مقایسه: بهترین بسته های نرم افزاری آنتی ویروس رایگان

این که آیا شما سیستم قدیمی دارید که نیاز به به روزرسانی دارد یا به دنبال گشت و گذار در وب ایمن در لپ تاپ جدید خود هستید ، نرم افزار ضد ویروس یکی از مهمترین نصب روی رایانه شما است. انتخاب های زیادی در آنجا وجود دارد ، و همه آنها با جوانب مثبت و منفی همراه هستند. بنابراین بهترین انتخاب برای سیستم شما کدام است?

پاسخ کوتاه این است که تا زمانی که بروزرسانی شود ، با هرگونه نرم افزار معتبر ضد ویروس خوب خواهید بود. با این حال ، از آنجا که هرکدام دارای مجموعه ای از ویژگی های خاص خود ، منابع مورد نیاز و قیمت آن هستند ، ممکن است مصرف کننده باتجربه بخواهد نگاه دقیق تری داشته باشد. از آنجا که بسیاری از گزینه های برتر در آنجا وجود دارد ، این مقاله فقط بر روی نرم افزار رایگان - بدون توجه متمرکز خواهد شد ، زیرا در حال حاضر می توانید هر یک از این برنامه های ضد ویروس را بارگیری ، نصب و اجرا کنید و این یک هزینه برای شما نخواهد بود..

در اینجا پنج گزینه خوب به ترتیب حروف الفبا با جوانب مثبت و منفی ارائه شده است.

Avast Free

طرفداران: سریع و آسان برای استفاده با رابط کاربری بصری که کار را بدون استفاده از منابع سیستم زیاد انجام می دهد. برای بسیاری از رایانه ها می توانید چند کار را انجام دهید و کمترین سرعت را تجربه کنید. شامل ویژگی هایی است که به روزرسانی های نرم افزار و bloatware در مرورگرهای وب شما را بررسی می کند.

منفی: راه اندازی اولیه ممکن است آسان باشد ، اما پیکربندی پیچیده تر می تواند یک دردسر باشد ، به خصوص برای فنی و حرفه ای. در حالی که Avast با یک ابزار ضد بدافزار همراه است ، به اندازه سایر گزینه های مستقل ، آنقدر قوی و کارآمد نیست.

AVG رایگان

طرفداران: از جمله دیگر ویژگی های ضد ویروس ، مانیتورینگ وب و اسکنر ایمیل استاندارد. اجرای هر ویژگی خاص آسان است و نظارت بر وب و ایمیل محافظت همیشگی را ارائه می دهد.

منفی: AVG را به عنوان معاملات همه جانبه ، استاد هیچ ، در نظر بگیرید. موتور آنتی ویروس از تست های مستقل نمره متوسط ​​دریافت می کند. از آنجا که ویژگی های بسیاری وجود دارد ، این می تواند یک بسته بندی با منابع سنگین باشد. به طور مشابه ، رابط کاربری عادت می کند. همچنین پنجره های بازشو مرتب را دریافت خواهید کرد که سعی می کنند شما را به نسخه برتر ارتقا دهند.

Bitdefender رایگان

طرفداران: یکی از آنتی ویروس های مرتبا بالاترین امتیاز در خارج از کشور است. منابع ساده ، سریع و بسیار پر نور با امکاناتی از جمله اسکن سیستم و محافظت در زمان واقعی.

منفی: همچنین یکی از باریکترین بسته هایی که برای تکرار رایگان آن پیدا خواهید کرد ، به این معنی که گزینه های کمی برای انتخاب دارید و هیچ ویژگی اضافی یکپارچه ای ندارید (به عنوان مثال فایروال).

آنتی ویروس پاندا ابر

طرفداران: رابط کاربری تمیز و ساده با ویژگی های مبتنی بر ابر و حداقل تأثیر در منابع سیستم. عملکرد اضافی نظارت بیشتری را برای محافظت در برابر تهدیدات شبکه Wi-Fi و درایوهای USB احتمالاً خطرناک ارائه می دهد.

منفی: نسخه رایگان به طور مداوم به شما یادآوری می کند که به نسخه حق بیمه ارتقاء یافته و با دسترسی محدود به سایر ویژگی ها ، شما را آزار می دهد. آزمایش های مستقل همچنین نشان می دهد که اگرچه میزان تشخیص آن بسیار خوب است ، آنها بهترین نیستند.

ZoneAlarm رایگان

طرفداران: این فایروال و آنتی ویروس دسته کوچک موسیقی جاز به جای استفاده از برنامه های مستقل ، راحتی یک بسته یکپارچه را ارائه می دهد.

منفی: به عنوان برخی از گزینه های دیگر غنی از ویژگی نیست. بانک اطلاعاتی آنتی ویروس روزانه و نه ساعتی به روز می شود ، به این معنی که ممکن است در معرض گسترش سریع تهدیدات جدید قرار بگیرید.

چگونه این برنامه ها آزاد باقی می مانند؟ بیشتر آنها مدلهای حق بیمه یا مجوز ارائه می دهند ، یا برای عملکرد بیشتر و یا برای کار در یک محیط تجاری. برای مصرف کننده عمومی که به دنبال بارگیری آنتی ویروس رایگان است ، نگران نباشید. این واقعیت که شما نمی خواهید یک سکه را به زیر بکشید ، از محصول کم نمی کند. در حقیقت ، اینها یکی از بهترین بسته های نرم افزاری ضد ویروس موجود ، دوره هستند.

برای بازگشت به راهنماهای حریم خصوصی اینترنت ExpressVPN اینجا را کلیک کنید

مقایسه: بهترین بسته های نرم افزاری آنتی ویروس رایگان
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.