چرا ما فکر می کنیم قانون نگهداری اطلاعات استرالیا یک ایده وحشتناک است

چرا ما فکر می کنیم قانون نگهداری اطلاعات استرالیا یک ایده وحشتناک است

در طی چند هفته گذشته ، کاربران اینترنت استرالیا از پیامدهای مجلس در تصویب لایحه حفظ ابرداده اجباری ، ناراحت شده اند.

کاربران به طرز ناامیدی به دنبال روش هایی برای پنهان کردن ردپای دیجیتالی خود بودند ، زیرا تصویب این لایحه در اواخر ماه مارس به دولت استرالیا قدرت جاسوسی برای شهروندان خود اعطا می کند..

این قانون جدید به کلیه ارائه دهندگان خدمات ارتباطی از جمله ISP ها نیاز دارد تا داده های کاربر را تا دو سال حفظ کنند. این شامل تمام ابرداده رایانه ها ، شماره تلفن ها و آدرس ها می شود. این قانون همچنین به مقامات دولتی و آژانس های شخص ثالث در خارج از استرالیا اجازه می دهد بدون ضمانت به این داده ها دسترسی پیدا کنند.

ExpressVPN از این تهدید برای آزادی بیان و حریم خصوصی ناامید شده است. ما به عنوان یک مدافع قوی برای حفظ حریم خصوصی اینترنت و حقوق دیجیتال ، ما معتقدیم که این یک گام به عقب توسط دولت استرالیا است.

کاربران استرالیایی پس از تصمیم دادگاه فدرال در هفته گذشته به دالاس خریداران کلوپ LLC اجازه می دهند تا 4،637 استرالیایی که فیلم آن را بارگیری کرده بودند ، در مورد حریم خصوصی اینترنت خود فکر کنند. جای تعجب نیست که کاربران اینترنت در استرالیا از تصمیم دادگاه فدرال مبنی بر فشار دادن به ISP ها برای تحویل اطلاعات شخصی مشتریان خود عصبانی هستند..

همچنین این هفته ، اتحاد ارتباطات استرالیا نسخه نهایی کد صنعت “سه اعتصاب” خود را منتشر کرد ، که هدف از آن حل مسئله دزدی دریایی آنلاین در استرالیا است. طبق این قانون ، کاربران اینترنت قبل از برخورد قانونی با دارندگان حق چاپ ، سه اعتصاب دارند و ISP ممکن است مجبور شود جزئیات خود را تحویل دهد..

  بی طرفی خالص مهم است ، و ما باید برای آن بجنگیم

این حملات اخیر به حریم خصوصی آنلاین و حقوق دیجیتالی ، کاربران استرالیایی را مجبور کرده است با استفاده از VPN برای مخفی کردن IP های خود و حفظ فعالیت های آنلاین خود ، از مبارزه با یکدیگر جلوگیری کنند. این قوانین حفظ داده برای ارائه دهندگان خدمات اینترنت و شرکت های ارتباطات از راه دور اعمال می شود. از طرف دیگر ما یک ارائه دهنده VPN هستیم و ترافیکی را وارد نمی کنیم.

ExpressVPN طرفدار صوتی آزادی اینترنت است. ما را ناراحت می کند که ببینیم حقوق اینترنت استرالیایی ها به تدریج از بین می رود. به گفته ما ، ما به ایجاد محصولات عالی برای کمک به کاربران در افزایش حریم شخصی دیجیتال خود ایمان داریم. ما همچنین برای حمایت از سازمانها و ابتکارات همفکر مانند بنیاد الکترونیکی مرز ، مبارزه برای آینده و لیگ دفاع اینترنتی اقداماتی را انجام داده ایم..

پس چه اتفاقی می افتد؟ اگرچه قوانین نگهداری ابرداده در استرالیا قبلاً به تصویب رسیده است ، ما هرگز نباید از دفاع از حقوق دیجیتالی خود دست بکشیم. کاربران اینترنت استرالیا با آگاهی ماندن می توانند در درجه اول و بیشتر از همه قدرت خود را تقویت کنند. فنآوری نیست؟ برای مطالعه اصول اولیه حفظ حریم خصوصی اینترنت به راهنماهای حریم خصوصی اینترنت مراجعه کنید. می خواهید چیزی کمی پیشرفته تر؟ راهنمای جامع نظارت بر دفاع از EFF را بررسی کنید و افراد را از جاسوسی شما متوقف کنند.

ExpressVPN با ادامه یافتن راه هایی برای بهبود حریم خصوصی اینترنت از طریق بهبود خدمات VPN ما ، و با اعطای دانش و صدای ما به مبارزه جهانی علیه حفظ ابرداده ، متعهد است تا به کاربران اینترنت – در استرالیا و سراسر جهان – کمک کند..

  جنگ صلیبی چاک مک آندرو در مورد حریم شخصی و آزادی با ExpressVPN بحث می کند

تصویر برجسته: کلوپ عکس کوزمافوتو / دلار آمریکا

چرا ما فکر می کنیم قانون نگهداری اطلاعات استرالیا یک ایده وحشتناک است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.