هنگام مسافرت ، برنامه های تلویزیونی را به صورت آنلاین تماشا کنید

سفر در یک پرواز طولانی یا مسافرت جاده ای به ندرت لذت بخش بوده است ، اما فقط یک دهه قبل فکر کنید ، هنگامی که فیلم های یک بار یک بار یک مجموعه سرگرمی در پرواز بود که می توانستید طی ساعت ها به آن دسترسی پیدا کنید - یا اگر در یک ماشین سواری بی پایان بود ، حتی آن هم نبود. امروزه ، مسافران به لطف Wi-Fi درون هواپیما و هر مکانی که به برنامه های داده 3G / 4G دسترسی پیدا می کنند ، فریب می خورند. این امر دنیای سرگرمی جریان را در هنگام مسافرت باز می کند. بنابراین هنگامی که در هوا یا در جاده هستید ، چه جریانی باید جریان داشته باشد؟ طیف گسترده ای از گزینه ها وجود دارد: رایگان ، رایگان با احتیاط ، مبتنی بر اشتراک و خرید جداگانه. بیا یک نگاهی بیندازیم.

برنامه های شبکه: اکنون بسیاری از شبکه های پخش برنامه ای با قسمت های درخواستی از برنامه های محبوب ارائه می دهند. به عنوان مثال ، برنامه FXNow قسمت هایی از نمایش هایی مانند Sons of Anarchy و The Simpsons را دارد. این برنامه ها اغلب گزیده ای از فیلم هایی را دارند که شبکه مجوز پخش آن را دارد. در حالی که این برنامه ها بارگیری رایگان دارند ، برخی از آنها به یک حساب کاربری معتبر از یک ارائه دهنده کابل / ماهواره مشترک نیاز دارند. اینها همچنین مبتنی بر منطقه هستند ، بنابراین کاربران آمریکایی قادر نخواهند بود به iPlayer BBC دسترسی پیدا کنند ، و کاربران انگلستان قادر نخواهند بود به برنامه NBC دسترسی پیدا کنند.

برنامه های کابل / ماهواره ای: از DirecTV گرفته تا Xfinity ، ارائه دهندگان کابل و ماهواره می دانند که مشتریان آنها می خواهند محتوا را از طریق حرکت انجام دهند. براساس پیکربندی سخت افزار خانگی و تنظیم حساب شما می تواند به معنای هر چیزی از جریان اصلی محتوای درخواستی تغییر یافته و دسترسی کامل به جریان مستقیم مستقیم از DVR خانه شما باشد. اما نترسید ، اگر به اشتراک دسترسی ندارید ، گزینه های زیادی برای پخش آنلاین و بدون کابل وجود دارد.

برنامه های کابل پریمیوم: HBO و Showtime علاوه بر کتابخانه های بزرگ فیلم ، برخی از بهترین برنامه های تلویزیونی در تاریخ رسانه را ایجاد کرده اند. برنامه های مربوطه آنها (HBO Go و Showtime Anytime) دسترسی به بایگانی کامل برنامه های تلویزیونی را در طول تاریخ خود فراهم می کنند ، بدین معنی که در طی پرواز 11 ساعته مستقیم شما از سان فرانسیسکو به لندن ، می توانید یک فصل کامل از بازی تاج و تخت را از طریق HBO پخش کنید. برو تنها شرط برنامه های کابل پریمیوم این است که شما اغلب باید از طریق ارائه دهنده کابل / ماهواره خود مشترک باشید در کانال (اگرچه HBO در سال های اخیر به عنوان یک سرویس مستقل در دسترس بوده است ، HBO اکنون).

ارائه دهندگان جریان: Netflix ، Amazon Prime ، Hulu و سایر ارائه دهندگان محتوای جریان در این روزها از محبوب ترین روش های تماشای تلویزیون و فیلم هستند. تنها چیزی که در آن طول می کشد یک اشتراک است که اغلب کمتر از 10 دلار در ماه است. در حالی که برخی از مطالب با هم همپوشانی دارند ، هر ارائه دهنده کتابخانه بی نظیر خود را از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها دارد. اگر چیزی مورد علاقه شما وجود دارد ، بهتر است قبل از ورود به هوا آن را جستجو کنید - در واقع ، این ممکن است بهترین کاری باشد که در انتظار سوار شدن هستید.

رسانه خریداری شده: آمازون و آیتونز نیز معمولاً برای کمتر از یک فنجان قهوه خرید و پخش کالا را ارائه می دهند. مزیت محتوای خریداری شده این است که اینها اغلب آخرین نسخه های موجود قبل از رسیدن به پخش مشترک هستند — در مورد اپیزودهای تلویزیونی ، معمولاً در 24 ساعت پخش اولیه ، بنابراین اگر آخرین قسمت سریال The Walking Dead را از دست دادید ، سریع بیابید. خرید دستگاه شما را با زامبی پر خواهد کرد.

در حالی که پخش جریانی راه ایده آل برای گذر زمان در یک پرواز طولانی یا ماشین سواری است ، پیروی از دستورالعمل های هواپیمایی خود را در مورد فن آوری و دستگاه ها فراموش نکنید و اگر راننده هستید ، لطفاً چشم خود را در جاده نگه دارید!

همچنین بخاطر داشته باشید که حتی اگر امکان دسترسی Wi-Fi وجود داشته باشد ، ممکن است پرواز شما برای هر دستگاه هزینه دسترسی داشته باشد ، ممکن است سرعت آن محدود باشد ، و فیلمبرداری ممکن است با سرعتی مضاعف شود مگر اینکه با VPN مخفی شود. (اگر نگران این موضوع هستید ، بسیاری از خدمات به شما امکان می دهند برنامه نویسی را از قبل برای دستگاه خود بارگیری کنید.) هنوز گزینه های شما فریاد زیادی از روزهای قدیمی پرداخت یک هدست برای تماشای یک فیلم در پرواز یا تماشای تک آهنگ دارد. دی وی دی در ماشین. در حقیقت ، اگر در یک فصل خاص از یک برنامه تلویزیونی پشت سر ندارید ، ممکن است بهترین راه برای شما باشد که در نهایت به خودتان فرصت دهید تا بنشینید ، استراحت کنید و برخی قسمت ها را بدست آورید.

برای بازگشت به راهنماهای حریم خصوصی اینترنت ExpressVPN اینجا را کلیک کنید

هنگام مسافرت ، برنامه های تلویزیونی را به صورت آنلاین تماشا کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.