از حریم خصوصی مالی خود با بیت کوین محافظت کنید: یک راهنمای جامع

این کتابچه راهنمای جامع توضیح می دهد که چگونه می توانید از Bitcoin برای محافظت از حریم شخصی مالی خود استفاده کنید.

Contents

پس از خواندن این دفترچه ، حتماً راهنمای گام به گام را بررسی کنید: نحوه پرداخت ناشناس با بیت کوین.

پرش به ...

 • چرا مهم است که وجوه خود را خصوصی نگه دارید
 • چگونه بیت کوین ناشناس بودن را تقویت می کند
 • چگونه می توانید با استفاده از بیت کوین ناشناس شوید
 • چگونه شفاف باشیم
 • چگونه خود را از عدم ناشناس بودن محافظت کنیم
 • نحوه جلوگیری از انتقال بین هویتها
 • راهنما: نحوه پرداخت ناشناس با بیت کوین

چرا مهم است که وجوه خود را خصوصی نگه دارید

این راهنما در قالب pdf نیز موجود است.

بیت کوین به عنوان یک سیستم مالی کاملاً متفاوت از شبکه بانکی مستقر عمل می کند. بیت کوین به شما امکان می دهد بدون نیاز به شخص ثالث وجوه خود را ذخیره کنید ، و این باعث می شود که وجه های گفته شده را ایمن و در دسترس شما قرار دهد..

در حالی که افتتاح حساب با یک بانک سنتی یا موسسه مالی دیگر به هزینه و تلاش قابل توجهی نیاز دارد ، ایجاد یک حساب کاربری بیت کوین سریع و آسان در رایانه خانگی انجام می شود. این روند سریع باعث می شود در صورت تمایل میلیون ها حساب جداگانه ایجاد کنید.

دو جنبه به خصوص - حریم خصوصی و هویت - با بیت کوین بسیار متفاوت از سیستم مالی میراث عمل می کنند.

کلمات مستعار از هویت شما در بیت کوین محافظت می کنند

حساب بانکی ، حساب PayPal یا کارت اعتباری همیشه به یک هویت واقعی گره خورده است و باعث می شود بسیاری از افراد باز کردن آنها را دشوار کنند. بیت کوین به شما امکان می دهد از هرگونه شخصیت یا هویت آنلاین مورد نظر خود استفاده کنید.

قادر به استفاده از اینترنت به طور ناشناس یا نام مستعار ، تنها راهی است که بسیاری از افراد واقعاً خودشان هستند. صدها میلیون نفر در سراسر جهان به دلایلی که نمی توانند کنترل کنند در جوامع خود پذیرفته نمی شوند.

شبه گونهای توسط زنانی استفاده می شود که از حقوق خود سخن می گویند ، ملحدان متولد جوامع مذهبی و افرادی که برای دولتشان انتقاد می کنند تا فکر خود را گسترش دهند ، دلایل خود را تقویت کنند و اطرافیان خود را ترغیب به انجام همان کار کنند..

این زنان و مردان شجاع ، ایمنی و رفاه خود را برای دفاع از اینکه چه کسانی هستند و به چه اعتقادی دارند ، تهدید می کنند. فناوری این قدرت را به آنها می دهد که در پیشرفت های اجتماعی رهبر در تغییر اجتماعی کارآمدتر از گذشته باشند. فناوری همچنین افراد متفکر را به هم متصل می کند تا آنها بتوانند جوامعی را که در آن تلاش می کنند تشکیل دهند.

حفظ هویت با موارد زیر ممکن است به خدمات پولی مانند وبلاگ ، طراحی آرم ، عکس سهام ، VPN یا ترجمه نیاز داشته باشد. بدون اینکه توانایی پرداخت هزینه های ناشناس این سرویس ها را داشته باشید ، مجبور می شوید هویت واقعی خود را برای حفظ نام مستعار خود فاش کنید. وضعیتی که به وضوح بی معنی است و وضعیتی که دارای پتانسیل خطرناک باشد.

چگونه بیت کوین ناشناس بودن را تقویت می کند

بیت کوین یک فناوری مهم و قدرتمند است. استفاده از یک حساب بیت کوین با نام مستعار از حق شما برای ناشناس ماندن در اینترنت محافظت می کند. این اجازه می دهد تا جمع آوری کمک های مالی ناشناس یا ناشناس. گروه ها می توانند حساب های بیت کوین را به طور جمعی کنترل کنند ، و تصمیم بگیرند که اطلاعات مالی را طبق خواست یا مخفی کنند یا فاش کنند.

دلایل مثبت زیادی برای سیستم بانکی خصوصی و مطمئن مانند بیت کوین وجود دارد:

برای مثال ، یک گروه حقوق کارگر می تواند با بیت کوین وجوه خود را جمع کند. این پول می تواند برای سرورها ، پروانه ها ، یاران از راه دور و غیره استفاده شود بدون اینکه هیچگونه معامله ای با هویت واقعی داوطلبان انجام شود..

به همین ترتیب ، یک قربانی سوءاستفاده خانگی ممکن است از بیت کوین استفاده کند تا بتواند وجوه خود را با خیال راحت جمع کند تا برای زندگی مستقل آماده شود.

در مقابل مدلهای خصوصی حریم خصوصی

مدل حفظ حریم خصوصی سنتی و مدل جدید حفظ حریم خصوصی همانطور که Satoshi Nakamoto در نسخه اصلی Bitcoin Whitepaper توضیح داده است.

حریم خصوصی از طریق حساب های نام مستعار

حریم خصوصی در بانکداری سنتی توسط مؤسساتی که سیستم را تشکیل می دهند مانند بانک ها ، شرکت های کارت اعتباری و دولت ها تضمین می شود. آنها (سعی می کنند) اطمینان حاصل کنند که مانده بانکی شما راز باقی می ماند. این امر آنها را در موقعیت ظریف قرار می دهد ، جایی که فقط آنها نظارت کاملی بر آنچه اتفاق می افتد دارند.

در اکوسیستم بیت کوین ، همه می توانند تاریخچه مانده حساب را مشاهده کنند ، اما نمی توانند ببینند چه کسی یک حساب را کنترل می کند. همه آدرس ها و معاملات در بانک اطلاعاتی توزیع شده بیت کوین ، Blockchain ثبت شده است. آدرس ها دارای نام یا آدرس IP نیستند که به آنها پیوست شده باشد ، بنابراین همیشه نمی توان دانست که معامله متعلق به کدام شخص است.

شفافیت به حمایت نیاز دارد

بیت کوین بطور پیش فرض یک سیستم شفاف است که در آن هر بخش از اطلاعات در دسترس عموم است. به این ترتیب ، هر کاربر بیت کوین به سطح خاصی از محافظت نیاز دارد. هرکسی که از ثروت قابل توجهی در بیت کوین برخوردار است ، به دلایل واضح نمی خواهد وجوه خود را به هر شخصی که با آنها معامله می کند ، تبلیغ کند. اما هر بار که تنها بخش کوچکی از کیف پول بیت کوین خود را صرف می کنید ، ثروت خود را به طرف مقابل نشان می دهید. انجام این کار در اینترنت مانند چشمک زدن به پشته های بزرگ پول در یک کوچه پشت تیره است. توصیه نمی شود! یک جنایتکار ممکن است ببیند که چقدر دارید و تصمیم می گیرید که پس از آن بیاید. توزیع ثروت خود بین چندین کیف پول و استفاده از یک آدرس متفاوت برای هر تراکنش یک روال معمول است که دیگران را از دانستن میزان بیت کوین شما جلوگیری می کند.

چگونه می توانید با استفاده از بیت کوین ناشناس شوید

متأسفانه ، صدها راه برای انتقال تراکنش بیت کوین با هویت واقعی شخصی وجود دارد. نام مستعار واقعی در برابر یک دشمن باهوش بسیار دشوار است. هر رویکرد صمیمانه به ناشناس ماندن در بیت کوین نیاز به استفاده همه جانبه از ابزارهای رمزنگاری و ارتباط دارد (به راهنماهای ExpressVPN در PGP ، OTR و Tor مراجعه کنید).

در طی تنها چند ماه ، می توانید با صدها آدرس بیت کوین در تماس باشید. برای پی بردن به هویت واقعی خود ، فقط لازم است فقط یکی از این آدرس ها را با هویت واقعی خود مرتبط کنید.

بیت کوین در Blockchain قابل ردیابی است

هر تراکنش بیت کوین شامل حداقل یک ورودی (جایی که بیت کوین ها در آن قرار دارند) و حداقل یک خروجی (جایی که بیت کوین ها ارسال می شوند) است. این بدان معنی است که پس از مشخص شدن یک آدرس واحد ، دنباله ای برای دنبال کردن بیت کوین ها وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی های معاملات بیت کوین این است که آنها همیشه باید با معامله قبلی مطابقت داشته باشند. اگر 1 بیت کوین دریافت شود ، اما شما فقط می خواهید 0.4 بیت کوین را خرج کنید ، باید معامله ای انجام دهید که 1 بیت کوین از حساب شما خارج شود. 0.4 بیت کوین به عنوان پرداخت انجام می شود ، سپس 0.6 بیت کوین به عنوان تغییر به شما باز می گردد. کیف پول بیت کوین شما به صورت خودکار این فرآیند را انجام خواهد داد ، اما درک این اصل برای استفاده ناشناس از آن مهم است.

صاحب بیت کوین اصلی نمی داند شما با پول چه کار کرده اید ، اما آنها می توانند مبالغ موجود را ببینند. آنها می توانند دو تراکنش را در حساب شما مشاهده کنند: یکی برای 0.4 بیت کوین و دیگری 0.6 بیت کوین. آنها نمی توانند ببینند که خرید چیست و "تغییر" کدام یک است ، اما حدس 50٪ است. دفعه بعد که معامله انجام می دهید ، حدس 25٪ است و غیره.

1 ورودی مصرف شده ، 2 خروجی ایجاد شده است

1 ورودی مصرف شده ، 2 خروجی ایجاد شده است.

به همین دلیل است که انجام معاملات زیاد ، حتی بین خودتان ، ناشناس بودن شما را در شبکه بیت کوین افزایش می دهد (تا زمانی که نرم افزار کیف پول شما از آدرس ها استفاده مجدد نکند!).

به همین ترتیب ، اگر 0.5 بیت کوین دریافت می کنید اما می خواهید 1 بیت کوین را خرج کنید ، باید آدرس های اضافی بیت کوین را با مقدار ترکیبی حداقل 0.5 بیت کوین در آنها داشته باشید. دوباره حدس می زنم 50٪ است ، اما اکنون یک آدرس بیت کوین قابل مشاهده در دسترس عموم دارید. داشتن آدرس های بیت کوین در معرض دید عموم می تواند هویت شما را راحت تر کند.

2 ورودی مصرف شده ، 2 خروجی ایجاد شده است

2 ورودی مصرف شده ، 2 خروجی ایجاد شده است.

ممکن است نام شما با آدرس بیت کوین مرتبط باشد

در صورت خرید کالا با بیت کوین ، به عنوان مثال ممکن است نام واقعی شما به یک تراکنش بیت کوین متصل شود ، به عنوان مثال ، اگر کالا را بصورت آنلاین خریداری می کنید و آنها را به آدرس واقعی خود ارسال می کنید. مبادلات بیت کوین و حتی برخی از دستگاههای خودپرداز اغلب به شما نیاز دارند تا قبل از خرید ، شناسایی خود را نشان دهید. وقتی بیت کوین را از طریق شخص دیگری خریداری می کنید ، ممکن است آنها بدانند که شما کی هستید و سابقه معامله را نگه دارید. این رکورد می تواند به دست رقیب شما بیفتد ، یا حتی ممکن است علنی شود.

قوانین مبارزه با پولشویی کشور شما ممکن است از شما بخواهد هویت خود را هنگام خرید یا فروش بیت کوین فاش کنید ، و این امر ضروری است که ردپای آنها را بر روی زنجیره ببندید.

آدرس IP شما ممکن است به آدرس Bitcoin شما مرتبط باشد

وقتی معامله بیت کوین را انجام می دهید ، در واقع در حال ایجاد پیام برای تلفن یا رایانه خود هستید و آن را به شبکه Bitcoin ارسال می کنید. شخصی که تعداد زیادی از گره ها را در شبکه بیت کوین کار می کند ، ممکن است بتواند برخی از معاملات شما را با آدرس IP شما مطابقت دهد ، سپس کل پشته بیت کوین خود را تغییر نام دهد..

با انتقال مجدد کلیه معاملات از طریق شبکه Tor ، جلوگیری از این امر در رایانه بسیار ساده است. بیشتر مشتری ها و کیف پول های بیت کوین از پروکسی Tor Socks5 پشتیبانی می کنند.

فاش کردن آدرس بیت کوین قبل از ورود به Blockchain می تواند به دیگران اجازه دهد شما را ردیابی کنند

به محض ورود یک آدرس بیت کوین به Blockchain ، در یک بانک اطلاعاتی جهانی تغییرناپذیر ثبت می شود. اما قبل از این اتفاق می افتد به احتمال زیاد فقط دو طرف - گیرنده و فرستنده - از این آدرس آگاهی داشتند. اگر در جستجوی آدرسی هستید که هنوز در Blockchain ظاهر نشده است ، یا مالک این آدرس هستید یا شخصی درخواست پرداختی از طرف شما را دارد.

برای جلوگیری از ردیابی در این راه ، مهم است که تمام درخواست های پرداخت و سایر ذکر آدرس ها از طریق کانال های رمزگذاری شده انجام شود:

 • هنگام جستجوی آدرس های بیت کوین ، مطمئن شوید وب سایتی که بازدید می کنید ، HTTPS را فعال کرده است
 • در صورت امکان از VPN و Tor استفاده کنید
 • ارتباطات خود را با PGP و OTR رمزگذاری کنید.

در اختیار داشتن پرونده کیف پول ممکن است اثبات کافی برای کنترل Bitcoins باشد

یک پیام امضا شده تنها اثبات قوی شما در داشتن آدرس بیت کوین بدون فاش کردن کلید خصوصی است. در هنگام امضای پیام با استفاده از کلیدهای بیت کوین خود مراقب باشید. پیام های امضا شده یک ویژگی عالی هستند (ما در مورد چرا بعدا بیشتر صحبت خواهیم کرد) ، اما به همه این امکان را می دهند تا بدانند که شما آدرس بیت کوین را که از آن امضا کرده اید کنترل می کنید.

اگر کسی در تلاش است تا شما را ناشناس کند ، ممکن است از یک اثبات ضعیف تر از یک پیام امضا شده راضی باشد: دانستن اینکه شما سوابق آدرس های عمومی را نگه دارید ، شواهد کافی برای کسی است که بتواند نتیجه بگیرد که شما در معاملات بیت کوین درگیر هستید و Blockchain Bitcoin دقیقاً به کدام معاملات معامله می کند. تنها کاری که باید انجام دهند جستجوی آدرسی است که شما ثبت کرده اید.

اکثر نرم افزارهای کیف پول آدرس های عمومی را بدون رمزگذاری ذخیره می کنند و فقط کلیدهای خصوصی را رمزگذاری می کنند. این برای تجربه کاربر خوب است ، زیرا لازم نیست هر بار که می خواهید تعادل خود را مشاهده کنید یا معاملات را بررسی کنید ، رمز ورود را وارد کنید.

اگر کلیدهای خصوصی به اندازه کافی رمزگذاری شده باشند می توانید کیف پول خود را در درایو USB خارجی ، سرویس ذخیره سازی ابری یا حتی اکانت ایمیل خود ذخیره کنید. اما هر کسی که به این رسانه ها دسترسی داشته باشد می تواند تخمین بزند که شما چه چیزی را کنترل می کنید و تراکنش هایی که انجام می دهید.

برای محافظت از خود ، باید تمام نسخه های پشتیبان را با رمز دوم یا PGP رمزگذاری کنید.

با یک جعبه بالای سرتان ناشناس بمانید

همه چیز را رمزگذاری کنید تا واقعاً ناشناس بمانید!

چگونه شفاف باشیم

مفهوم حریم خصوصی به بهترین وجه به عنوان میزان کنترلی بر اطلاعات شما تعریف می شود. این کنترل نه تنها شامل قدرت مخفی کردن یا پنهان کردن اطلاعات شخصی شما بلکه قدرت افشای آن برای عموم است. شفافیت مفید است اگر شما نیاز به به دست آوردن مشروعیت در نظر مخاطبان یا پشتیبانان خود داشته باشید. بیت کوین به شما این امکان را می دهد تا به هر میزان که دوست دارید شفاف باشید. می توانید از آن برای اثبات معاملات منفرد یا مالکیت آدرس بیت کوین استفاده کنید. شفافیت همچنین به شما امکان می دهد سازمان خود را تا آخرین ساتوشی (کوچکترین واحد یک بیت کوین) حسابرسی کنید ، بدون اینکه هویت یا مکان واقعی خود را فاش کنید..

در مقایسه با سیستم های مالی سنتی ، شفافیت بیت کوین یک نوآوری مهم و قدرتمند است زیرا به شما امکان می دهد فراتر از شک و تردید کنید که معامله وجوه را انجام داده اید. blockchain دروغ نمی گوید ، و نمی توان رشوه داد.

شفافیت از طریق امضاها

ساده ترین شکل شفافیت بیت کوین پیوند دو هویت با امضای بیانیه ها است. نحوه انجام این کار بستگی به نرم افزار کیف پول خاص شما دارد ، اما اصل همیشه یکسان است. شما یک عبارت کلامی را می نویسید و سپس با کلید خصوصی آن را به صورت دیجیتالی امضا می کنید. این امر لزوماً ثابت نمی کند که بیانیه صحیح است؛ فقط ثابت می کند که صاحب آدرس بیانیه را صادر کرده است.

به عنوان مثال ، اگر اپراتور یک وب سایت ادعا می کند که در بیانیه خود آدرس بیت کوین را کنترل می کند ، و صاحب آدرس بیت کوین ادعا می کند که آنها در بیانیه خود اپراتور وب سایت هستند ، با اطمینان می توانید نتیجه بگیرید که این دو موجود در یک نهاد هستند. سپس می توانید با آگاهی از رفتن به وب سایت صحیح ، وجهی را به آدرس بیت کوین ارسال کنید.

همچنین می توانید از این امضاها برای بیان اظهارات در مورد برخی از معاملات خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، ممکن است لازم باشد به حسابرسان ثابت کنید که معامله انجام داده اید یا اینکه مقدار مشخصی از بودجه را کنترل می کنید.

این برای دریافت های دیجیتال غیر قابل جعل بسیار مفید است. فقط با چند کلیک می توانید به یک فروشنده هنری ثابت کنید که بودجه کافی برای خرید نقاشی را در اختیار دارید ، یا شاید به سرمایه گذاران خود نشان دهید که شما هنوز در کنترل پول آنها هستید.

پیام خود را امضا کنید و تأیید کنید

پیام خود را امضا کنید و تأیید کنید تا ثابت کنید کنترل وجوه را کنترل می کنید.

من ، مالک آدرس 1Hta9NXidkpUeKTEzoVQuP1QoiqkZ4vj6M از نوشتن راهنماهای مربوط به حریم شخصی لذت می برم.
H3FwKAAJjJ6nzIw22fiWH9O7jgiXHACT + zSrd0Jlm9xGOrYKEX / 22QZr8vL0XmPW7w3nHjVOLB9K3GnXpMv9nBE =

شفافیت از طریق آدرس های استفاده مجدد

صندوق رسمی دفاع ادوارد اسنودن برای اهداء بیت کوین از آدرس بیت کوین استاتیک استفاده می کند. این نشان می دهد که تعداد بیت کوین ها چه مقدار جمع آوری کرده اند و به پشتیبان اطمینان می دهد که در اهداء کسی که ادعا می کند از طرف دفاع اسنودن جمع می کند پول جمع نمی کنند ، فریب نخورند..

این سطح از شفافیت را می توان در هر کجا مورد استفاده قرار داد ، تا ثابت کند که بودجه اختلاس نمی شود و پول با مسئولیت پذیری هزینه می شود.

چگونه خود را از عدم ناشناس بودن محافظت کنیم

از اطلاعاتی که درباره خودتان فاش می کنید آگاه باشید

اولین قانون این است که نسبت به آنچه انجام می دهید ، آگاه باشید و آنچه را که درباره خود نشان می دهید ، آشکار کنید. اقدامات خود را زیر سؤال ببرید. آیا شما در VPN هستید؟ قبلاً در این آدرس IP چه کار کرده اید؟ کدام برگه را در حال حاضر در مرورگر خود باز کرده اید؟ از کدام کیف پول بیت کوین استفاده می کنید؟ پول در آن کیف پول از کجا می آید و شما قبلاً با آن چه خریداری کرده اید؟ چه کسی اخیراً درمورد آنچه می خواهید انجام دهید ارتباط برقرار کرده اید و آیا این اطلاعات رمزگذاری شده است?

اگر می خواهید از خود محافظت کنید ، تمام این اطلاعات مهم هستند. چیزهای کمی زیادی وجود دارد که کمی در مورد شما آنلاین آشکار می شود. نکات زیر توضیح می دهد که چگونه می توانید از خود محافظت کنید. همیشه هوشیار باشید و به یاد داشته باشید که از اطلاعاتی که به آنها ارسال می کنید آگاه باشید و در مورد چگونگی استفاده از آن برای شناسایی شما فکر کنید.

هرگز از آدرس ها استفاده مجدد نکنید

با استفاده مجدد از آدرس ها ، کیف پول های Bitcoin را که به حریم خصوصی شما احترام می گذارند انتخاب کنید. کیف پولهای HD (Hierarchical Deterministic) تعداد آدرس های نامتناهی از یک آدرس را تولید می کنند. کیف پول های HD استفاده از آدرس جدید برای هر تراکنش را آسان کرده و همچنین مکانیزم پشتیبان گیری ایمن را فراهم می کند.

نسبت به خدماتی که آدرس انصراف شما در آن قرار دارد ، محتاط باشید. آدرس بیت کوین خود را پس از هر برداشت به صورت دستی تغییر دهید و به یک آدرس بلااستفاده تغییر دهید. دیگران را ترغیب کنید که آدرس خود را بعد از هر بار استفاده تغییر دهند ، زیرا با تعامل با آنها ، اعمال آنها بر حریم خصوصی شما تأثیر خواهد گذاشت.

از Tor استفاده کنید

برای حفظ ناشناس بودن خود ، از مرورگر Tor یا سیستم عامل TAILS استفاده کنید که با کیف پول Electrum Bitcoin از پیش نصب شده است. همه چیز را از طریق Tor به طور پیش فرض مسیریابی کنید.

کیف پول خود را پیکربندی کنید تا از طریق شبکه Tor به شبکه بیت کوین متصل شوید. می توانید با نصب Tor Browser و پیکربندی پروکسی تحت تنظیمات ، این کار را انجام دهید > پیشرفته > شبکه > تنظیمات. تنظیم پیش فرض Socks v5 را در پورت 9050 127.0.0.1 نگه دارید ، سپس این مقادیر را در تنظیمات اتصال کیف پول بیت کوین خود وارد کنید..

همچنین خوب است که چت های خود را از طریق شبکه Tor انجام دهید ، با همان تنظیمات پروکسی. همچنین می توانید بسیاری از ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری را از این طریق پیکربندی کنید.

مرور ، گپ ، ایمیل ، پشتیبان خود را رمزگذاری کنید

مرور خود را ایمن کنید

همیشه از HTTPS در هنگام مشاهده وب سایت با هر گونه اطلاعات مرتبط با هویت خود یا معاملات بیت کوین استفاده کنید. این پروتکل ساده برای رمزگذاری ترافیک بین سایتی که مشاهده می کنید و رایانه شما استفاده می شود. نماد قفل سبز در نوار آدرس مرورگر شما نشان می دهد وب سایتی که در آن قرار دارید از HTTPS استفاده می کند.

راه دیگر برای تأمین امنیت مرور شما با VPN است. هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، VPN IP واقعی شما را از سایت هایی که با آنها تعامل دارید پنهان می کند. در انتخاب ارائه دهنده VPN دقت کنید. سیاستهای حفظ حریم خصوصی آنها را با دقت بخوانید ، خصوصاً با توجه به اطلاعاتی که در آن وارد می شوید.

برای مرور بیشتر مکان خود از سایتهایی که به آنها دسترسی دارید از مرورگر Tor استفاده کنید. خدمات با استفاده از آدرس .ionion امن ترین اتصالات رمزگذاری شده و ناشناس پایان به اینترنت را در اینترنت امکان پذیر می سازند.

گپ های خود را رمزگذاری کنید

برای حداکثر محافظت ، حداقل برای هر یک از هویت آنلاین خود حداقل یک حساب jabber (که به آن XMPP نیز گفته می شود) ایجاد کنید. خدمات رایگان زیادی برای انتخاب شما وجود دارد. از طریق Tor ثبت نام کنید و با استفاده از پروکسی inbuilt Socks v5 برای امنیت اضافی ، از طریق Tor Tor ثبت نام کنید..

برای اطمینان از اینکه چتهای شما توسط شخص دیگری غیر از گیرنده در نظر گرفته شده قابل رهگیری و خواندن نیست ، از OTR به عنوان یک پروتکل رمزگذاری مطمئن و قوی استفاده کنید. توجه داشته باشید که شخصی که با شما در حال برقراری ارتباط است نیز می تواند از OTR استفاده کند.

ایمیل های خود را خصوصی کنید

از بین تمام خدمات آنلاین ، ایمیل در مقابل جاسوسی و هک آسیب پذیر است. در حالی که ارائه دهنده ایمیل خوب دسترسی مهاجمان به سیستم شما را برای شما بسیار دشوار خواهد کرد ، ارائه دهنده هنوز می تواند در صورت سؤال داوطلبانه داده های شما را به دولت ها تحویل دهد. متأسفانه برای افرادی که به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند ، بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل دسترسی ، اگر غیرممکن نیست ، دسترسی به ایمیل شما را از طریق Tor دشوار می کنند. برخی حتی نیاز دارند که آدرس ایمیل خود را با شماره تلفن یا هویت واقعی مرتبط کنید.

از PGP برای رمزگذاری ایمیل خود استفاده کنید ، اگرچه فقط با افرادی که از PGP نیز استفاده می کنند ، می توانید این کار را انجام دهید. اگر نسبت به حریم شخصی خود بسیار نگران هستید ، از برقراری ارتباط با همه از طریق ایمیل خودداری کنید.

پشتیبان خود را ایمن و رمزگذاری کنید

چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از بیت کوینهای شما بستگی به نرم افزاری را که از آن استفاده می کنید دارد. کیف پول های HD مجموعه ای از کلمات تصادفی را برای شما می توانید برای ایجاد کیف پول خود استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن کلمات را بنویسید و آنها را به صورت ایمن قفل کنید. مراقب باشید ، هر چند! بچه های بد فقط برای دزدیدن بیت کوین ها فقط باید کلمات شما را بدانند. به طور کلی ذخیره کردن این کلمات در هر وسیله الکترونیکی به همین دلیل غیر منطقی تلقی می شود ، اما در صورت عدم وجود فضای بدنی ایمن ، ممکن است غیر قابل اجتناب باشد.

ساده ترین راه رمزگذاری کلمات تصادفی از کیف پول HD (یا هر متن دیگر) با PGP است ، اگرچه این به شما نیاز دارد که در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از کلید PGP نیز فکر کنید. اگر کلید PGP خود را با یک رمزعبور بسیار خوب رمزگذاری می کنید (لازم است طولانی و به یاد ماندنی باشد: یک ذهن انسان ترکیبی از آن بد نیست) ، برای دسترسی به تمام پرونده های خود فقط باید یک رمزعبور اصلی را به خاطر بسپارید. برای اطلاع از چگونگی ایجاد چنین پسورد اصلی ، این پست وبلاگ را در مورد Diceware مشاهده کنید. برای رمزگذاری کلید PGP از رمز عبور استفاده کنید ، سپس با رمزگذاری آنها با کلید رمزگذاری شده PGP ، از کلیه فایلهای دیگر نسخه پشتیبان تهیه کنید..

برای هر هویت از کیف پولهای جداگانه استفاده کنید

حفظ کیف پول بیت کوین متفاوت برای هر یک از هویت های آنلاین خود آسان است. شما می توانید برای هر نیاز کیف پول داشته باشید. به عنوان مثال ، شما می توانید:

 • کیف پول برای کمکهای دریافتی
 • کیف پول برای هویت واقعی شما
 • کیف پول برای درآمد تبلیغات شما
 • کیف پول برای پس انداز خود و غیره.

تعداد زیادی کیف پول

شما به کیف پول زیادی احتیاج دارید!

نیازی نیست نرم افزار جداگانه ای را برای هر یک از هویت های خود بارگیری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که پرونده های کیف پول جداگانه (پرونده هایی که دارای کلیدهای عمومی و خصوصی شما هستند) را نگه دارید. فقط مطمئن شوید که پرونده های جداگانه را اشتباه نمی گیرید ، و بودجه آنها را مخلوط نمی کنید.

هر زمان که نیاز به جابجایی وجه بین هویت خود داشته باشید ، لازم است دنباله را خاموش کنید تا پیوند هویت شما با هم دشوار باشد..

انتقال بین هویت ها را منع می کند

هنگامی که به سیستم مالی سنتی فکر می کنید ، مترادف "obfuscate" ، "tumble" یا "mix" مانند فعالیت های مجرمان به نظر می رسد.

به دلیل ماهیت شفاف بیت کوین ، معاملات تجاری ممکن است برای محافظت از اسرار تجاری و شیوه های تجاری نیاز به نوعی اختلال در جلوگیری از فعالیت داشته باشد. انتقال سیم از یک شخص به یک حساب بانکی معمولی نباید برای شخص دیگری آشکار شود. مشتری یا رقبا نباید دریابند که چگونه از درآمد استفاده می شود. بدون احتقان ، اجتناب ناپذیر چیزهای بیشتری را از آنچه ما مجبور می شویم آشکار می کنیم ، بنابراین این یک عمل خوب است که اطمینان حاصل کنید که کیف پول بیت کوین شما همان اندازه که لازم است خصوصی باشد..

نحوه جلوگیری از انتقال بین هویتها

تبادل فردی

روش های بسیاری برای جلوگیری از انتقال وجود دارد. شما می توانید بیت کوین را با شخص دیگری با نرخ 1: 1 مبادله کنید ، اگرچه این به اعتماد زیادی به طرف مقابل احتیاج دارد. همچنین می توانید از یک سرویس سپر خارجی استفاده کنید. این گزینه به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا شرکت escrow احتمالاً می تواند اطلاعات مربوط به معامله را به خطر اندازد.

کیف پول آنلاین

همچنین می توانید با استفاده از یک کیف پول آنلاین که آدرسهای منحصر به فردی به هر کاربر اختصاص نمی دهد ، از حریم خصوصی خود محافظت کنید. نمونه ای از این مبادلات بصورت آنلاین است. هنگام سپردن بیت کوین های خود در چنین کیف پول ، سکه های شما ممکن است به دست شخص دیگری تمام شود. در مقابل ، ممکن است سکه هایی را که قبلاً متعلق به شخص دیگری بود دریافت کنید. این سرویس ها Tumblers نامیده می شوند. توجه به این نکته ضروری است که شما در طی این فرآیند هیچ Bitcoin را به دست نیاوردید یا از دست نمی دهید.

یک مبادله مشترک بیت کوین به احتمال زیاد به مقررات سخت ضد پولشویی پایبند است. آنها سوابق تمام معاملات شما را ، احتمالاً نامحدود ، که ممکن است آنها را به یک سازمان اجرای قانون تحویل دهند ، نگه می دارند. آنها همچنین ممکن است قبل از اینکه به شما اجازه دهند سکه ها را پس بگیرند ، اثبات هویت شما را بخواهند ، عملی که ممکن است بیش از ردیابی بیت کوین شما روی حریم شخصی شما تأثیر بگذارد..

هیچ کیف پول آنلاین که به منظور رکود سکه ها وجود داشته باشد ، نمی تواند به شما تضمین دهد که بیت کوین هایی را که قبلاً توسط شما نگهداری نشده بود ، دریافت خواهید کرد. انجام این کار آنها را به پیگیری کل فرآیند (و نه فقط سپرده گذاری و برداشت) ، که می تواند نقطه ای از سیستم را خراب کند ، می خواهد. یکی دیگر از ریسک های مهم بورس بیت کوین این است که به بیت کوین های خود به شخص ثالثی اعتماد کنید که احتمالاً خودشان به طور ناشناس عمل می کنند. اگر همانطور که چندین بار اتفاق افتاده ، ارائه دهنده صرافی یا کیف پول با ناپدید شدن صندوق های خود ناپدید می شوید ، دیگر مراجعه نخواهید کرد.

آلت کوین

راه دیگر برای جدا کردن بیت کوین خود فقط فروش آنهاست. شما می توانید بیت کوین های خود را به صورت نقدی یا طلا مبادله کنید ، اما گزینه بهتر این است که آنها را برای altcoin ها مبادله کنید. به این ترتیب معاملات ارزان تر ، ایمن تر و آسان تر به صورت آنلاین انجام می شود. شما حتی می توانید Bitcoin خود را در ازای رمزپرداخت ارز دیگر با حجم بالا و کلاه بازار بفروشید ، سپس اندکی پس از خرید آنها دوباره در بورس دوم خریداری کنید.

شما باید مبادلات مختلفی را با نیازهای کم KYC (مشتری خود را بشناسید) پیدا کنید که به سکه های شما قابل اعتماد است. این می تواند یک چالش کامل باشد.

سکه

Coinjoin امیدوار کننده ترین روش برای حفظ حریم خصوصی مالی شما با بیت کوین است. این کار با ترکیب بسیاری از معاملات در یک انجام می شود ، به طوری که مشخص نیست چه ورودی ها و خروجی ها با یکدیگر ارتباط دارند.

این کار با نرم افزاری صورت می گیرد که خطر ناپدید شدن یا سرقت منابع مالی را از بین می برد. هر یک از امضاها در رایانه های شرکت کنندگان ایجاد شده است ، بنابراین هر کسی که سعی در امضاء دارد قادر به تغییر معامله یا تغییر مسیر وجه نیست. وجوه همیشه در یک آدرس بیت کوین که شما کنترل می کنید وجود خواهد داشت.

می توان این کار را به روش غیر متمرکز انجام داد ، تا این سرویس به طرفهای خارجی یا سرورهای متمرکز اعتماد نکند. فقط به شرکت کنندگان معامله احتیاج دارد.

coinjoin ورودی ها و خروجی ها را حفظ می کند تا ناشناس بودن خود را حفظ کند

خدماتی مانند Coinjoin ورودی و خروجی های بیت کوین را حفظ می کنند تا ناشناس بودن همه را حفظ کنند.

بزرگترین مشکل Coinjoin این است که هنوز هم می توان ارتباط ورودی ها و خروجی ها را امکان پذیر ساخت ، زیرا اغلب ترکیبات ورودی و خروجی از نظر ریاضی نیز تعداد کمی دارند ، که به یک کامپیوتر امکان می دهد تعیین کند که ورودی ها با کدام خروجی مطابقت دارد..

برای کاهش احتمال کسی که می داند چه ورودی ها و خروجی هایی به یکدیگر تعلق دارند ، پروتکل باید به نوعی استاندارد شود. از آنجا که ورودی ها به راحتی نمی توانند استاندارد شوند ، ممکن است خروجی ها از پیش تعریف شده باشند. به عنوان مثال ، شما ممکن است خروجی ها را دقیقاً به یک بیت کوین محدود کنید. محدود کردن خروجی ها به دقیقاً یک بیت کوین ، عدم مطابقت حساب با معامله را غیرممکن می کند ، زیرا هر خروجی برای 1 بیت کوین خواهد بود. با این حال ، ورودی های شما به احتمال زیاد بیش از یک بیت کوین خواهد بود ، بنابراین اختلاف به شما بدون حل بازگشت داده می شود. این امر به این دلیل است که مبلغ اضافی را می توان با یک معامله مطابقت داد.

Coinjoin می تواند چندین بار اعمال شود ، و همانطور که بسیاری از معاملات با هم گروه بندی می شوند ، شرکت کنندگان ممکن است در هزینه تراکنش صرفه جویی کنند. Coinjoin روش برتر برای به دست آوردن حریم خصوصی در شبکه بیت کوین است. حتی ممکن است این عملکرد ممکن باشد روزی به طور استاندارد در سطح پروتکل بصورت استاندارد گنجانده شود ، همانطور که قبلاً برخی از آلبوم ها انجام می دهند.

این راهنما در قالب pdf نیز موجود است.

این راهنمای گام به گام را فراموش نکنید: نحوه پرداخت ناشناس با بیت کوین.

تصاویر برجسته: (1) آلاپن / کلاب عکس دلاری ، (2) کلوپ عکس سرگئی نیونز / دلار ، (3) پیتر / کلاب عکس دلار.

از حریم خصوصی مالی خود با بیت کوین محافظت کنید: یک راهنمای جامع
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.