 تا 12 ثانیه حذف می شوند..

با ما باشید تا قسمت سوم و آخر سریال را در فیس بوک ببینید. Destin در مصاحبه با مهندسین وظیفه مقابله با رفتار غیرمجاز در سایت انجام خواهد داد که مطمئناً درخشان خواهد بود.

فراتر از یوتیوب ، توییتر و فیس بوک

هنگامی که صحبت از کسب درآمد شما در وب می شود ، اشخاص ثالث مخرب محدود به رسانه های اجتماعی نمی شوند. در اینجا چندین میدان نبرد الگوریتمی دیگر برای توجه شما که در برابر دستکاری آسیب پذیر هستند آورده شده است:

آمازون

فروشندگان نامحسوس در آمازون با استفاده از تاکتیک های مختلف مانند کلیک کردن ، بررسی جعلی و رشوه دادن ، می توانند رتبه بندی جستجوی محصولات خود را به طور مصنوعی افزایش دهند. نتیجه؟ فروشندگان سایه دار ثروتمند می شوند و خریداران صادقانه محصولاتی را دریافت می کنند که جعلی یا به سادگی تحتانی نیستند.

صنعت کوچکی در بین این فروشندگان نامحسوس ایجاد شده است که شرکت های "بازاریابی" کنترل هزاران حساب جعلی آمازون را برای ارائه جستجوهای جعلی ، خریدها و بررسیها ارائه می دهند. برخی از همدستان پرداخت می شوند فقط برای متقاعد کردن آمازون از "اصالت" خود ، بسته های خالی ارسال شده به آدرس های فیزیکی واقعی را می پذیرند.

آمازون ادعا می کند که شیوه های کلاهبرداری مانند اینها فقط "بخش کوچکی" از کل فعالیت ها در سایت را شامل می شود ، اگرچه شکایات سوءاستفاده در سالهای اخیر زیاد شده است.

Google و سایر موتورهای جستجو

قدرت الگوریتم Google به این معنی است که ، حتی کنگره ایالات متحده آمریکا ، معمولاً هدف بررسی قرار می گیرد. شکی نیست که رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو می تواند به شدت بر نظرات جستجوگران درباره موضوعات مهم تأثیر بگذارد. یک مطالعه 2015 در مورد اثر دستکاری موتور جستجو (SEME) نشان داد که نتایج موتور جستجوی مغرضانه می تواند 20٪ یا بیشتر رأی دهندگان "بی طرف" را تغییر دهد. حتی ترسناک تر این است که کاربران "هیچگونه آگاهی از دستکاری ندارند."

با توجه به توانایی Google در شکل گیری ذهن ، جای تعجب ندارد که بازیگران بدخواه مرتباً سعی می کنند برای الگوریتم بازی به نفع خود بازی کنند. همانطور که بریتان هلر ، مدیر فناوری و جامعه در لیگ ضد افترا ، به گاردین گفت ، "افراطیون سعی دارند سال ها با موفقیت های مختلف ، الگوریتم گوگل را بازی کنند. کلید به طور سنتی به تأثیرگذاری بر الگوریتم با حجم بالای اصطلاحات جستجوی مغرضانه متصل شده است. "

Reddit و Quora

به عنوان ششمین وب سایت پر بازدید در جهان ، مجموعه اخبار Reddit یک معدن طلای بالقوه برای کسانی است که دستور کار خود را برای این کار دارند. ناظران Reddit از این امر به خوبی آگاه هستند و به دفاع می رسند و از الگوریتم خود در برابر دستکاری های هماهنگ دفاع می کنند. کلیه محتوا باید توسط کاربر ارسال شود و فقط معتبرترین محتوای "upvote" به صفحه اول آرزو می رسند.

با این وجود ، این استاندارد دقیق برای اصالت ، کمک می کند تا Reddit یک هدف اصلی برای کلاهبرداران و خدماتی باشد که از آنها پشتیبانی می کند. برخی از سرویس ها از 10 با قیمت 5.99 دلار با حداکثر 200 با 39.99 دلار با قیمت 10 دلار فروخته می شوند.

همین سرویس همچنین تأثیرگذاری بر Quora ، یک انجمن پرسش و پاسخ دارد که کاربران باید با نام واقعی ثبت کنند. در مورد Reddit ، سؤالات و پاسخهای مربوط به Quora که از بالا به بالا "توجه" می کنند ، میزان ترافیک بسیار بالایی را دریافت می کنند ، و هر محصول یا خدمات مرتبط با آن احتمالاً باعث افزایش چشمگیر درآمد خواهد شد..

هر روز دقیق تر ، قوی تر و ایمن تر است

مشکل رفتار هماهنگ غیرمجاز که برای دستکاری ، اطلاعات نادرست یا سایر اهداف مخرب استفاده می شود ، چالشی است که همه ما باید در کنار هم مقابله کنیم. در حالی که سیستم عامل های Facebook از Google به وضوح نقش مهمی را ایفا می کنند ، همه ما به عنوان کاربران این سیستم عامل ها یکی از این سیستم ها را نیز داریم. از طریق این سریال ، امیدواریم که با درک عمیق تری از این موضوع ، همه بتوانیم در شناخت و مبارزه با بازیگران بد آنلاین بصورت آنلاین بهتر شویم.

ExpressVPN همواره به توانمندسازی کاربران اینترنت اختصاص داده شده است: قرار دادن آنها در کنترل زندگی دیجیتالی خود ، چه از طریق محصولات ما و چه از طریق اطلاع رسانی به عموم مردم درباره موضوعات مهم حفظ حریم خصوصی و امنیتی آنلاین. ما خوشحالیم که این همکاری با Smarter Every Day به توانمندسازی افراد حتی بیشتر از آنچه خودمان می توانیم برسیم کمک می کند.

با "ExpressVPN:" هر روز دقیق تر شوید ": چگونه می توانید در جنگ آنلاین برای چشم های خود پیروز شوید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.