بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه پرداخت نوآورانه و نوع جدیدی از پول است.

بیت کوین نوعی ارز دیجیتالی است که بصورت الکترونیکی ایجاد و نگهداری می شود و مانند افراد دیگر بین افراد بدون واسطه قابل انتقال است. در سال 2009 توسط یک نهاد با استفاده از نام مستعار Satoshi Nakamoto ایجاد شد. از آن زمان ، محبوبیت آن افزایش یافته است ، و شما می توانید از Bitcoin برای پرداخت تقریباً هر چیزی استفاده کنید!

بیت کوین کاملاً منبع باز ، متعلق به هیچ کس نیست ، همه سیستمهای آن عمومی است و همه از شرکت در آن استقبال می کنند.

چگونه بیت کوین کار می کند?

بیت کوین مستقیماً از طریق شخص دیگری از طریق اینترنت منتقل می شود. به هر نفر کیف پول دیجیتالی اختصاص داده شده است که می تواند بیت کوین خود را ذخیره کند.

چگونه بیت کوین ایجاد می شود?

بیت کوین توسط افرادی در سراسر جهان تولید می شود که برنامه های نرم افزاری را اجرا می کنند که از فرمول ریاضی پیروی می کنند تا بیت کوین تولید کنند. این افراد خوانده می شوند معدنچیان. ماینرها وظیفه دارند معاملات را تأیید کنند که برای آنها با بیت کوین های تازه تولید پاداش می گیرند.

تفاوت بیت کوین با پول سنتی چگونه است?

در حالی که پول سنتی به بانک یا کشور متصل است ، بیت کوین کاملاً غیرمتمرکز است. و در حالی که پول سنتی مبتنی بر طلا و نقره است ، بیت کوین مبتنی بر ریاضیات است و آن را به نوعی از رمزنگاری تبدیل کرده است.

درست مانند طلا و نقره ، بیت کوین برای معدن مشکل است و در عرضه آنها محدود است. فقط 21 میلیون بیت کوین مجاز هستند که تاکنون توسط معدنچیان تولید شوند و پس از آن امتیاز ایجاد بیت کوین بیشتر متوقف می شود.

چرا از بیت کوین استفاده می کنیم?

برای افراد عادی مانند ما ، بیت کوین نسبت به بسیاری از روش های پرداخت دیگر ، بویژه در مورد انجام معاملات بین المللی ، ارزانتر است. این هزینه های اضافی مرتبط با معاملات کارت اعتباری ، نقل و انتقال سیم ، سفارشات پول و پردازش چک را از بین می برد. یکی دیگر از مهمترین امتیازات مربوط به بیت کوین این است که می توانید از آن برای پرداخت کالاها و خدمات بدون ارائه نام یا آدرس خود استفاده کنید ، بنابراین می توانید حریم شخصی خود را حفظ کنید.

چگونه بیت کوین دریافت کنم?

ابتدا باید کیف پول بیت کوین ایجاد کنید. هنگامی که کیف پول بیت کوین خود را دریافت کردید ، یک آدرس بیت کوین به شما داده می شود که برای دریافت پرداخت از آن استفاده خواهید کرد. روش های مختلفی برای بدست آوردن بیت کوین وجود دارد.

از افراد دیگر - در ازای کالاها و خدمات می توانید بیت کوین را از افراد دیگر دریافت کنید. به عنوان مثال دوست شما ممکن است اگر در تاریخ تولد شما ، بیت کوین را در ازای هیچ چیز برای شما ارسال کند.

با مبادله ارز - می توانید با استفاده از کیف پول بیت کوین خود با ارز محلی خود ، بیت کوین بخرید. همچنین می توانید با استفاده از این سایت ، بیت کوین های خارج از کیف پول بیت کوین خود را برای یافتن سایت های جایگزین ارز خریداری کنید.

با تبدیل شدن به یک معدنچی - اگر احساس جاه طلبی می کنید ، می توانید بیت کوین ها را به تنهایی معدن کنید و از این راهنما به عنوان یک شروع استفاده کنید.

در دستگاه خودپرداز بیت کوین - همچنین می توانید از دستگاههای خودپرداز بیت کوین بیت کوین بخرید. اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین در اکتبر 2013 در کافی شاپ Waves در ونکوور کانادا افتتاح شد. تعداد بیشتری دستگاههای خودپرداز بیت کوین از آن زمان در سراسر جهان روبرو شده اند!

بیت کوین چقدر محبوب است?

مطمئناً محبوبیت بیت کوین در حال رشد است. در حالی که عدم تمرکز آن در ابتدا آن را به روش پرداخت انتخاب کالاهای غیرقانونی و خدمات (فکر می کند مواد مخدر و افراد مسروقه ...) کرده است ، تجارت های مستقر تر اکنون اجازه می دهد تا کاربران و مشتریان خود با Bitcoin بپردازند..

(Psst! ExpressVPN از ژوئن 2014 بیت کوین را پذیرفته است!)

بسیاری از افراد نیز بیت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری احتکار کرده اند. با این حال ، مانند اکثر سرمایه گذاری های دیگر ، باید دید که آیا ارزش آن افزایش خواهد یافت یا سقوط می کند ...

چه چیزی باعث ایجاد رمزنگاری بیت کوین می شود?

طبق لیست هایی که در coinmarketcap.com وجود دارد ، اکنون شش رمزنگاری مهم وجود دارد که همه ادعا می کنند بیت کوین هستند ، و موارد دیگر در آثار هستند.

علاوه بر Bitcoin Cash (که با بیش از 20 میلیارد دلار سرمایه در بازار ، مسلماً بزرگترین مدعی Bitcoin است) ، Bitcoin Gold ، Diamond ، Private و Dark همه به نوعی تلاش می کنند تا از رنگ آمیزی اما روشن در بیت کوین استفاده کنند..

تعریف آنچه باعث می شود بیت کوین یا حتی آنچه پول را تعریف می کند ، مشکل است. در حالی که ممکن است بیت کوین به عنوان پول نقد الکترونیکی همتا (با تأکید بر همتا به همتا یا به صورت نقدی) توصیف شود ، این تعریف همچنین در مورد طیف گسترده ای از ارزهای رمزنگاری اعمال می شود ، که برخی از آنها نسبتاً بی ارتباط با بیت کوین است..

با نزدیکتر نگاه کردن ، می توان به راحتی ویژگی های مطلوب بیت کوین مانند هزینه کم ، زمان تسویه سریع یا مکانیسم اثبات کار را برای اعتبارسنجی و تولید بیت کوین تعریف کرد. اما ، در عین حال ، اینها ویژگی های تعیین کننده ای ندارند - نه هر رمزگذاری با هزینه کم ، مدت زمان 10 دقیقه بلوک و یک الگوریتم معدن مبتنی بر SHA-256 بطور خودکار بیت کوین است..

چگونه می توانیم بگوییم که بیت کوین واقعی کدام است?

یک مورد که همه ما به نظر می رسد با هم توافق داریم این است که Satoshi Nakamoto بیت کوین را ایجاد کرد. ناکاموتو Genesis Block را مخفی کرد ، به این معنی که هر تعریفی که می خواهیم با آن بیابیم احتمالاً نیاز به ارجاع به این بخش دارد.

ریشه در پیدایش تعریفی را ساده تر نمی کند ، با این وجود ، زیرا زنجیره های متعدد ممکن است به این بلوک واحد بازگردد. ویژگی زنجیره "طولانی ترین" یا "بیشترین کار" (کار یک زنجیره برابر با تعداد هش های لازم برای تکثیر زنجیره ای به همان تعداد بلوک و همان مراحل دشواری است) نیز ممکن است بسیار مفید نباشد ، زیرا این امکان را به معدنچیان می دهد تا بطور یک جانبه آنچه را که بیت کوین است بطور یک جانبه تعریف کنند.

یک تعریف صحیح تر شامل "معتبر ترین زنجیره کار" است ، اما چه قوانینی معتبر هستند ، و کدام ها نیست؟ مطمئناً قوانین ممکن است در آینده تغییر کنند ، اما تحت چه شرایطی بیت کوین "به روز شده" بیت کوین "واقعی" خواهد بود؟ نمی توان تعریفی پیدا کرد که نه تنها به صورت گذشته نگر ، بلکه به صورت پیشرو عمل کند.

در واقعیت ، تنها تعریفی که می توانیم از آن بطور مناسب تعریف کنیم و بیت کوین تعریف کنیم ، بسیار رضایت بخش است ، اما به طور کلی با نحوه مشاهده و استفاده مردم از پول متناسب است:

بیت کوین همان چیزی است که همه اطرافیان فکر می کنند اینگونه است.

بیت کوین است ...

هر چیزی یا حداقل هر رمز و اعتبار ، از نظر تئوری می تواند بیت کوین محسوب شود. به همین ترتیب ، بسیاری از چیزها ممکن است برای پول مفید بدست آورند - آنچه ما به عنوان پول می پذیریم عمدتاً بستگی به آنچه که دیگران در نظر می گیرند پول است.

نمونه خوب آن Testnet ، یک کلون یکسان از کد بیت کوین است و به صورت رمزنگاری مجزا مستقر می شود. با این حال ، جزئیات حیرت انگیز در مورد Testnet این است که کاملاً بی فایده است. cryptocurrency بی ارزش توسط توسعه دهندگان استفاده می شود تا محصولات خود را بدون خطر از دست دادن پول آزمایش و از طریق داوطلبانی که آن را به صورت رایگان هدیه می دهند ، مورد آزمایش قرار دهند..

به طور مشابه ، اینکه آنچه شما در اختیار دارید کلیدهای بیت کوین یا یکی از تحریک کنندگان آن است ، عمدتاً بستگی به چیزی دارد که افراد اطراف شما بیت کوین می دانند. قبلاً هنگام استفاده از عباراتی مانند "واقعی بیت کوین" یا "نسخه اصلی بیت کوین" ، شما ظرافت اما مهم نشان می دهید که ممکن است به چیز دیگری مراجعه کنید.

همه چیز را در مورد بیت کوین بیاموزید

آیا می خواهید همه چیز را بدانید که در مورد بیت کوین بدانید؟ راهنمای جامع ExpressVPN را برای بیت کوین بررسی کنید!

برای بازگشت به راهنماهای حریم خصوصی اینترنت ExpressVPN اینجا را کلیک کنید

بیت کوین چیست؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.