بهترین مکانهای مطلوب برای استفاده از VPN

بهترین مکانهای مطلوب برای استفاده از VPN

برخی از افراد مانند قطرات باران روی گل سرخ و سبوس بر روی بچه گربه ها دوست دارند. خوب است ، اما ExpressVPN حریم خصوصی اینترنت ، امنیت اینترنت و آزادی دیجیتال را دوست دارد.

بنابراین در اینجا مکانهای عالی برای استفاده از VPN وجود دارد که هر سه مورد مورد علاقه ExpressVPN را پوشش می دهد.

دسترسی به خانه VPN شما و اینترنت شما را ایمن نگه می دارد

بهترین مکان برای استفاده از VPN در دیوارهای پادشاهی خود شماست. خانه شما جایی است که حساس ترین اسناد شما باشد و همچنین احتمالاً بیشتر وقت آنلاین خود را در کجا می گذرانید.

یک VPN دفاع شما را تقویت می کند ، به علاوه جلوی هرگونه چشم کنجکاو را از تماشای اینکه هر کاری را که می خواهید در خانه خود بخواهید انجام دهید ، متوقف کنید..

اما این مسئله VPN در مقابل VPN شرکت ها نیست. داشتن یک VPN در خانه به معنای این نیست که نباید VPN را برای کار دریافت کنید … بعداً در مورد آن.

استفاده از VPN برای نقاط مهم Wi-Fi باید قانون باشد

در معرض خطر ضرب و شتم یک اسب مرده ، نقاط مهم Wi-Fi عمومی به همان اندازه که اصطلاح آزاد نشان می دهد رایگان نیست. بیشتر اوقات و نه ، Wi-Fi “رایگان” با جمع آوری داده های خود و فروش آن به بالاترین پیشنهاد دهنده ، خود را پرداخت می کند..

یک کانون Wi-Fi عمومی به احتمال زیاد از پروکسی استفاده می کند که اتصال به اینترنت را مسدود می کند تا اینکه به نوعی اطلاعات فاش کننده درباره خود را وارد کنید. بعضی اوقات فقط یک ایمیل است ، اما احتمالاً باید نام ، آدرس و تاریخ تولد خود را وارد کنید. کاری که هر شرکت Wi-Fi با اطلاعات آبدار شما انجام می دهد مربوط به آنها است ، شما به محض کلیک روی توافق ، حقوق را ثبت می کنید..

اکثر مشاغل عادت ندارند خدمات خود را کنار بگذارند ، بنابراین احتیاط است که قبل از اینکه به اتصال متصل شوید ، در مورد آنچه لازم است موافقت کنید ، محتاط باشید..

شبکه های Wi-Fi نا امن نیز دقیقاً به همان صورت که صدا می شوند (یعنی نا امن) هستند. با دانش صحیح ، هر کس به همان شبکه باز وصل می شود که می توانید به راحتی به داده های خود دسترسی پیدا کنید. اما یک سرویس VPN خوب موقعیت واقعی و آدرس IP شما را پنهان می کند و اتصال اینترنتی بسیار امن تری به شما می دهد.

از یک کافی شاپ VPN استفاده کنید و رمانی را که از سال 1997 در حال نوشتن آن بودید ایمن کنید

کافی شاپ قهوه محلی است که برای کمی ترشح وای فای از نقاط مختلف به نظر می رسد. بله ، من مشتری هستم! این فنجان آب را سه ساعت پیش خریدم!

اما به همان اندازه جالب است که آب اینترنت شخص دیگری را گول بزنید ، هنوز هم باید از سخت افزار خود محافظت کنید. قبل از اینکه کسی به مک شما وارد شود ، خودتان یک VPN Starbucks بگیرید و آن رمانی را که روی آن کار کرده اید یا بدتر از همه چیز مهم را به سرقت می برد..

بهترین هتل-vpnچه علامتی در هتل ممکن است به نظر برسد.

هر زمان که در یک هتل هستید ، از هر مکان ، از یک VPN خوب استفاده کنید

Wi-Fi هتل تقریباً مشابه Wi-Fi عمومی است و تمام نگرانی های امنیتی یکسانی دارد. این کار زیادی نمی کند که یک هکر بتواند از یک شبکه باز و نا امن سوء استفاده کند.

اما حداقل مردم وقتی در یک مکان عمومی قرار دارند ، طبق مقررات عادی جامعه محدود می شوند و افراد بدون هیچ چیز مطمئناً در نهایت توجه ناخواسته را به خود جلب می کنند.

یک شبکه Wi-Fi نا امن در هتل به معنای آن است که یک مهاجم می تواند خود را در یک اتاق قفل کند ، از دید هر کسی نباشد و هر کاری که دوست دارد با اتصال به اینترنت انجام دهد. آنها می توانند تمام داده های شما را جمع آوری کنند در حالی که به طرز عجیبی در حفظ حریم خصوصی کامل هستند.

دسترسی به Office VPN از فیلترهای محتوا فایروال دور می زند (و تاریخچه مرور شما را مخفی می کند)

بسیاری از محل های کار دسترسی محدود به اینترنت دارند زیرا بزرگترین کتابخانه اطلاعاتی که تاکنون وجود داشته است ظاهراً کاری نیست که برخی از کارفرمایان بخواهند کارمندانشان در نوک انگشتان خود باشند..

اما سلام ، این شرکت آنهاست ، آنها می توانند آنچه را دوست دارند انجام دهند. حتی اگر کاری که آنها انجام می دهند ظالمانه است و ذهن احمقانه احمقانه است.

احتمالاً ، روند تفکر چیزی در امتداد خطوط زیر می رود:

“اجازه ندهید که آنها به ویکی پدیا دسترسی داشته باشند. آنها می توانند چیزهایی را که نمی دانند تشکیل دهند. کارکنان می توانند به وقت خودشان بیاموزند. اینجا جایی برای رشد فکری وجود ندارد. “

اگر فقط راهی وجود داشت که بتواند چنین شیوه های اشتغال کم کاری را دور بزند.

Psssst شما آنجا هستید … یک VPN. شهره.

حتی اگر محل کار شما امکان دسترسی نامحدود به اینترنت را فراهم کند ، VPN کار هنوز یک انتخاب عاقلانه است. فقط در صورت تماشای شما در حال تماشای تمام آن فیلم های گربه.

یک VPN مدرسه از فیلترهای محتوا فایروال دور می زند (و تاریخچه مرور شما را مخفی می کند)

بالا را ببینید ، اما کارفرمای را با “حاکم دانش همه قدرتمند” جایگزین کنید. یا اگر یک استاد مدرس می خواهید ، جایگزین کنید.

نکته طرفدار: همچنین می توانید از VPN مدرسه خود به عنوان یک VPN کتابخانه استفاده کنید. می دانید ، برای تحقیق سپس ، اگر به اندازه کافی سخت درس بخوانید ، ممکن است VPN مدرسه شما در یک کالج VPN یا حتی یک دانشگاه VPN فارغ التحصیل شود..

بهترین-vpn-مسافرتمن چیزهایی را دیده ام و می خواهم که شما آنها را هم ببینید.

VPN هنگام مسافرت به شما امکان می دهد تا دوستان خود را از همه جا مسخره کنید

بسیاری از کشورها اینترنت را سانسور می کنند ، زیرا آنها توسط افرادی که مربوط به تحریک قدرت خودشان هستند و به طور منظم افراد را کنترل می کنند ، سانسور می کنند (دوباره به ورودی کار مراجعه کنید).

وقتی دنیا را می بینید و از دیدن مناظر لذت می برید ، تنها به این دلیل است که شما مایل به ارسال عکس های براق برای مسخره کردن دوستان و خانواده خود هستید. همه ما این کار را می کنیم.

مشکل این است که ممکن است رسانه رسانه اجتماعی مورد نظر خود را در مکان خود مسدود کنید. بدتر اینکه ، ارائه دهنده ایمیل شما نیز ممکن است محدود شود.

عدم دسترسی به حساب ایمیل خود می تواند مشکل باشد اگر بخواهید برای کمک یا مساعدت دسترسی پیدا کنید ، یا به هر دلیلی نیاز به تماس با عزیزان خود دارید (هرچند صادقانه بگوییم ، احتمالاً این فقط بخاطر تزئینات باشد).

یک VPN مسافرتی اطمینان می یابد که شما قادر خواهید بود در همان لحظه ای که می شنوید آن شلیک ساحل با رنگ آبی به رنگ آبی را به اقوام خود بفرستید. و از آنجا که سفر به پرواز نیاز دارد ، به VPN فرودگاهی نیز احتیاج خواهید داشت (دوباره به ورودی مکان های عمومی مراجعه کنید).

هنگام شرکت در سرگرمی های بزرگسالان از VPN استفاده کنید

ISP ها می توانند تاریخچه اینترنت شما را ذخیره کنند. اما یک VPN تاریخ اینترنت شما را پنهان می کند و به شما امکان دسترسی به اینترنت خصوصی را می دهد. چشمک چشمک.

در واقع ، فقط از همه جا استفاده کنید

البته مکانهای بسیار بیشتری برای استفاده از VPN و حتی دلایل بیشتر برای انجام این کار وجود دارد. در این عصر شکایت و دعاوی فدرال که خواستار دسترسی به داده های افراد هستند ، استفاده از VPN برای همه اتصالات اینترنتی شما عاقلانه است..

به هر دلیلی یک VPN خوب به شما امکان دسترسی به اینترنت کامل را در هر کجا می دهد ، می دهد.

از VPN خود کجا استفاده می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

تصویر برجسته: masha_tace / عکس سپرده
علامت هتل: BrianAJackson / عکس های سپرده
ارسال ثبت نام: LAMeeks / عکس های سپرده

بهترین مکانهای مطلوب برای استفاده از VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.