لکسی با TAILS در مورد حریم خصوصی ، انگیزه ها و برچسب زدن افراطیون توسط سازمان امنیت ملی آمریکا صحبت می کند

Tails یک سیستم عامل ناشناس است که می توانید با USB آن را اجرا کنید.

این وبلاگ هرگز تلاشی برای پنهان کردن عشق ما به TAILS (سیستم زنده ناشناس Amnesic Incognito) نکرده است. TAILS یک سیستم عامل است که برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بهینه شده است. استفاده از آن آسان است و در هر رایانه ای که آن را اجرا کنید اثری باقی نمی ماند.

شما می توانید مواردی از موارد عالی برای TAILS را در راهنمای ما برای پرداخت های ناشناس بیت کوین ، راهنمای سوت زدن ، راهنمای نام مستعار ، برای نامگذاری چند مورد بیابید..

در این ماه لکسی با او صحبت کرد تو (بله ، این نام کاربری آنهاست!) ، یک مشتاق مشتاق TAILS. ما در مورد NSA بحث کردیم ، کار در TAILS و ناشناس ماندن در اینترنت چیست؟.

لکسی در ExpressVPN: NSA در یکی از اسناد داخلی خود از شما به عنوان "افراطی" یاد کرده است. اگرچه این یک نوع افتخار است ، اما همچنین می تواند خطرات کار بر روی سکویی مانند این را برجسته کند. این خطر را چطور می بینید؟?

[تو at TAILS]: ما فکر نمی کنیم که بخواهیم از حریم شخصی شخصی محافظت کنیم ، افراطی است. هدف ما این است که استفاده از TAILS را برای افرادی که خیلی اهل فن آوری نیستند ، آسان کنیم.

برجسته ترین ، TAILS اجازه می دهد تا در حین محافظت در برابر توقیف دستگاه ، از ذخیره امنیت داده ها جلوگیری کند و بسیاری از پروتکل ها می تواند باعث جلوگیری از فیلتر کردن اینترنت از طریق شبکه Tor شود - نه فقط مرور وب (به عنوان مثال ، ایمیل و پیام رسانی).

ما TAILS را برای کار مدافعان حقوق بشر و روزنامه نگاران در سراسر جهان و همچنین برای افرادی که مسافرت می کنند ضروری می دانیم یا در کشورهایی زندگی می کنیم که اینترنت تا حدی مسدود شده یا سانسور شده است..

چرا انگیزه دارید که روی TAILS کار کنید?

ما معتقدیم که حفظ حریم خصوصی ، تبادل آزاد ایده ها و دسترسی برابر به اطلاعات برای جوامع آزاد و آزاد ضروری است. اطلاعات بیشتر در مورد این را در قرارداد اجتماعی ما بخوانید.

شما پیشرفت فوق العاده ای داشته اید که نصب Tails را آسان تر کرده است ، اگرچه کسی از نسخه کاری خود برای کلون کردن TAILS برای شما استفاده کند ، نصب هنوز هم بسیار آسان تر است. شما. چقدر می توانید به چوب TAILS اعتماد کنید که شخص دیگری به شما می دهد?

حقیقت این است: شما نمی توانید. تنها راهی که می دانید نصب TAILS شما اصیل است این است که اگر آن را خودتان روی یک کلید USB جدید بارگیری ، تأیید و نصب کرده اید.

ما سعی کرده ایم با ایجاد یک افزونه Firefox که نسخه TAILS شما را تأیید می کند ، قسمت تأیید را آسانتر کنیم. ما دستورالعمل های نصب خود را با جزئیات اصلاح کردیم که می توانید در اینجا بیابید.

اما ما می دانیم که نصب Tails هنوز بسیار سخت تر از آنچه باید باشد ، مخصوصاً برای افرادی که در ویندوز و Mac هستند. مکانیزم ارتقا نیز هنوز سخت است که هیچ به روزرسانی خودکار در دسترس نباشد. همه این موضوعات در لیست اولویت های ما کاملاً زیاد است.

اگر من به ایجاد یک چوب TAILS نیاز دارم ، کجا می توانم پیدا کنم?

در تمام دنیا مهمانی های رمزنگاری و رویدادهای هکر در آنجا برگزار می شود که افراد به شما در نصب TAILS کمک می کنند. و ما همیشه به دنبال افرادی هستیم که می توانند یک صفحه نمایش ایجاد کنند تا نحوه نصب TAILS را در ردیاب اشکال ما توضیح دهند - لطفاً اگر علاقمند به کار در این زمینه هستید با ما تماس بگیرید.!

ممنون که با ما صحبت کردید!

لکسی با TAILS در مورد حریم خصوصی ، انگیزه ها و برچسب زدن افراطیون توسط سازمان امنیت ملی آمریکا صحبت می کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.