ExpressVPN شما را از برنامه های خرابکاری رمز عبور محافظت می کند

ExpressVPN شما را از برنامه های خرابکاری رمز عبور محافظت می کند

همانطور که ممکن است برخی از شما به یاد بیاورید ، در اواخر سال 2010 ، یک برنامه افزودنی جدید Firefox منتشر شد که به فرد امکان می دهد حساب های بی شماری از کاربران متصل به نقاط دسترسی WiFi عمومی - همه چیز را از فیس بوک ، آمازون ، از طریق ایمیل و موارد دیگر ربوده کند. ربودن چنین داده هایی با پسوند خرابکاری داده های غیر رمزنگاری شده که از طریق یک نقطه دسترسی WiFi عمومی مسافرت می کنند ، انجام می شود و سپس به کاربر اجازه می دهد تا وقتی کاربران در هر تعداد مشخصی از خدمات وارد می شوند ، ربودن کند. از آنجا ، هواپیماربای هواگیر می تواند کاری را انجام دهد از ارسال آنچه می خواستند در دیوار یا فید توییتر خود ، تا تغییر رمز عبور خود را انجام دهید ، بنابراین به طور کامل کنترل حساب کاربری خود را انجام داده و شما را قفل می کند..

این پسوند ، Firesheep ، هنوز هم در بین کسانی که به دنبال خراب کردن نقاط دسترسی WiFi عمومی هستند ، بسیار محبوب است. با این حال ، اکنون انواع مختلفی در قالب برنامه های کاربردی تلفن همراه وجود دارد که عملکرد مشابهی را ارائه می دهند ، بنابراین به هواپیماربایان این امکان را می دهد تا کارهای فاضلاب خود را با فاکتور شکل آسان تلفن همراه انجام دهند. Faceniff یکی از این برنامه های موبایل است که در سیستم عامل تلفن همراه Android منتشر شده است. اگرچه نام آن حاکی از ارتباط اصلی با ربودن حساب های فیس بوک است ، Faceniff در واقع قادر به رهگیری داده های کاربران از تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی ، سکوهای وبلاگ نویسی و موارد دیگر است. و در حالی که اکنون فیس بوک همه کاربران را مجبور می کند از طریق HTTPS وارد سیستم شوند (از این طریق آنها را از برنامه هایی مانند Faceniff محافظت می کند) ، سایتهای زیادی وجود دارند که.

با در نظر گرفتن این مسئله ، شدت وضعیت گدایی برای راه حل است که شما را از چنین تلاش های خرخر کردن محافظت می کند. این جایی است که فایده فناوری VPN بازی می شود. این تنها راه حلی است که شما باید برای محافظت در برابر چنین آدم ربایان استفاده کنید. این بدان معناست که اگر از ExpressVPN استفاده می کنید ، از قبل پوشش داده شده اید ، بنابراین اطلاعات ، حساب ها و رمزهای عبور خود نسبت به هر نوع اتصال کاملاً ایمن هستند - خواه از نقاط دسترسی WiFi خصوصی یا عمومی یا در غیر این صورت. بله ، حتی اتصالات در شبکه های WiFi رمزگذاری شده ممکن است توسط چنین افزونه ها و برنامه هایی مانند موارد ذکر شده ربوده شوند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از خدمات ما نهایت استفاده را می کنید!

نکته آخر اینکه از آنجا که اکثر ما این روزها از دستگاه های مختلف (لپ تاپ ، تبلت ، تلفن همراه و غیره) برای اتصال به اینترنت استفاده می کنیم ، حتما از ExpressVPN استفاده می کنید تا اطلاعات خود را ایمن نگه دارید. خواه در Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android یا Routers هستید ، ما را تحت پوشش قرار داده ایم. هیچ دلیلی وجود ندارد که نباید از هرگونه وسیله دزدکی چشم و آدم ربایی محافظت کنید.

ExpressVPN شما را از برنامه های خرابکاری رمز عبور محافظت می کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.