باشگاه خریداران دالاس چه کسی هستند؟

خریداران dallas club llc

شرکت Dallas Buyers Club، LLC تعدادی از پرونده های نقض حق نسخه برداری فدرال را در مورد فیلم برنده اسکار ژان مارک واللی ارائه داده است.

این شرکت با هدف قرار دادن بازار استرالیا ، در تلاش برای کشف هویت کاربرانی است که می گوید فیلم hit را بارگیری کرده اند ، دستورات کشف را در ارائه دهندگان خدمات اینترنتی استرالیا ارائه داده است..

روز سه شنبه ، دادگاه فدرال استرالیا حكم داد كه ISP ها واقعاً باید نام و آدرس 4،726 مشتری را كه گفته می شود نسخه های سرقت شده فیلم را به اشتراک گذاشته اند ، تحویل دهند..

دادگستری نای پرام این درخواست را تأیید کرد ، و به شرکت مادر والدین Voltage Pictures به اسامی و آدرس های استرالیایی هایی که آدرس IP آنها با نسخه های غیرقانونی بارگیری شده از فیلم ارتباط داشت ، دسترسی داد. چنین درخواستی به عنوان “کشف مقدماتی” شناخته شده است و به ولتاژ اجازه می دهد تا از کمک دادگاه در شناسایی افراد ناشناس در حال حاضر قبل از شکایت آنها استفاده کند..

با در اختیار داشتن اطلاعات مربوطه در دسترس ، اکنون Voltage Pictures می تواند نامه هایی را برای طرف های متهم ارسال کند.

با توجه به این که پرونده ها وجود دارد ، به احتمال زیاد شاهد نقض نقض حق چاپ در مورد خسارت وارده به جای مواجه شدن با پیگرد قانونی ، اما برخی از گروه ها ، از جمله ISP iiNet ، نگرانی هایی در مورد چگونگی عملکرد آن دارند..

استیو دالبی ، مدیر ارشد نظارتی iiNet ، گفت:

“ما نگران این هستیم که مشتریان ما با استفاده از روشی به نام” صورتحساب سوداگرانه “به منصفانه رسیدگی به مطالبات خارج از دادگاه را تسویه کنند.”.

البته فاکتورهای سوداگرانه چیز جدیدی نیست ، که توسط استودیوهای فیلم در سراسر جهان برای ارسال نامه های ارعاب کننده به متخلفین مظنون مورد استفاده قرار گرفته است و اقدام قانونی را تهدید می کند مگر اینکه مبلغ زیادی پول تحویل داده شود.

ولتاژ پیش از این خود درگیر چنین اقدامی بوده است ، دادخواستهایی را در چندین کشور مختلف انجام داده و به طور مؤثر “آزمایش آبها” را از نظر حقوقی ، برای کشف آنچه دادگاه ها انجام می دهند و اجازه نخواهند داد انجام دهد..

تاکنون هیچ محکومیتی در نتیجه دادخواست ولتاژ صورت نگرفته است اما شرکت قطعاً از نظر ارسال نامه ها همچنان فعال است.

چنین ارتباطاتی ، که در عوض توسط برخی به عنوان “حق چاپ حق چاپ” توصیف شده است ، شانس موفقیت بالایی دارد زیرا نامه ها برای ایجاد ترس به گیرندگان هستند که ممکن است احساس کنند که پرداخت خسارت نسبتاً ناچیز می تواند برای آنها هزینه کمتری داشته باشد تا هزینه های ناشناخته که ممکن است یا ممکن است پرونده آنها پیش از قاضی مطرح نشود.

استودیوی فیلم سازی مستقر در لس آنجلس این حکم را ستود و گفت این پیروزی برای “بچه های کوچک” از جمله فیلمسازان مستقل و نوازندگان است. تصمیم دادگاه نماینده یک سابقه در استرالیا است اما از نظر ماهیت مشابه موارد دیگری است که Voltage Pictures در دادگاههای کشورهای دیگر آورده است.

مایکل ویکستروم به شرکت VP برای حق امتیاز شرکت مایکل ویکستروم به Mashable گفت که Voltage Pictures می خواهد هشداری را برای مصرف کنندگان ارسال کند که معتقدند بارگیری و بارگیری محتوای آنها اشکالی ندارد. وی گفت که هرکسی که نامه ای دریافت کند ، باید از مشاوره حقوقی استفاده کند.

ویكستروم ادعا می كند كه این شركت مشغول صورتحساب سوداگرانه نیست ، و اظهار داشت كه “در بازار برای تولید فیلم های خوب و دریافت حق امتیاز از این فیلم ها” در بازار نیست. “وی موافقت كرد كه در گذشته برخی نامه های ارسال شده به متخلفان ادعا شده توسط حق چاپ. با لحن خیلی پرخاشگر:

“در گذشته چند حرف وجود داشت که باید تنظیم شوند ، و من گفتم که باید نامه را تغییر دهیم زیرا لحن خیلی تهاجمی است. این باید قانونی باشد ما در هیچیک از این نامه ها گناهی نمی گوییم ، اما آنچه بیان می کنیم این است که اگر شما متخلف هستید ، باید مبلغ تسویه حساب یا تصمیم تسویه حساب وجود داشته باشد. “

وی با بیان اینکه این شرکت همچنان به کار خود همین روش ها را ادامه می دهد ، زیرا آنها کار می کنند و دادخواستی برای جلوگیری از دزدی دریایی ثابت شده است ، افزود: وی شخصاً طرفدار بزرگی در صدور تهدیدات نیست.

او گفت ، با این حال ، گفت كه دزدی دریایی باید متوقف شود یا حداقل دلسرد شود و به نظر می رسد كه اعتبار شركت برای دادخواست ، در سایت های دزدی دریایی تأثیر داشته باشد ، جایی كه اعضا به سایر کاربران نسبت به دزدی دریایی از عناوین شركت هشدار می دادند..

ما در اینجا در ExpressVPN روشی را که در این زمینه پیش می رود دوست نداریم – تاکتیک هایی که برای ترساندن افراد بی گناه بالقوه برای تحویل دادن پول نقد به منظور نگه داشتن خود در دادگاه ، راه حل مناسبی نیستند.

بنابراین ، همه موارد در نظر گرفته شده ، اگر نامه ای از تصاویر ولتاژ دریافت کنید ، به یاد داشته باشید که این به معنای مقصر بودن نیست – شما باید به دنبال مشاوره حقوقی باشید و گزینه های خود را قبل از پاسخگویی درک کنید.

تصویر برجسته: جورج هودان / Public Domain Pictures.net

باشگاه خریداران دالاس چه کسی هستند؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.