نحوه انجام پرداخت های ناشناس با بیت کوین: راهنمای گام به گام

اینترنت مکان مناسبی برای حفظ چندین هویت ناشناس است. می توانید یک وبلاگ ناشناس ، حساب کاربری توییتر یا سازمان های غیردولتی کارگران را اجرا کنید - همه بدون اینکه هویت واقعی و آفلاین خود را با حساب های آنلاین خود مرتبط کنید.

اما اجرای این هویتها ممکن است شما را به مقابله با بودجه نیاز داشته باشد. چگونه معاملات مالی را بصورت آنلاین انجام دهید بدون اینکه هویت خود را به خطر بیاندازید?

جواب بیت کوین است. در صورت استفاده صحیح ، بیت کوین می تواند از ناشناسی شما محافظت کند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند هویت آفلاین شما را به حضور آنلاین شما پیوند دهد.

این راهنما نحوه ایجاد یک محیط امن را نشان می دهد که در آن می توانید به صورت ناشناس ارتباط برقرار کنید ، وب را مرور کنید و بیت کوین ارسال و دریافت کنید. شما با پیروی از دستورالعمل های ساده شروع به تنظیم یک سیستم عامل جداگانه مجهز به نرم افزار حریم خصوصی خواهید کرد. سپس کلیدهای رمزگذاری و یک کیف پول بیت کوین را تنظیم می کنید تا به صورت خصوصی ارتباط برقرار کنید.

نحوه پرداخت پرداخت ناشناس با بیت کوین

پرش به ...

 • خود را تنظیم کنید
  • مرحله 1: دم کنید
  • مرحله 2: دمها را شروع کنید
  • مرحله 3: پایداری را فعال کنید
  • مرحله 4: KeePassX را تنظیم کنید
  • مرحله 5: یک کلید PGP بگیرید
  • مرحله 6: راه اندازی Electrum
  • مرحله 7: از طریق XMPP و OTR ارتباط برقرار کنید
  • مرحله 8: همه چیز را با PGP برگردانید
  • مرحله نهم: برای هر هویتی که دارید مراحل بالا را تکرار کنید
 • بیت کوین را بدست آورید
  • بیت کوین ها را بصورت حضوری بخرید
  • دریافت بیت کوین از دستگاه خودپرداز
  • بیت کوین را به عنوان پرداخت یا کمک مالی بپذیرید
  • معادن بیت کوین
 • انتقال بین هویت ها را منفور کنید
  • مارپیچ
  • Joinmarket
  • Darkwallet
  • Sharedcoin
  • آلت کوین

خود را تنظیم کنید

مرحله 1: دم کنید

Tails یک سیستم عامل لینوکس است که شما از DVD یا USB استفاده می کنید. نیازی به نصب آن بر روی رایانه نیست. این نرم افزار با همه نرم افزارهای مهم از پیش نصب شده همراه است و تمام ترافیک شما از طریق شبکه Tor را طی می کند.

ساده ترین راه برای گرفتن Tails این است که از شخصی که در حال حاضر آن را دارد نوشتن یک نسخه بر روی USB USB خود را با استفاده از برنامه Tails Installer که در سیستم عامل موجود است ، بنویسید..

گزینه دیگر بارگیری Tails از وب سایت رسمی آن ، تأیید صحت آن و نصب آن به صورت دستی با استفاده از دستورالعمل های مرحله به مرحله در سایت است. اگرچه ممکن است دستورالعمل ها در ابتدا گیج کننده به نظر برسند ، اگر به دقت آنها را دنبال کنید ، خوب نوشته شده و دشوار نیستند.

مرحله 2: دمها را شروع کنید

رایانه ای را پیدا کنید ، USB USB خود را به آن وصل کنید یا DVD را درایو قرار دهید و سپس آن را راه اندازی کنید. برخی از رایانه ها به طور خودکار درایو را تشخیص داده و Tails را شروع می کنند ، اما در بیشتر موارد مجبور خواهید بود که وارد تنظیمات BIOS شوید. این راهنما به شما در استفاده از BIOS کمک می کند. اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، به جستجوی آنلاین بپردازید تا دریابید که چگونه باید BIOS را برای رایانه خاص خود وارد کنید.

هر کاری که در مورد یک هویت خاص انجام دهید باید در Tails انجام شود ، خواه در حال مرور ، گپ زدن ، انجام معاملات بیت کوین یا تایپ اسناد باشید. مرور خود را متمرکز نگه دارید و همزمان با فیس بوک شخصی یا وبلاگ مرتبط با یکی دیگر از هویت های خود وارد شوید..

مرحله 3: پایداری را فعال کنید

بدون تداوم فعال کردن ، شما قادر به ذخیره اطلاعات در Tails نخواهید بود.

زیر برنامه های کاربردی > دم, انتخاب کنید حجم مداوم را پیکربندی کنید. برای استفاده از این گزینه ، باید USB USB شما با استفاده از برنامه Tails Installer ایجاد شود. اگر چوب USB خود را به صورت دستی ایجاد کردید (همانطور که در بالا توضیح داده شد) ، باید Tails را با استفاده از یک USB USB دیگر کپی کنید. نصب Tails در حال انجام است برنامه های کاربردی > دم > نصب کننده دم.

از شما خواسته می شود که یک عبارت عبور ایجاد کنید. برای یادگیری نحوه ایجاد رمزهای عبور ایمن ، از پست وبلاگ ما در مورد Diceware بازدید کنید. طول از پیچیدگی مهمتر است. هر بار که Tails را شروع می کنید ، از این عبارت درخواست می شود.

همچنین باید اطلاعاتی را که می خواهید Tails به خاطر بسپارد ، انتخاب کنید. هرچه Tails کمتر به خاطر بسپارد ، از امنیت بیشتری برخوردار خواهید بود ، اما باید خودتان چیزهای بیشتری را به خاطر بسپارید و هر بار که شروع Tails می کنید مجدداً آنها را تنظیم کنید.

برای اجرای یکپارچه تمام ویژگی های مورد نیاز خود در این راهنما ، توصیه می کنیم انتخاب کنید اطلاعات شخصی, GnuPG, پیدگین, اتصالات شبکه, نشانک های مرورگر, مشتری بیت کوین, و ایکدوو.

دمها را با پشتکار مجدداً راه اندازی کنید و عبارت عبور خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که هنگام خاموش کردن رایانه ، فقط پرونده های پوشه به نام "استقامت" ذخیره می شوند.

مرحله 4: KeePassX را تنظیم کنید

KeePassX یک مدیر رمز عبور است که به شما نیاز دارد تا فقط چند رمز عبور را به خاطر بسپارید و هنوز هم رمزهای عبور بی نظیر و ایمن را در اختیار داشته باشید. به KeePassX در زیر دسترسی پیدا کنید برنامه های کاربردی > تجهیزات جانبی > KeePassX. با انتخاب یک پایگاه داده جدید رمز عبور ایجاد کنید  فایل > ایجاد پایگاه داده جدید.

برای دسترسی به KeePassX از گذرواژه Diceware استفاده کنید. این دومین حداکثر دو یا سه کلمه عبور است که باید بخاطر بسپارید. کلمه عبورهای دیگر را می توان با KeePassX ایجاد و به آنها دسترسی پیدا کرد.

پایگاه داده خود را در پوشه "پایدار" در پوشه خانه خود ذخیره کنید.

برای ایجاد رمز عبور جدید ، بر روی دکمه با کلید زرد بنام کلیک کنید ورود جدید را اضافه کنید.

عنوانی به آن بدهید و در صورت تمایل اطلاعات دیگری را نیز پر کنید. مهمترین دکمه دارای برچسب است ژنرال. درست آن را در قسمت "تکرار" می بینید.

روی دکمه کلیک کنید ژنرال در سمت راست قسمت "Repeat". این رمز عبور تصادفی ایجاد می کند. شما می توانید طول آن و اینکه آیا باید اعدادی داشته باشد یا کاراکترهای خاصی را تعریف کنید. برای حداکثر امنیت ، حتی به آن نگاه نکنید. نیازی به دیدن شما نیست. و در صورت بعید است که چیزی یا شخص دیگری صفحه شما را ضبط کند ، تمام آنچه را مشاهده می کنید به جای رمز عبور ستاره هستند. فقط آن را تولید کرده و آنرا در سایتی که برای آن احتیاج دارید کپی و چسباندن کنید.

تصویر از Keepassx در عمل

تصویری از KeePassX. گذرواژه شما به صورت نقاط نشان داده می شود.

مرحله 5: یک کلید PGP بگیرید

هنگامی که شما در Tails هستید می توانید یک کلید PGP جدید در زیر ایجاد کنید برنامه های کاربردی > خدمات رفاهی > کلمات عبور و کلیدها.

یک کلید pgp ایجاد کنید

یک کلید PGP ایجاد کنید.

روی نماد آبی "به علاوه" در زیر کلیدهای GnuPG کلیک کنید و نام و آدرس ایمیل را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را به روز کنید ، اما اگر قصد دارید بعداً از این کلید برای ارسال و دریافت ایمیل های رمزگذاری شده استفاده کنید ، باید آدرس ایمیلی را که کنترل می کنید وارد کنید..

برای ایجاد یک کلید pgp یک نام و آدرس ایمیل وارد کنید

یک نام و آدرس ایمیل وارد کنید.

رمز عبور را برای کلید PGP خود وارد کنید. می توانید با استفاده از Diceware ، KeePassX یا یک تولید کننده رمزعبور تصادفی قابل اعتماد ، یک رمز ورود ایجاد کنید. هر بار ارسال ایمیل یا رمزگشایی پرونده ، به این رمز عبور نیاز خواهید داشت.

بعد از چند ثانیه ، کلید PGP شما در لیست کلیدهای GnuPG ظاهر می شود. تبریک می گویم! اکنون می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های شخصی خود استفاده کنید یا پرونده هایی را که فقط به آنها دسترسی دارید ایمن کنید. اطلاعات بیشتر در مورد این در مرحله 8: همه چیز را با PGP برگردانید.

یک امضای pgp

این همان چیزی است که امضای PGP شما ممکن است به نظر برسد.

مرحله 6: راه اندازی Electrum

کیف پول بیت کوین در دست است برنامه های کاربردی > اینترنت > کیف پول بیت کوین.

Electrum یک کیف پول سبک وزن بیت کوین است. این بدان معناست که به کپی خود از Blockchain (سابقه تغییر ناپذیر کلیه معاملات بیت کوین که تا به حال انجام شده است) اعتماد نمی کند ، بلکه در عوض به چندین گره دیگر متکی است..

تصویر الکتروم

تصویری از کیف پول سبک بیت کوین Electrum.

برای یافتن تعادل خود ، آدرس بیت کوین خود را در Blockexplorer وارد کنید.

به عنوان مثال ، این آدرس بیت کوین صندوق دفاع ادوارد اسنودن است:

1snowqQP5VmZgU47i5AWwz9fsgHQg94Fa

شما می توانید آن را در Blockexplorer مانند Blockcypher (بسیاری دیگر وجود دارد) وارد کنید تا تعادل آن و کلیه معاملات مرتبط با آن را ببینید..

تصویری از blockcypher

صندوق دفاع ادوارد اسنودن در Blockcypher.

با باز کردن Electrum یک کیف پول جدید ایجاد کنید. "کیف پول استاندارد" خوب است. 13 کلمه انگلیسی خواهید دید که نمایانگر بذر کیف پول شما است. این دانه چیزی بیش از گذرواژه برای کیف پول شما نیست. هرکسی که این دانه را داشته باشد می تواند بیت کوین های شما را بگیرد ، بنابراین مراقب باشید که در کجا این کلمات را ذخیره می کنید.

برای ذخیره ایمن کلمات بذر کیف پول خود ، می توانید یک ورودی جدید در پایگاه داده KeePassX خود ایجاد کرده و آنها را در قسمت نظر بچسبانید ، یا می توانید آنها را بر روی یک کاغذ بنویسید و قفل کنید. در هر صورت ، آن را در یک فایل متنی در هر مکانی درایو بدون رمزگذاری ذخیره نکنید.

ادامه را فشار داده و بذر کیف پول خود را وارد پنجره بعدی کرده ، سپس با ایجاد یک کلمه با KeePassX ، رمزعبور را انتخاب کنید. هر بار معامله ای به این رمز عبور نیاز خواهید داشت.

عالی! اکنون می توانید پرداخت های بیت کوین را دریافت کرده و انجام دهید. می توانید آدرس Bitcoin و مانده های آنها را در زیر "آدرس ها" پیدا کنید.

می توانید چندین کیف پول برای هویت خود تنظیم کنید. در صورت تمایل می توانید یک کیف پول جدید برای یک تراکنش ایجاد کنید. داشتن کیف پول جداگانه ، جدا کردن وجوه را برای اهداف حسابداری یا حفظ حریم خصوصی آسانتر می کند.

مرحله 7: از طریق XMPP و OTR ارتباط برقرار کنید

Pidgin یک برنامه چت است. از آنجا که دسترسی به حساب های ناشناس ایمیل سخت است ، ممکن است با استفاده از این ابزار چت با مخاطبین خود راحت تر باشد. تنها نکته منفی این است که وقتی آفلاین هستید نمی توانید پیام دریافت کنید.

Pidgin در زیر است برنامه های کاربردی > اینترنت > پیدگین.

Pidgin را راه اندازی کنید. یک حساب کاربری اضافه کنید و انتخاب کنید XMPP به عنوان پروتکل شما.

بسیاری از سرورهای عمومی XMPP وجود دارد. در اینجا یک راهنمای جامع برای گپ ناشناس است. ما سرور ارائه شده توسط موتور جستجوی دوستانه DuckDuckGo را انتخاب کردیم.

نام کاربری را انتخاب کنید ، وارد کنید dukgo.com به عنوان دامنه و گذرواژه را انتخاب کنید ، سپس کادر را تیک بزنید این حساب جدید را روی سرور ایجاد کنید. پنجره را ببندید و وصل کنید تا حساب گپ جدید در Pidgin فعال شود. ممکن است مجدداً از شما خواسته شود نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید. از KeePassX برای ایجاد یک رمز عبور ایمن و منحصر به فرد استفاده کنید.

یک حساب چت pidgin جدید اضافه کنید

اضافه کردن یک حساب چت pidgin جدید به عنوان دور یک غاز اردک اردک ساده است.

آدرس کاربری شما@dukgo.com اکنون می توانید به مخاطبینتان داده شود. قبل از شروع مکالمه با آنها ، باید تمام مخاطبین خود را بطور جداگانه تأیید کنید. اکنون چت XMPP را تنظیم کرده اید (همچنین به آن Jabber نیز گفته می شود). توجه: حتی اگر [email protected] به نظر می رسد به عنوان یک آدرس ایمیل ، یک آدرس ایمیل نیست و نمی توان از آن برای دریافت پیام در حالت آفلاین استفاده کرد.

برای چت ایمن ، باید از رمزگذاری OTR استفاده کنید. کلیک کنید OTR > مکالمه خصوصی را شروع کنید.

می توانید با کلیک روی ، صحت گفتگو را تأیید کنید OTR > تأیید اعتبار دوستان.

آسانترین راه برای اطمینان قابل اطمینان مخاطبین خود ، تبادل اثر انگشت در خارج از گپ است ، که می توانید در زیر مشاهده کنید احراز هویت دستی. برای به اشتراک گذاشتن اثر انگشت خود با افراد دیگر ، می توانید آن را در صفحه پیام امضا کنید یا آن را در وب سایت خود منتشر کنید.

مرحله 8: همه چیز را با PGP برگردانید

دشوارترین بخش یک فرآیند پشتیبان گیری مطمئن و در عین حال خصوصی ، تهیه نسخه پشتیبان از کلید PGP است. هرچه تلاش بیشتری برای قفل کردن کلید خود انجام دهید ، در صورت نیاز به آن کلید کمتر دسترسی پیدا می کند.

موارد زیر را توصیه می کنیم: هنگام ایجاد کلید PGP ، رمز ورود بسیار قدرتمند را با Diceware انتخاب کنید. کلید را روی چوب USB ببندید و چوب را با خانواده ، دوستان یا یک وکیل خود بگذارید.

اگر می ترسید که اولین نسخه شما آسیب دیده یا از بین برود ، می توانید بیش از یک نسخه از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اگر گذرواژه‌تان به اندازه کافی طولانی است (بیش از 25 نویسه) ، لازم نیست که کسی بخواهد ارتباطات شما را بخواند یا به پشتیبان شما دسترسی پیدا کند حتی در صورت نگه داشتن کلید ، زیرا کلید هنوز با رمز شما رمزگذاری شده است.

ما به شدت توصیه می کنیم از اسنادی که نمی توانید از دست بدهید ، پشتیبان گیری منظم کنید ، همچنین از پایگاه داده رمز عبور KeePassX و کیف پول Bitcoin خود استفاده کنید.

همه پرونده ها و پوشه هایی را که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید کل پوشه "استقامت" را انتخاب کنید. بر روی انتخاب راست کلیک کرده و را انتخاب کنید رمزگذاری. پنجره از شما سؤال می کند که کدام کلیدها را می خواهید انتخاب خود را با آن رمزگذاری کنید. فقط کلید PGP خود را انتخاب کنید. گزینه علامت را علامت نزنید مگر اینکه بخواهید تأیید کنید که این نسخه پشتیبان توسط شما ساخته شده است. اگر آنرا امضا نکردید و شخصی نسخه پشتیبان را پیدا کرد ، آنها فقط می دانند که این نسخه پشتیبان برای شما ساخته شده است ، نه توسط شما.

اگر چندین فایل را انتخاب کردید ، از شما خواسته می شود که چگونه آنها را بسته بندی کنید. ما توصیه می کنیم که آنها را به صورت بسته بندی شده با هم رمزگذاری کنید زیرا این حداقل داده های فوق داده را در اختیار شما قرار می دهد و به جای چندین فایل کوچک ، امکان پیگیری یک پرونده را فراهم می کند. این روند ممکن است مدتی طول بکشد. بعد از بسته بندی آنها ، دو پرونده خواهید داشت: یکی در پایان .tar.gz (بسته بدون رمز) و دیگری در .tar.gz.gpg (نسخه پشتیبان تهیه شده رمزگذاری شده) .gpg پرونده همان فایلی است که شما به آن علاقه دارید. آن را روی CD یا USB بارگذاری کنید و آن را ذخیره کنید.

وقتی زمان رمزگشایی پرونده فرا رسید ، کافیست روی آن دوبار کلیک کنید .gpg پرونده را وارد کنید ، گذرواژه را در کلید PGP خود وارد کنید و اجازه دهید رایانه کار خود را انجام دهد. این عاقلانه است که قبل از اتکا به آن برای بازیابی نسخه پشتیبان خود ، این فرایند را امتحان کنید.

مرحله نهم: برای هر هویتی که دارید مراحل بالا را تکرار کنید

مراحل 1 تا 8 را برای هر یک از هویت های خود تکرار کنید. برای هر اسم مستعار ، شرکت ، فعالیتی که کنترل می کنید و می خواهید جدا نگه داشته شود ، باید یک USB USB جداگانه با Tails داشته باشید. هر یک از این استیک ها باید کلمه عبور خود ، کلیدهای PGP و بانک اطلاعاتی KeePassX را داشته باشند.

تمام هویت خود را جدا کنید

تمام هویت خود را از هم جدا نگه دارید!

همه اینها را خیلی واضح نکنید ، و همه چیز را در مکان های جداگانه نگه دارید.

بیت کوین را بدست آورید

مهم نیست که چگونه بیت کوین را بدست آورید ، به احتمال زیاد ناشناس نخواهد بود. در این بخش چند گزینه برای به دست آوردن بیت کوین هایی که نسبتاً خصوصی هستند یا حداقل بسیار تهاجمی نیستند ، برجسته می شود. برای افزایش حریم شخصی خود ، دستگاههایی را که دارای سیم کارت در آنها هستند ، با خود حمل نکنید و هرگز مکان خود را با GPS وارد نکنید.

بیت کوین ها را بصورت حضوری بخرید

می توانید بیت کوین را بصورت حضوری در ملاقات های بیت کوین بخرید ، از طریق گزینه "Marketplace" کیف پول مایکلیم (بازار فقط در نسخه Android وجود دارد) یا با پیدا کردن معامله گران در سکوی localbitcoins.

بهترین مکان برای ملاقات با تجار بصورت حضوری ، در مکانی شلوغ اما نه شلوغ است که وای فای رایگان ارائه می دهد. کتابخانه های عمومی یا کافه ها مکان های خوبی برای این قرارها هستند.

هر دو طرف باید زمان کافی را برای حداقل یک تأیید معامله بیت کوین منتظر بمانند. برای اطمینان از اینکه تراکنش بیت کوین توسط شبکه تأیید شود ، نیازی نیست کیف پول بیت کوین را با خود بیاورید ؛ فقط دانستن آدرس شما کافی است آدرس موردنظر را در Blockcypher یا هر Explorer دیگر Blockchain وارد قسمت جستجو کنید و به محض ورود و انجام معامله تماشا کنید..

دریافت بیت کوین از دستگاه خودپرداز

دستگاههای خودپرداز بیت کوین در برخی کشورها متداول هستند اما در برخی دیگر نادر است. رادار سکه ATM ATM را بررسی کنید تا ببینید کسی در نزدیکی شما وجود دارد یا خیر. مطمئن شوید که جعبه "سایر خدمات" در گوشه پایین سمت چپ بررسی شده است ، یا ممکن است در بعضی از نقاط که بیت کوین به عنوان کوپن فروخته می شود ، گم شوید..

هر دستگاه در نحوه دستیابی به اطلاعات شخصی شما متفاوت است. برخی ممکن است چیزی غیر از آدرس بیت کوین و پول نقد شما نپرسند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است شماره تلفن ، اثر انگشت یا گذرنامه شما را بخواهند. فقط کافی است دستگاه را با مقدار کمی امتحان کنید. سؤال از اپراتور دستگاه ممکن است مشکل باشد ، زیرا این خطر وجود دارد که ممکن است گزارش فعالیت مشکوکی را ارائه دهند.

اگر در دستگاه خودپرداز بیت کوین نظارت تصویری وجود دارد ، ممکن است نتوانید از آن پنهان شوید. حتی هنوز هم ، حضور در دستگاه خودپرداز بیت کوین با ماسک اسکی باعث می شود بیش از اندازه به حریم شخصی خود ارزش مشکوک به نظر بیایید.

بیت کوین را به عنوان پرداخت یا کمک مالی بپذیرید

اگر مرتباً بیت کوین می خرید ، منطقی است که آنها را به عنوان پرداخت بپذیرید ، زیرا دیگر نیازی به نگرانی در مورد نحوه دستیابی به آنها نخواهید بود. بیت کوین هایی که می پذیرید ناشناس نخواهند بود ، زیرا ممکن است در جایی رکوردی که به شما پرداخت می شود وجود داشته باشد ، اما احتمالاً پیوند با یک ناظر منفعل از بیت کوین هایی که در بورس خریداری می کنید ، مشکل تر هستند. سوابق با جزئیات نگه داشته شده و در اختیار چند طرف قرار می گیرد.

معادن بیت کوین

استخراج بیت کوین برای سرگرمی ها سودآور نیست ، اما اگر به جریان ثابت بیت کوین نیاز دارید و به برق ارزان و هوای سرد سرد دسترسی دارید ، در کنار سرمایه اضافی که در اطراف آن قرار دارد ، می تواند جایگزین جالبی برای دستیابی به بیت کوین باشد.

برای معدن بیت کوین ، خودتان یک دستگاه استخراج بیت کوین بدست آورید ، با پول نقد یا کارت اعتباری پرداخت کنید ، آن را وصل کنید ، آن را به استخر معدن اشاره کنید و روزانه درآمد را مشاهده کنید..

هرچند آگاه باشید: شما در شبکه بیت کوین شرط می بندید و روشهای زیادی وجود دارد که ممکن است سرمایه گذاری خود را از دست دهید. حتما قبل از شروع مطالب زیادی راجع به این موضوع بخوانید!

انتقال بین هویت ها را منفور کنید

هر بار که وجهی بین هویت خود جابجا می شوید ، باید آنها را زیر پا بگذارید. برای انجام این کار ، می توانید بیت کوین های خود را "دچار مشکل" یا "خراب کردن" یا "مخلوط کردن" کنید. روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که بسیاری از آنها در راهنمای جامع ما در مورد محافظت از حریم خصوصی مالی شما با بیت کوین توضیح داده شده است. در این بخش ما خدماتی را پیشنهاد می دهیم که از مفهوم "Coinjoin" استفاده می کنند ، که در آن معاملات بسیاری از کاربران با یک تراکنش ترکیب می شوند تا بفهمند کدام کاربر کنترل می کند کدام بودجه.

مارپیچ

هلیکس از زنجیره ای طولانی از معاملات coinjoin برای رکود بیت کوین استفاده می کند.

گرامز ، سازندگان هلیکس ، با نمایه کردن وب سایت های تاریک ، بررسی ساختمان ها ، و به کاربران امکان می دهد سکه های خود را مخلوط کرده و تلاش کنند ، در تلاش است تا گوگل وب تاریک باشد..

استفاده از Helix نیاز به عضویت دارد اما می توانید بدون عضویت از Helix Light استفاده کنید. کافیست به http://grams7enufi7jmdl.onion/helix/light بروید و آدرس گیرنده (یا آدرس هویت خود را که می خواهید بیت کوین ها را برای آن ارسال کنید) وارد کنید. می توانید یک تأخیر تصادفی (که ممکن است چند ساعت باشد) اضافه کنید و از لایه های بیشتری از معاملات بخواهید تا پرداخت خود را ناشناس تر کنید.

اگر می خواهید بعداً برگردید تا وضعیت معامله خود را بررسی کنید ، می توانید شناسه Helix یا URL خود را ضبط کنید. هزینه هر تراکنش 2.5٪ و حداقل مبلغ معامله 0.01 بیت کوین است.

اگر عضو باشید ، گرامس به شما امکان می دهد از خدمات معمولی Helix استفاده کنید ، که ظاهراً با دست دادن سکه هایی که قبلاً در بازار تاریک استفاده نشده اند ، از Helix Light متفاوت است. البته ، این قابل اثبات است ، زیرا گرامس به هیچ وجه نمی داند وجوه از کجا تأمین می شود. عضویت برای شما 0.01 BTC به عنوان هزینه ورود هزینه می کند ، اگرچه این هزینه برای ترازوی شما اعمال می شود.

Joinmarket

Joinmarket یک شبکه غیرمتمرکز است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به مهمانی متمرکز و بدون نیاز به اعتماد شما به سایر کاربران ، از Coinjoin با سایر کاربران استفاده کنید. برخلاف استفاده از یک سرویس متمرکز ، وقتی از Joinmarket استفاده می کنید ، بیت کوین های شما هیچگاه آدرسی را که کنترل می کنید ، ترک نمی کنند و خطر خاموش شدن سرویس را در طول انجام معامله خود ، یا این سرویس سرقت بیت کوین های خود را مرتفع نمی کنید..

نصب و استفاده از Joinmarket به دانش فنی قابل توجهی نیاز دارد. با وجود این ، ما شما را به خواندن راهنماها و امتحان کردن تشویق می کنیم ، زیرا ریسک ها و هزینه های پایین تر ارزش بالا رفتن از منحنی یادگیری را دارند!

Darkwallet

Darkwallet توسط پیتر تاد ، امیر تاکی و سایر طرفداران برجسته حفظ حریم خصوصی توسعه داده شد. متأسفانه ، هنوز در نسخه آلفا قرار دارد و مدتی است ، این بدان معناست که این نرم افزار تست نشده است که احتمالاً شامل چند باگ است. استفاده از آن به صورت روزمره توصیه نمی شود ، زیرا رفتار غیرمنتظره حتی ممکن است باعث شود که بیت کوین خود را گم کنید..

Sharedcoin

Sharedcoin یک سرویس اختلاط است که در ارائه دهنده کیف پول Blockchain.info ادغام شده است. می توانید از طریق Tor به کیف پول خود در https://blockchainbdgpzk.onion/ ایجاد کرده و به آن برسید.

صفحه را در Tor باز کنید و یک کیف پول جدید ایجاد کنید. تنها چیزی که شما نیاز به استفاده از Sharedcoin یک رمز عبور است. رمز عبور خود را با KeePassX بسازید ، شناسه کیف پول را ضبط کنید و از بانک اطلاعاتی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر گذرواژه را گم کنید ، به این وجوه از دست خواهید داد!

در زیر می توانید گزینه Shared Coin را پیدا کنید ارسال پول > سکه مشترک. آدرس گیرنده (آدرس هویتی را که می خواهید برای آن پول ارسال کنید) را وارد کنید ، سطح حفظ حریم شخصی مورد نظر خود را انتخاب کرده و پرداخت را انجام دهید. این روند مدتی طول خواهد کشید ، اما می توانید نوار وضعیت را در پنجره ای که معامله را آغاز می کنید مشاهده کنید.

آلت کوین

Altcoin (ارز رمزنگاری جایگزین) محبوب ترین روش برای ناشناس کردن معاملات بیت کوین است. کاربران بیت کوین های خود را برای altcoin مورد نظر خود مبادله می کنند ، سپس altcoin را دوباره به Bitcoin مبادله می کنند. اگر کاربران از altcoin مناسب استفاده کنند ، همبستگی و پیگیری حسابهای کاربری دشوار است.

نحوه انتخاب Altcoin خوب:

 • altcoin باید به اندازه کافی محبوب باشد که معامله شما به نتیجه نرسد.
 • altcoin باید تضمین کننده حریم خصوصی اضافی باشد.
 • مبادله اول و دوم نباید یکسان باشد وگرنه شخص می تواند سعی کند دو تراکنش شما را از طریق فناوری هایی مانند اثر انگشت مرورگر پیوند دهد..

نحوه پرداخت پرداخت ناشناس با بیت کوین

نحوه انجام پرداخت های ناشناس با بیت کوین: راهنمای گام به گام
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.