ExpressVPN آماده صعود علیه TPP است – آیا شما؟

این بروس های برنزه شده صحنه ای در مخازن دارای آبجوهای مجهز به دوش ، گروه هایی از دوستان وزوز که از چوب های سلفی جمع می شوند و صدای دور از موسیقی مناسب و معقول است.

فصل کنسرت تابستانی بر عهده ما است.

بسیاری از جشنواره های بزرگ با شکوه عالی هستند زیرا آنها به ما فرصتی برای استراحت و دمیدن بخار می دهند. با این حال ، گاهی اوقات خوشحال می شود به رویدادی بروید که تغییری ایجاد کند ، مکانی که می توانیم در هنگام جمع شدن در یک دلیل مشترک ، از آن خارج شویم. به نظر می رسد درست ،?

برای آگاهان اجتماعی ، داغترین بلیط تابستان امسال Rock Against TPP است. این تیم مریض است - شامل تام مورلو از Rage Against Machine می شود, کم شده alum Evangeline Lilly، Jolie Holland، Danbert Nobacon از Chumbawamba و دیگران. این تور بر روی آگاهی از تهدیدهای روبرو ناشی از TPP یا مشارکت بین اقیانوس آرام متمرکز شده است. و این فقط هنرمندانی نیستند که مراقبت از سازمان هایی مانند Fight for the Future ، Sierra Club و ExpressVPN را در حمایت خود جلب کنند..

Rock Against TPP قبلاً تاریخ تور را در شهرهای مهم ساحل غربی مانند سیاتل و پورتلند اعلام کرده است. بهترین قسمت؟ بلیط ها رایگان هستند تنها کاری که باید انجام دهید RSVP است.

چرا TPP بد است?

همانطور که ExpressVPN در موارد متعددی نوشت ، TPP یک توافق تجاری فاجعه بار است که توسط 12 کشور از جمله ایالات متحده به صورت پنهانی مورد مذاکره قرار گرفته است. لابی های شرکت تأثیر زیادی بر توافق داشتند. با کمال تعجب ، برخی از مقررات وجود دارد که همه باید نگران آن باشیم.

وحشتناک ترین مجموعه ای از قوانین جدید برای مالکیت معنوی است که می تواند چگونه صدها میلیون نفر اطلاعات را در اینترنت به اشتراک بگذارند محدود کند. قوانین مندرج در پیمان بسیار سختگیرانه تر از هرگونه توافق بین المللی موجود است. ویکی پدیا مخالف این توافق نامه است زیرا شرایط کپی رایت بسیار طولانی را اعمال می کند.

سایر جنبش های فعال نیز نگران هستند. گروه های حقوق کار نگران شغل های احتمالی گمشده برای تولید کنندگان هستند ، متخصصان محیط زیست می گویند که این معامله می تواند منجر به افزایش فشار در سراسر جهان شود و کارشناسان ایمنی مواد غذایی نگران عدم بررسی مواد غذایی وارداتی هستند که مورد بررسی قرار گیرند..

چه کاری می توانید انجام دهید تا TPP را متوقف کنید?

اگرچه رهبران 12 کشور درگیر توافق نامه تجارت را امضا کردند ، اما هنوز هم باید تصویب شوند. در مورد ایالات متحده ، این بدان معنی است که تصویب کنگره را می پذیریم. سخنان هیل این است که دولت اوباما سعی خواهد کرد از انتخابات لنگ اردک کنگره پس از انتخابات نوامبر استفاده کند.

به کنگره خود بگویید که چه فکر می کنید. راک کنید علیه دادخواست TPP. برای یافتن پیام و ایجاد سایر رای دهندگان در رسانه ها با هشتگ #RockAgainstTheTPP قرار دهید. و اگر می توانید ، در یک Rock Against TPL شرکت کنید و جلوی آن را بگیرید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا شما می خواهید به یک صخره در برابر مبهم TPP بروید؟ شاید با گذاشتن نظری در زیر ، برخی از راکران اینترنتی متفکر اینترنتی را پیدا کنید!

ExpressVPN آماده صعود علیه TPP است - آیا شما؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.