پنج افسانه که NSA می خواهد شما را در مورد FISA 702 باور داشته باشید

دوربین های شکاری با پرچم های آمریکایی

به روز رسانی: 19 ژانویه 2018

در 18 ژانویه ، سنا رسما رای داد تا مجدداً به FISA بخش 702 با رأی 65-34 رای دهد. رئیس جمهور تقریباً مطمئناً این لایحه را امضا می کند ، و برنامه ای که دولت ایالات متحده آمریکا را قادر ساخته است تا ایالات متحده و غیر ایالات متحده را زیر نظر بگیرند. شهروندان به طور یکسان مانند گذشته تهاجمی خواهند بود ، اگر نه بیشتر.

این لایحه که به برنامه های نظارتی مانند PRISM و Upstream امکان رونق بخشیده است ، اصلاحیه ای را که قصد داشت نظارت یا شفافیت بر آن داشته باشد ، رد کرد و توانایی خود را برای جستجوی ارتباطات آمریکایی ها بدون حکم و بدون پاسخگویی حفظ کرد..

شما باید آگاه باشید ، اگر در حال حاضر نباشید ، معصومیت شما را از داشتن ایمیل ، پیامک ، فعالیت آنلاین و سایر داده های حساس که در نتیجه نظارت بر توده مردم در نتیجه قدرت کنترل نشده این لایحه محروم می شوند ، مستثنی نمی سازد..

شما هنوز هم می توانید با استفاده از رمزگذاری برای محافظت از فعالیت اینترنتی خود ، از محافظت از حقوق دیجیتالی و حریم خصوصی خود استفاده کنید ، از جمله با استفاده از برنامه های پیام رسانی با رمزگذاری نهایی تا پایان مانند WhatsApp یا Signal ، یک VPN با رمزگذاری قوی و نصب HTTPS EFF در همه جا پسوند مرورگر.

***

یکی از تهاجمی ترین بخش های قوانین حفظ حریم خصوصی دولت ایالات متحده ، پیش از انقضا در 31 دسامبر 2017 ، مجدداً مجوز آن است..

FISA بخش 702 چیست؟?

بند 702 قانون نظارت بر اطلاعات خارجی (FISA) ، مصوب سال 2008 ، NSA را قادر ساخت تا برنامه های نظارتی گسترده مانند PRISM و Upstream را برای جمع آوری داده های بی سابقه از شهروندان آمریکایی و غیر آمریکایی انجام دهد..

چنین نظارتی تنها زمانی به معرض نمایش گذاشته شد که ادوارد اسنودن سوت را در سال 2013 سوت زد.

بخش 702 قانون نظارت بر اطلاعات خارجی (FISA) مصوب سال 2008 ، برنامه های نظارت جمعی مانند PRISM و Upstream را قادر ساخت تا داده های بی سابقه ای را از شهروندان ایالات متحده و غیر ایالات متحده جمع آوری کنند..

FISA بخش 702 قرار است مجموعه ای از محتوای ارتباطات الکترونیکی را از افراد غیر آمریکایی (شهروندان یا دارندگان کارت سبز) که در خارج از ایالات متحده قرار دارند ، امکان پذیر سازد ، تا زمانی که یکی از "اهداف مهم" این مجموعه به دست آوردن "اطلاعات اطلاعاتی خارجی اما این قانون فضای کافی برای NSA برای جمع آوری اطلاعات در مورد شهروندان خود و ارتباطات آنها فراهم می کند ، این امر باعث می شود حق اصلاحات چهارم قانون اساسی ایالات متحده تضمین شود كه بدون حكم پشتوانه ای از علت احتمالی تحت نظارت قرار نگیرد..

هم اکنون اعضای کنگره به رغم تلاش برای تصحیح بحث برانگیزترین بخش های این لایحه ، به دنبال مجوز بخش 702 هستند و بدون تغییر قابل توجهی در آن ،.

ExpressVPN به شدت مخالف تجدید بخش 702 است. با ما در مقابل این برنامه نظارت عظیم نظارت كننده ایستادگی كنید: دادخواست ما را امضا كنید تا به كنگره بگویید كه به نظارت گسترده ، بدون ضمانت توسط FISA بخش 702 پایان دهد..

دولت آمریكا سعی كرده است آبهای مورد نظر را برای دسترسی به بخش 702 خنك كند ، بنابراین ما در ExpressVPN این مسئله را به خود گرفتیم كه به پنج اسطوره بزرگ كه در تلاشند شما را متقاعد كنند ، نگاه كنیم و چه حقایقی زشت در پشت آنها نهفته است.

درخواست 702 ExpressVPN را امضا کنید

1. از بخش 702 نمی توان برای هدف قرار دادن آمریکایی ها برای نظارت عمدا استفاده كرد

اگرچه از نظر فنی درست است - دولت نمی تواند شهروندان آمریکایی را به طور عمدی هدف قرار دهد ، NSA هنوز هم می تواند داده های مربوط به مکالمه بین بیگانگان هدف و افراد آمریکایی را جمع آوری کند. از این رو اهداف مهم نیستند زیرا نظارت شامل افراد آمریکایی خواهد شد.

2. اگر نظارت با قابلیت FISA 702 ارتباطات آمریکایی ها را جمع کند ، اتفاقی است

نه ، تصادف نیست جیمز كلاپر ، مدیر اطلاعات ملی ، در ژوئن سال 2015 در این نامه اظهار داشت كه جامعه اطلاعاتی باید اینگونه ارتباطات را جمع آوری كند تا "درک انگیزه ها و برنامه های افراد در تماس با گروه های تروریستی" ، حتی با استناد به تروریسم در منزل دلیل باشد. باید هر دو را جمع کند.

در جمع آوری آگاهانه و آگاهانه اطلاعات افراد آمریکایی ، دولت به وضوح در مورد قانون اساسی اصلاحات چهارم قانون اساسی شهروندان خود ، تحت بند 702.

3. آژانس ها نمی توانند جستجوهای بدون درب را با ضمانت نامه در افراد آمریکایی با بخش 702 انجام دهند

آنها می توانند FBI و آژانس های دیگر می توانند از شهروندان آمریکایی که اجناس آنها به طور تصادفی از طریق 702 و بدون حکم جمع آوری شده است ، اطلاعاتی بخواهند. بخش 702 جهشی در مورد اصلاحیه چهارم که حکم یا حکم دادگاه برای دسترسی به ارتباطات یک شخص آمریکایی لازم است.

از آنجا که هدف اصلی ارتباطات افراد غیر آمریکایی است ، یک شکاف وجود دارد که آژانسها می توانند بدون ضمانت نامه از یک شهروند آمریکایی خواستار ارتباطات شوند. از این اطلاعات می توان برای تحقیق و پیگرد قانونی آمریكایی ها به اتهاماتی كه حتی به تروریسم پیوند نداده اند ، استفاده كرد. که ما را به نقطه بعدی ما سوق می دهد ...

4. نظارت بر FISA 702 به طور مشخص فقط مظنون به تروریست ها را هدف قرار می دهد

غلط تنها تعریف این است که اهداف در ایالات متحده آمریکا زندگی نمی کنند و یا زندگی نمی کنند ، و یک "هدف مهم" (لزوما تنها یا اصلی ترین هدف) نظارت ، به دست آوردن "اطلاعات اطلاعاتی خارجی" نیست. "اطلاعات خارجی" تعریف شده است. در بند 702 اهداف دیگری فراتر از تروریسم ، مانند روزنامه نگاران یا فعالانی که سوت را به سمت امور داخلی و خارجی آمریکا می کشند ، شامل می شود.

5- اگر NSA تلاش کند از قدرت خود سوءاستفاده کند ، دادگاه FISA می تواند آنها را پاسخگو باشد

نه واقعا. نقشی که دادگاه FISA در آن ایفا می کند بسیار مضحک است. برای یک چیز ، دولت لازم نیست دستور دادگاه را در دادگاه بدست آورد.

دادگاه "روشهای هدفمند" را برای اطمینان از اینكه اهداف "منطقی" در خارج از آمریكا قرار دارند ، انجام داده است و رویه های "كاهش به حداقل رساندن" اتخاذ شده است تا ، به خوبی ، میزان اطلاعات جمع آوری شده در مورد افراد آمریكایی را به حداقل برساند. اما دولت لازم نیست برای به دست آوردن دستورات نظارت به دادگاه FISA مراجعه کند.

در عوض ، دادگاه فقط بررسی می کند که آیا آنها مطابق با اصلاحیه چهارم قانون اساسی هستند ، مراحل را تصویب می کند. پس از تأیید ، دادگاه دیگر هیچ گونه مسئولیتی در مورد یا عدم دید دولت مبنی بر اینكه دولت از این رویه ها برای پرونده آن هدف سازگار باشد ، ندارد..

حقیقت در مورد FISA 702

مجوز مجوز FISA بخش 702 در پایان سال جاری ، برنامه های نظارت گسترده دولت آمریكا را تقویت می كند ، كه نه تنها به صورت گسترده ای ارتباطات را جمع می كند ، بلكه می تواند نظارت بر ضمانت شهروندان آمریكایی را نیز انجام دهد ، با دور زدن قانون اساسی چهارم آمریكا..

ما در ExpressVPN معتقدیم که تجدید بخش FISA بخش 702 نه تنها حق اساسی ما برای حفظ حریم خصوصی بلکه حقوق ما در قانون اساسی ایالات متحده است که شامل اولین اصلاحیه حق آزادی بیان و چهارمین اصلاحیه ما نیز می شود که در برابر جستجوی غیرقانونی و مصادره تضمین شود..

آیا نمی خواهید حقوق شما از بین برود؟ به کنگره بگویید که نظارت گسترده و ضمانت نامه ای را که توسط بخش FISA 702 بخش فعال شده است ، پایان دهد. این دادخواست را امضا کنید ، و به نماینده خود بگویید که برای تجدید آن رأی ندهند.

پنج افسانه که NSA می خواهد شما را در مورد FISA 702 باور داشته باشید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.