قانون جدید برای منفعت دولت نه چندان با شکوه قزاقستان

قانون جدید برای منفعت دولت نه چندان با شکوه قزاقستان

همه شهروندان قزاقستانی به زودی صاحب یک گواهی نامه جدید خواهند شد. این یکی نیست که با افتخار خود را به همسران خود نشان دهی.

دولت قزاقستان قانونی جدید را تصویب کرده است که بر روی تلفن ها و رایانه های شخصی هر شهروند باید یک گواهی دیجیتالی نصب شود. این کار ترافیک وب ، گذرواژه‌ها ، تماس با کشاورز بز شما و حتی جزئیات مالی را برداشت خواهد کرد. در واقع ، این گواهینامه تقریباً هر آنچه را که دولت بخواهد ، ضبط می کند.

این فقط نمونه دیگری از دولتی است که تلاش می کند راه خود را به زندگی شما وارد کند. این یک اطلاعات ناشایست است ، و آنها حتی سعی نکردند آن را پنهان کنند. حداقل ، خیلی خوب نیست این خبر هنگامی منتشر شد که Telecom.kz برنامه نظارت را در بیانیه مطبوعاتی ماه نوامبر منتشر کرد. این کار با عجله کنار گذاشته شد ، اما چه زمانی مردم خواهند فهمید که Google همه چیز را ذخیره می کند ...

این نخستین باری نیست که یک دولت تلاش می کند راه خود را به زندگی دیجیتال ما ببخشد. و مطمئناً آخرین نخواهد بود. اما حداقل اکنون می دانیم که آنها این کار را می کنند ، و ما می توانیم از حریم شخصی خود محافظت کنیم. تماشای اشتباه آنها در اطراف ، تقریباً خنده دار است.

دریافت ExpressVPN

چگونه دولت ها را از جاسوسی برای شما متوقف سازیم

اگر نگران هر دولتی هستید که از شما جاسوسی کند ، یک روش ساده برای ضرب و شتم آنها وجود دارد. ExpressVPN با مخفی کردن موقعیت مکانی شما از چشمان خفه کننده کار می کند. آنها می توانند اصرار داشته باشند که همه گواهینامه ها را در قزاقستان نصب کنید ، اما وقتی ارتباط شما از کشوری فراتر از صلاحیت آنها سرچشمه می گیرد ، نمی توانند کاری انجام دهند..

خوشبختانه جهان بزرگ است. و ExpressVPN آن را پوشش داده است. برای مرور خصوصی می توانید به هر یک از مکانهای VPN بسیاری ما وصل شوید. حتی یکی در قزاقستان. (بله ، ما در آنجا یکی داریم. زیرا ما عالی هستیم).

✋ بالا پنج. ✋

اتصال اینترنتی خصوصی خود را از ExpressVPN دریافت کنید. و شاید خودتان مقداری پول پس انداز کنید ، دفعه بعد که می خواهید ماشین استخدام کنید. یا الاغ کشیدن ماشین. این اینترنت شماست آنچه دوست دارید انجام دهید!

دریافت ExpressVPN

تصویر برجسته: siempreverde22 / کلاب عکس دلاری

قانون جدید برای منفعت دولت نه چندان با شکوه قزاقستان
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.