هشت زن در بیت کوین که باید در توییتر دنبال کنید

نماد توییتر یک آرم بیت کوین را از دهانش توییت می کند.

کلیشه قدیمی که تعداد کمی از خانمها در بیت کوین وجود دارد کمی خسته کننده است. تعداد زیادی از زنان در فناوری ، اجتماع و سمت سرمایه گذاری آنچه که ما یکی از مهیج ترین تحولات بشری قرن خود می دانند ، نقش دارند. در کنار VPN ، البته.

اگر توییتر نیستید و از این زنان پیروی نمی کنید ، اکنون این کار را انجام دهید!

1. الیزابت استارک (starkness)

الیزابت استارک سابقه طولانی در مبارزات انتخاباتی برای حقوق دیجیتال دارد. او مدتها است که طرفدار بیت کوین است و در حال حاضر مشهورترین شرکت های موسس لایتنینگ ، شبکه پرداخت سریع و ارزان در بالای بیت کوین است..

آینده Lightning به نظر می رسد روشن. c برج مراقبت ، تقسیم ، AMP ، تجربه کاربری بهتر بیت کوین. ⚡️

ما یک آغازگر را برای مردم نوشتیم تا در مورد نحوه کار Lightning برای کاربر نهایی یاد بگیرند: https://t.co/MsuHyrE8PC

- elizabeth stark (starkness) 2 مه 2018

2. لی لی کوین (La__Cuen)

لی یک مقاله نویس و گزارشگر کویندسک است. او درباره فناوری ، مسائل اجتماعی و بیت کوین در خاورمیانه توئیت می کند.

نظر غیرقانونی: ما به حداکثر گرا های بیت کوین بیشتری نیاز داریم تا به خبرنگاران آموزش دهیم که چگونه پروژه های blockchain را زیر سوال ببرند (صرف نظر از این که این دیدگاه صحیح است).

- Leigh Cuen (La__Cuen) 1 آگوست 2018

3. میر لیپونی (mir_btc)

میر یک قلب حداکثر بیت کوین است و همه کلاهبرداران ، پوسترها و رهبران فکر wannabe را در فضای "رمزنگاری" صدا خواهد کرد. او نیز در قلب فرهنگ پاپ بیت کوین قرار دارد!

هنگامی که یک cryptocurrency شرکتی دارد ، بنیان گذاران ، خالق آن ناشناس نیستند و هنوز هم در اطراف هستند ، یک بخش بازاریابی / تبلیغات ، اینها هیچ وقت نشانه های خوبی نیستند.
آنها علائم کلاهبرداری های احتمالی و یا در بهترین سناریو نقاط ضعف ناکافی سناریو هستند.

- MIR������ (mir_btc) 17 ژانویه 2018

4. لین اولبریخت (Free_Ross)

لین مادر راس اولبریشت است که هم اکنون به اتهام ایجاد و اداره بازار آنلاین مواد مخدر "جاده ابریشم" در سال 2011 حکم حبس ابد را صادر می کند. لین با استفاده از توییتر برای گسترش آگاهی در مورد جنگ با مواد مخدر ، فساد احتمالی پیرامون محاکمه پسر او ، و پیام های خود راس به اشتراک بگذارید.

ما فقط یک دادخواست راه اندازی کردیم تا راس به خانه بیاورد. لطفا امضا کنید و به اشتراک بگذارید #FreeRosshttps: //t.co/hlio8inmOW

- Free_Ross (Free_Ross) 14 ژوئیه 2018

5. Hydra (BraveTheWorld)

برای هیدرا شما ، بیت کوین عمدتاً ابزاری برای پایین آوردن ایالت است. توییت های وی درباره سیاست و موضوعات اجتماعی است و چگونگی متناسب بودن بیت کوین با آنها.

وقتی بچه بودم برچسب ها را جمع می کردیم. سپس ما به محل نگهداری اردوگاه خود رسیدیم و رول های برچسب را کشف کردیم و ارزش آنها بلافاصله سقوط کرد.

خوب است که درمورد تورم در 7 بدانید.

- HYDRA شما (BraveTheWorld) 27 ژوئیه 2018

6. استیسی هربرت (stacyherbert)

استیسی یک مجری و تهیه کننده است که بیشتر به خاطر میزبانی از گزارش Keizer شناخته شده است. او درباره طلا ، بیت کوین و بازارهای مالی توئیت می کند.

بیت کوین به 100000 می رسد. این می تواند تا سال 2018 با این نرخ باشد! اما ، و این یک اتفاق بزرگ است ، معاملات آینده در دو روز تنها طولانی نیست. هیچ کس نمی داند چه تأثیری خواهیم دید اما می تواند بسیار بی ثبات باشد. آماده باش. #BitcoinFutures

- استیسی هربرت (stacyherbert) 7 دسامبر 2017

7. آلنا ورانوا (AlenaSatoshi)

آلنا از بنیانگذاران آزمایشگاه های Satoshi است. او عمدتاً درباره استقلال فردی ، اقتصاد و پذیرش بیت کوین در سراسر جهان می نویسد.

10 شهر برتر #Bitcoin مطابق باthecoinmap

1. پراگ ��
2. بوینس آیرس
3. سان فرانسیسکو
… pic.twitter.com/kXomqCaDQo

- آلنا ورانوا (AlenaSatoshi) 2 آگوست 2018

8. کاترین نیکلسون (Catheryne_N)

Catheryne مدیر عامل شرکت Blockcypher ، سکویی برای چندین API با کاربرد آسان برای بیت کوین ، داش و اتریوم است. او اخبار و مقالاتی جالب درباره سیاست و بیت کوین را در خوراک خود به اشتراک می گذارد.

احساس می کنم آخرین نفری هستم که می دانم قیمت بیت کوین در حال حاضر چقدر است. فکر می کنم چیز خوبی است.

- کاترین نیکلسون (Catheryne_N) 19 ژانویه 2018

هشت زن در بیت کوین که باید در توییتر دنبال کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.