با تبلیغات کمپین OpenMedia درگیر شوید تا اینترنت به مکانی بهتر تبدیل شود

صرفه جویی در لینک

ExpressVPN مفتخر است که در بسیاری از پروژه های خود با هدف حمایت از اینترنت با OpenMedia بایستد.

OpenMedia که در سال 2008 تأسیس شد ، یک کمپین خستگی ناپذیر برای همه آزادی های آنلاین در همه جا است.

اگر می خواهید یک اینترنت رایگان بایستید ، OpenMedia مکان خوبی برای شروع است.

کمپین های OpenMedia شامل موارد زیر است:

  • تقاضای استراتژی ملی پهن باند برای کانادا: اینترنت در حال حاضر به عنوان یک سرویس اساسی در کانادا طبقه بندی شده است
  • دفاع از اینترنت: کمپینی برای بی طرفی خالص
  • ابتکار عمل باند پهن جامعه: اینترنت بهتر و مناسب برای همه
  • امنیت خود را نجات دهید: در اعتراض به قانون C-51
  • حریم خصوصی مرز: نگهبانان مرزی ایالات متحده را بدون حکم از طریق تلفن خود جستجو کنید!

پیروزی! اینترنت برای کلیه کانادایی ها خدمات اساسی است!

کانادایی ها دسترسی جهانی به اینترنت ، پشتیبانی از جوامع روستایی ، سرعت کلاس جهانی ، گزینه های داده نامحدود و حداقل تضمین برای کیفیت اینترنت خود را می خواستند. و با کمک OpenMedia ، همه آنها را بدست آوردند!

OpenMedia تقریباً 50،000 حرکت قدرتمند را در حمایت از اینترنت به عنوان یک سرویس اساسی رهبری کرد. در حقیقت ، 95 درصد نظرات در مورد کمیسیون رادیو تلویزیون و ارتباطات کانادا (CTRC) از طرفداران OpenMedia به دست آمد!

این اولین بار از تلفن تلفنی است که CRTC از آن به عنوان خدمات اساسی نام برده است. اکنون ، تمام کانادایی ها ، صرف نظر از مکان زندگی آنها ، باید به خدمات اینترنتی قابل اعتماد و همراه با تلفن همراه و کلاس جهانی دسترسی داشته باشند.

از اینترنت دفاع کنید

هم اکنون اینترنت آزاد مورد حمله جدی قرار گرفته است. کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) "سازمانی که قرار است از دسترسی آمریکایی ها به وب محافظت كند و از آزاد بودن و منصفانه بودن آن اطمینان حاصل كند" تحت رهبری جدید است.

رئیس جدید FCC ، Ajit Pai ، دارای علاقه های Big Telecom است. محافظت های کلیدی که از خنثی بودن وب اطمینان می دهد ، قبلاً بازگردانده شده اند. با این حال ، شرکت های Big Telecom می خواهند چیزهای بیشتری از جمله قدرت مجبور کردن برخی از وب سایت های مورد علاقه خود را به "یک خط آهسته اینترنت" وارد کنند.

به این دیدگاه اینترنت بگویید نه.

ابتکار عمل باند پهن جامعه

دسترسی به اینترنت کانادا به طرز نامساعد با سایر کشورها مقایسه می شود. اما OpenMedia می خواهد با مردم همکاری کند تا باند پهن جامعه را بسازد.
هدف اینترنت مقرون به صرفه تر برای همه است.

Save Security: C-51 (قانون جاسوسی بی پروا دولت)

کانادا

OpenMedia در مشاوره امنیت ملی دولت تأثیر گذاشته و منافع حریم شخصی کانادایی ها را نشان داده است. سال گذشته آنها توانستند:

  • در جلسات کمیته دائمی دولت درباره امنیت ملی شرکت کنید و شهادت دهید
  • شرکت در مشاوره دولت به صورت حضوری برای کارشناسان ، دانشگاهیان و رهبران تجارت.
  • ابزار آنلاین Save Our Security را بسازید که هزاران کانادایی را قادر می سازد در روند مشاوره آنلاین دولت شرکت کنند
  • ابزاری از نوع اول Click to Call را از نوع خود راه اندازی کنید. ابزاری جدید و قدرتمند به کانادایی ها این امکان را می دهد که با یک کلیک ماوس ، نمایندگان خود را در مورد C-51 فراخوانی کنند.

همراه با هزاران نفر از کانادایی ها ، OpenMedia به دولت فشار آورد تا 59،000 نتیجه مشاوره در مورد امنیت ملی را منتشر کند و یک "گزارش خلاصه" منتشر کند.

دولت در برابر فشارها متكی است و نیمه اول پاسخ ها را علناً آزاد كرده است.

برای دستیابی به موفقیت ، OpenMedia ابزاری برای کمک به جمعیت ساخته شد تا به مردم این امکان را بدهد که به طور مستقل تمام 59000 نتیجه مشاوره های ملی امنیت ما را تجزیه و تحلیل کنند. این حجم گسترده از داده ها برای اولین بار در دسترس و قابل هضم نیست.

این کارزار تصویری واضح از آنچه کانادایی ها می توانند از دولت انتظار داشته باشند در مورد C-51 و نظارت فله ظالمانه به دست آورد..

انگلستان

اسناد فاش شده ، برنامه مخفی دفتر خانه انگلیس را برای دستیابی به دسترسی به زمان واقعی به پیام های متنی و ارتباطات آنلاین نشان می دهد. حتی تلاشهای متناقضی برای مجبور کردن شرکتهایی مانند واتس اپ برای شکستن امنیت بر روی نرم افزار خاص خود صورت گرفته است.

این برنامه نظارت بی پروا باعث می شود همه در برابر حمله مانند حمله اخیر باج افزار علیه NHS آسیب پذیر شوند..

با برنامه SaveM Security UK در OpenMedia درگیر شوید.

حریم خصوصی مرز در ایالات متحده.

در حال حاضر ، سیاستمداران در نظر دارند حمایت یا محافظت از داده ها در قانون مرزی را پشتیبانی کنند یا خیر ، که باعث می شود مرزبانان ایالات متحده از طریق تلفن یا لپ تاپ خود بدون ضمانت از تلفن دیدن کنند..

لابیست ها سعی می كنند سیاستمداران را متقاعد كنند كه مردم به این عمل بی اعتنا هستند.

در اینجا درگیر بحث باشید!

OpenMedia گزارش قطعی TPP را منتشر کرد

TPP برای کانادا یک فاجعه بوده است. پس از پنج سال مذاکره و میلیون ها سال نگذشته ، این توافق در مقابل خشم گسترده مردم از شهروندان در هر کشور TPP از هم پاشیده است..

هزاران دیدگاه خود را در طول مشاوره TPP با دولت به اشتراک گذاشتند. وقت آن است که بر اساس بازخورد مردم اقدام به اقدام کنیم.

در سال 2017 ، کانادا شروع به تجدید مذاکره در توافق نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) ، وارد مذاکره برای توافق نامه تجارت آزاد با چین و کشف روابط تجاری مستقیم با انگلیس خواهد کرد..

این مکالمات مهم همان مسیر ناقص TPP را دنبال می کنند.
از OpenMedia.org بازدید کنید

OpenMedia امیدوار است که به سمت چارچوب جدیدی برای مذاکره در تجارت پیش برود: کاری که اعتماد عمومی به پروسه های دولت را از بین ببرد و کانادایی ها را به مشاغل مشورت دعوت می کند.

اکنون زمان آن است که اطمینان حاصل شود که رویکرد ما تجارت باز و مترقی ایجاد می کند.

ExpressVPN یک اسپانسر افتخار OpenMedia است

OpenMedia کار می کند تا اینترنت را آزاد ، مقرون به صرفه و بدون نظارت نگه دارد. ExpressVPN همچنان از ابتکارات و مبارزات عالی خود برای دستیابی به اینترنت بهتر برای همه پشتیبانی خواهد کرد.

اگر می خواهید در این کمپین ها شرکت کنید ، به OpenMedia.org مراجعه کنید

با تبلیغات کمپین OpenMedia درگیر شوید تا اینترنت به مکانی بهتر تبدیل شود
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.