هیچ چیز برای مخفی کردن؟ برای خود صحبت کنید.

هیچ چیز برای مخفی کردن؟ برای خود صحبت کنید.

"نگران نباشید؛ شما هیچ چیز برای ترسیدن ندارید اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید. "

آه ، مانترا که از نازی یا یک فیلم شرور استفاده شده است (یا هر دو). حداقل ، قبلاً اینطور بود.
اسنودن به ما اثبات ملموس کرده است که جستجوهای دیجیتال حفره دائماً در حال وقوع هستند. هر کجا. "هیچ چیز برای پنهان کردن" خودداری می کند. به جز در حال حاضر افرادی که از آن استفاده می کنند ، شهروندان معمولی هستند ، از خشم رسانه ها خسته شده اند و فقط با میل به ترور وسایل بدون هیاهو مسلح هستند. "چه کسی اهمیت می دهد اگر NSA نامه های الکترونیکی ما را بخواند ، به هر حال؟ من از ترس چیزی ندارم زیرا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارم. "

خوب ، شما باید مراقبت کنید. و به همین دلیل است.

"جهل سعادت است" به معنای هیچ چیز نیست

وقتی در دهلی نو زندگی می کردم ، غالباً این سؤال را داشتم که نگرانی مداوم در مورد کیفیت هوا به سلامت روانی من بیشتر از ذرات آلودگی نامرئی به ریه های من آسیب می رساند ، و شاید اگر به طور کلی آنها را نادیده بگیرم ، بیشتر زندگی خواهم کرد. شاید اگر من همین کار را با چشم ها و گوش های نامرئی دولت ایالات متحده انجام دادم ، بهتر می خوابم ، مولد تر ، سرگرم کننده تر.

این چیزی است که من آن را "جهل سعادت" می نامم. جهان یک باربیکیو است ، آمریکا یک سگ آبدار بزرگ است و ادوارد اسنودن پسر آزاردهنده همسایه شما است که در حال فرار است تا به شما بگوید در واقع از پوزه خوک ساخته شده است. خفه شو ، ادوارد! این سگ داغ از آزادی ساخته شده است و به هر حال کسی شما را دوست ندارد.

بمیره اما ارزشش را دارد

نکته ای که نادیده انگاشتن این نکته ناچیز است ، این است که خرچنگ خوک ها ، همانطور که ممکن است منزجر کننده باشند ، همان چیزی هستند که سگ های داغ ما را بسیار خوشمزه می کنند و همه باید از آن شکرگزار باشیم. این همان چیزی است که من آن را "بحث می خورد ، اما ارزشش را دارد" می گویم. هیچ کس دوست ندارد از او جاسوسی کند ، اما همانطور که کیت الکساندر مدیر NSA سریع در پی افشاگری های اسنودن به سرعت خاطرنشان کرد ، به طرز ناگهانی جمع آوری داده های تلفنی و سایر ارتباطات متوقف شده است و کمتر از 54 طرح تروریستی در سراسر جهان متوقف نشده است. برای لحظه ای به هیچ وجه توجه نکنید که این آمار کاملاً از زیر نظر بررسی شده است. حتی اگر برنامه های جاسوسی مانند PRISM و xKeyScore فقط یک زندگی انسانی را نجات دهند ، مطمئناً این مهم است از یک دسته ناراحت کننده در اینترنت که درباره حق حریم شخصی نگران هستند. درست?

حفظ حریم خصوصی برای راحتی فقط یک مشکل جهان اول نیست: پروژه هایی مانند Loon Google و Internet.org فیس بوک در حال حاضر با هدف دستیابی به اینترنت رایگان به حداقل توسعه یافته گوشه های جهان هستند. این شرکت های بزرگ می توانند از راه اندازی بالن ها و پرواز هواپیماهای با انرژی خورشیدی در سراسر آفریقا و هند برخوردار باشند زیرا اطلاعات بیشتر به معنای پول بیشتر است. و ثبت نام چند میلیارد نفر دیگر برای ثبت نام در حساب های Google و Facebook به معنی تعداد زیادی داده و تعداد زیادی پول است.

اما اگر شما یک کشاورز فقیر سریلانکا هستید که فرزندش به لطف آموزش رایگان آنلاین بورسیه دانشگاهی را به کالج اعطا کرده است ، احتمالاً اهمیتی نمی دهید که آیا تاریخچه مرور شما به تبلیغ کنندگان فروخته می شود یا نه به دولت تحویل داده می شود. پس از همه ، شما هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید.

بیا و توله سگ های ما را نگاه کنیم.بیا نگاهی به بچه گربه های ما. ما آب نبات رایگان داریم ...

"شما می توانید به NSA اعتماد کنید"

افراد دیگر با "هیچ چیز برای پنهان کردن" باید بخش هایی از مرگ حریم شخصی را بسیار افراطی و آخرالزمانی بدانند. مطمئناً تعریف "چیزی برای پنهان کردن" بستگی به این دارد که شما چه کسی را از آن مخفی کرده اید. وقتی یک متن دلخراش را به عنوان خوانده شده در یک نوبت خواندن رقص یک همکار ارسال می کنم ، به دوستانم فکر می کنم گفت که تلاوت یک اتلاف وقت بسیار زیاد است ، البته می خواهم آن متن را از گفتگوی همکار خصوصی نگه دارم. اما آیا من اهمیت می دهم که برخی از کارورزان در یک پناهگاه دولتی در یوتا متن را خوانده اند؟ نه به اندازه ، زیرا من اطمینان دارم که آن شخص علاقه چندانی به مچاله کردن من ندارد. من این را استدلال "فقط به ما اعتماد کنید" می نامم.

زندگی سرشار از مقامات معتبری است که حریم خصوصی محبوب ما را نقض می کنند. گوینده در بانک من می توانست مرا از نظر مالی خراب کند. پزشک من می تواند به دوستانم بگوید که دستگاه تناسلی من چگونه است. یک مأمور TSA ، در صورت تمایل ، می تواند لیست کاملی از کالاهای موجود در چمدان من قبل و بعد از تعطیلات آخر هفته مهمانی لیسانس وگاس را در اینترنت منتشر کند. من خواب این چیزها را از دست نمی دهم ، زیرا من به لایه های توافق نامه های محرمانه بودن و شیوه های استخدام اطمینان دارم که این مقامات به اندازه کافی قابل اعتماد هستند که در وهله اول شغل خود را حفظ کنند. چرا کارمندان NSA باید متفاوت باشند?

حریم خصوصی یک خیابان دو طرفه است

و چرا باید کارمندان دولت نسبت به بقیه ما دارای یک استاندارد متفاوت از حریم خصوصی باشند؟ این سؤالی بود که توییتر مجبور شد در آگوست سال 2015 هنگام خاموش کردن Politwoops ، وب سایت مشهوری که به طور خودکار هر توئیتی را که یک سیاستمدار در تلاش برای حذف آن است ، دوباره منتشر کند ، یک برنامه الگوریتمی از اثر Streisand است. گرچه روزنامه نگاران از از دست دادن ناگهانی یک ابزار قدرتمند برای شفافیت در دولت ابراز نگرانی کردند ، اما توییتر در دفاع از خود به یک استاندارد جهانی از حریم خصوصی متوسل شد ...

تصور کنید: اگر تغییر ناپذیر و غیرقابل تغییر باشد ، صدای توئیت عصبی - وحشتناک ، یکنواخت - چگونه خواهد بود؟ هیچ کاربر دیگری از این توانایی دیگر برخوردار نیست. در واقع ، حذف یک صدای جیر جیر یک عبارت از صدای کاربر است. "

من این را استدلال "خیابان دو طرفه" می نامم: اینكه هم مردم و هم دولتها حق رازداری دارند. اگر ما اینقدر به حق حفظ حریم خصوصی اهمیت می دهیم ، پس چرا دولت سانسور می کند باید شکایت کنیم?

Utopia Is Glass House و خدمه فیلم

یا برعکس ، اگر ما نمی خواهیم دولت چیزهایی را از ما پنهان کند ، آیا نباید با ارائه یک مثال خوب شروع کنیم؟ فرزند پوستر برای این استدلال می توانست نوح دایر ، فعال سیاسی ضد حریم شخصی باشد. نوح در مبارزات انتخاباتی خود در Kickstarter از جهان خواست تا به او کمک کند تا یک خدمه دوربین را برای تأمین زندگی خود به Truman Show تبدیل کند ، که در طی آن او هر دقیقه جزئیات زندگی خود را فیلمبرداری و پخش شده به اینترنت می کند تا ثابت کند زندگی فقط قابل زندگی نیست. تحت نظارت مداوم ، بهتر است. این یک دیدگاه شدید است اما نوح در فیلم پیشنهادی خود ، جایی که علیه ریاکاری طرفداران حریم شخصی قدم می زند ، صادقانه به نظر می رسد:

"همان منطقی که به شما امکان می دهد برای خنثی کردن ، گوزن زدن ، بیرون ریز کردن ، امر و معاشرت یا هر چیز دیگری از این دست در حریم خانه خود اجازه دهید نمایندگان دولت شما بتوانند جلسات پنهانی برگزار کنند که در آن بتوانند رای و منافع سیاسی بخرند و بفروشند.

اتهام دایر بسیار اساسی است اما به طرز عجیبی قانع کننده است. تصور کنید کودکی اضافه وزن در استخر محلی دارد و پیراهن خود را از شرم دور نگه می دارد. آیا ما سرانجام خوشحال نمی شویم که او سرانجام یاد گرفت آن شرمندگی و توپ توپ را به پیراهن بدون آب برساند؟ آیا نباید همه ما اینگونه زندگی کنیم؟ استیو جابز در سخنرانی فارغ التحصیلی خود از کلاس استنفورد سال 2005 به این ایده آل اشاره کرد: "شما برهنه هستید. هیچ دلیلی برای پیروی از قلب شما وجود ندارد. "شاید برهنگی ها همیشه در کنار هم بودند. ارگو ، آخرین نفر برای از بین بردن ضرر است!

Netflix ایالات متحده را با ExpressVPN تماشا کنیدای کاش Netflix را تماشا می کردم.

زندگی تو. قوانین شما حق شما برای نادیده گرفتن.

صبر کن! نه! نه نه نه نه! همه لباس خود را نگه دارند. یا نکن! هر چه می خواهید؛ نکته همین است.

فقط به این دلیل که یک نفر به اندازه کافی شجاع است که در دوربین برهنه باشد (به معنای واقعی کلمه یا تصویر) ، به این معنا نیست که همه ما باید آن را انجام دهیم. اما این همان چیزی است که پروژه نوح نیاز داشت. نه فقط شرم آور بودن خودش بلکه شرم آور بودن هر کس در اطرافش است. اگر "سال بدون حفظ حریم خصوصی" وی موفق شده بود ، چه تعداد از اعضای خانواده نوح می خواستند در آن سال چیزی با معنی را با او در میان بگذارند؟ به چه تعداد اجتماع اجتماعی دعوت شده بود؟ او چند ماه داشته است؟ مضراب های پرپیچ و خم کمپین Kickstarter که تحت تأثیر غم انگیزترین فعالیت خود قرار گرفته اند ، نشان می دهند که سال نو یک تنهایی خواهد بود.

اگرچه منکر نیستم که شفافیت در دولت اگر هرکسی کانال تلویزیونی 24/7 خود را به جهانیان پخش می کند ، از مزایای آن استفاده کند ، چیزی به من می گوید که کانال "جلسه فاسد دولت" به اندازه "افراد عادی در این کشور توجه نخواهد کرد. کانال اتاق خواب آنها. در حقیقت ، من فکر می کنم حواس پرتی مداوم باعث می شود که سیاستمداران از دروغگویی و رشوه دادن به قدرت خود دور شوند ، زیرا آنها می توانند این کار را با نگاه ساده انجام دهند. تا زمانی که آنها این کار را با لباس خود انجام داده اند ، همیشه از آنچه همسایه ها انجام می دهند کمتر جالب هستند.

ممکن است یک جامعه فوق العاده ضد حریم خصوصی آرمانشهر مانند آنچه نوح توصیف کرده آینده آینده بشر باشد ، اما اگر چنین باشد ، اجازه می دهیم به تدریج به آنجا برسیم ، وقتی همه ما انتخاب کنیم و زودتر هم نباشیم. در ضمن ، اگر شما نوع شخصی هستید که زندگی خود را به نمایش می گذارد پس به آجیل بروید. در حال حاضر یک برنامه برای آن وجود دارد.

هیچ چیزی برای پنهان کردن نیست؟ شرط های آینده شما در غیر این صورت.

هر آنچه شما می توانید بگویید می تواند و در دادگاه شما علیه شما استفاده خواهد شد.

این بخشی از حقوق ایالات متحده میراندا است ، و درباره همه آنچه بعد از دستگیری می گویند صدق می کند. همانطور که این فیلم کاملاً توضیح می دهد ، حتی افراد بی گناه نیز با شهادت حسنه خود مقصر شناخته شده اند. اما در دنیای آینده ای نه چندان دور و ناپایدار که دولت می تواند تلفن هوشمند شما را به میکروفون تبدیل کند ، اجرای قانون از قبل به دستگیری به همه آنچه می گویند دسترسی دارد. قبلاً اعترافات خصوصی ، هرچند جزئی ، دوستانه ، حتی شوخی ، می تواند به عنوان مدرک برای محکوم کردن شما در یک جرم واقعی ، حتی در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

حریم خصوصی اینترنت همه را خوشحال می کند - ExpressVPNهمه خوشحال بودند. تا زمانی که متوجه شدند دهان زمین یک آتشفشان فوق العاده در حال فوران است.

این برای همه است

"این ادعا که شما به حق حریم خصوصی اهمیت نمی دهید زیرا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید ، فرقی با گفتن اینکه به گفتار آزاد اهمیتی نمی دهید زیرا حرف دیگری برای گفتن ندارید."

هر بار که قانونی تغییر می کند ، به این دلیل است که توده ای از مردم بحرانی به جرم شکستن قانون هستند و ما فهمیدیم که شکستن آن سودمندتر از پیروی از آن است. همجنس گرایی قبلاً چیزی برای پنهان کردن در سرتاسر آمریکا بود و در بسیاری از مناطق هنوز هم به عنوان یک جنایت قابل مجازات است. ما باید خودمان را خوشبخت بدانیم که حقوق همجنسگرا کمی سریعتر از فناوری نظارت پیشرفته تکامل یافته است ، در غیر این صورت بعید نیست که هیچ آمریکایی حتی جرات اعتراف به همجنسگرا بودن در هر مکانی با دامنه یک میکروفون تلفن هوشمند را داشته باشد ، چه رسد به اینکه لابی عمومی برای حق ازدواج کند..

نظارت گسترده با تسریع در تشخیص جرم به سرعتهای خطرناک و الگوریتمی ، همه ما را تهدید می کند. ما می خواهیم عدالت سریع بیفتد ، اما آنقدر سریع نیست که بتواند اندیشه انتقادی را دور بزند. داشتن "چیزی برای پنهان کردن" از مقامات گاهی اوقات چیزهای بزرگی برای بشریت به همراه دارد.

تصویر ویژه: Nomad_Soul / Club Photo Dollar
به تصویر ایالات متحده اعتماد کنید: mnovelo / Club Photo Dollar
تصویر رویایی Netflix: کلوپ عکس آئروگوندو / دلار
برای همه تصویر: کلوپ عکس دلار

هیچ چیز برای مخفی کردن؟ برای خود صحبت کنید.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.