ExpressVPN و EFF متحد شده اند تا در برابر اصلاحیه قانون 41 مخالفت کنند

expressvpn-eff-متحد

دنیایی را تصور کنید که یک دولت می تواند هزاران رایانه را با یک حکم واحد هک کند ، رایانه هایی که احتمالاً در هر نقطه از جهان واقع شده اند. صدا ترسناک؟ خوب ، می تواند اتفاق بیفتد. به همین دلیل ExpressVPN با بنیاد الکترونیکی Frontier در خواستن کنگره ایالات متحده برای تصویب قانونی که مانع اصلاح قانون 41 شده است ، ایستاده است..

قانون 41 چیست؟?

قانون 41 حاكم دارد كه چگونه قضات فدرال حكم به سازمان های اجرای قانون می دهند كه در حال جستجو و توقیف هستند. در حال حاضر قانون به گونه ای تنظیم شده است که پلیس یا FBI که به دنبال شروع جستجو است باید از قاضی دادگستری که در آن جستجو قرار دارد حکم بدست آورد..

وزارت دادگستری پیشنهاد کرده است که قانون قضایی را تحت شرایط زیر آرام کند:

  • اگر شخصی مکان رایانه خود را از طریق “ابزارهای تکنولوژیکی” تغییر دهد (یعنی Tor یا یک سرویس VPN)
  • اگر این تحقیقات شامل یک بات نت باشد که در بیش از پنج ولسوالی قضایی فدرال رایانه ای آلوده کرده است

چرا این اصلاحیه 41 قانون بد است

این اصلاحات می تواند راه را برای برخی از اقدامات قانونی خطرناک هموار کند. اولین خرید فروم است. که در آن اجرای قانون به دنبال یک قاضی فدرال است که فکر می کند ممکن است در یک پرونده خاص پذیرش دادرسی باشد. به طور کلی در حرفه حقوقی ناامید شده است ، اما این مانع از تلاش مردم – از جمله اجرای قانون فدرال – نمی شود. اجازه دادن به محققان از هرگونه صلاحیت فدرال در این کشور ، آسانتر از همیشه خواهد بود.

همچنین نگران کننده این ایده است که هنگام برخورد با افرادی که محل رایانه خود را پنهان می کنند ، اجازه اجرای قانون ویژه صادر شود. این بدان معناست که ممکن است افرادی که به حریم شخصی اینترنت علاقه دارند ، تحت تأثیر قرار بگیرند ، زیرا هرگونه اقدامات احتیاطی که برای محافظت از ردپای دیجیتالی خود انجام دهند ، این توجیه را به دولت می دهد که برای بدست آوردن ضمانت از ابزارهای مختلفی استفاده کند..

سرانجام ، قضات ناگهان توانایی نوشتن ضمانت هایی را می دهند که اجازه نفوذ دولت به صدها یا حتی هزاران رایانه را می دهند. برخی از این رایانه ها می توانند در خارج از مرزهای ایالات متحده واقع شوند. با این حال ، یک قانون 41 برای گوشت گاو ، از هرگونه حمایت محلی که این رایانه ها ممکن است به نفع اجرای منافع ایالات متحده برخوردار باشند ، غافل می شوند..

می توانید به متوقف کردن تغییرات کمک کنید

درخواست EFF را امضا کنید! قانون گذاران باید بدانند كه مردم می خواهند كه آنها عمل كنند. صدای خود را بشنوید و اخبار را برای دوستان خود پخش کنید.

افکاری دارید که می خواهید به اشتراک بگذارید؟ در نظرات زیر پاسخ دهید!

ExpressVPN و EFF متحد شده اند تا در برابر اصلاحیه قانون 41 مخالفت کنند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.