نحوه شارژ تلفن همراه آن را در معرض خطرات قرار می دهد

تلفنهای هوشمند معمولاً افزونه ای را برای شارژ و بارگیری داده ها به اشتراک می گذارند. در حالی که این امر تعداد کابل هایی را که باید با خود حمل کنیم کاهش می دهد ، همچنین می تواند خطرناک باشد زیرا ممکن است ما سهواً تلفن خود را به رایانه ای که به آن اعتماد نداریم متصل کنیم ، که به نوبه خود ممکن است بدون رضایت ما سعی در دسترسی به دستگاه ما داشته باشد..

ما در بسیاری از مکان ها ، از جمله اتوبوس ها ، ایستگاه های قطار یا حتی شاخه های دیواری ، پریز برق را پیدا می کنیم. پشت هر یک از آنها ممکن است یک کامپیوتر باشد. به عنوان مثال ، هواپیماها به شما امکان می دهند تا دستگاه های خود را روی صفحه شارژ کنید ، اما کامپیوتر صفحه هواپیما اغلب سعی می کند به دستگاه شما دسترسی پیدا کند. این عالی است اگر می خواهید رسانه ای را روی صفحه روی صندلی جلوی خود پخش کنید ، اما آیا واقعاً می توانیم به این رایانه ها اعتماد کنیم?

برای دفاع در برابر این ، شارژر خود را با خود حمل کنید و به جای یک پریز USB ، آن را به یک پریز برق وصل کنید. همچنین می توانید کابل را پیدا کنید که فقط الکتریسیته را حمل کند ، اما داده ای وجود ندارد. دستگاه هایی به نام “کاندوم USB” نیز وجود دارند که اطمینان حاصل می کنند دستگاه شما شارژ می شود بدون انتقال اطلاعات.

بیشتر خواندن

در مورد خطرات وای-فای موبایل با این مقالات بیشتر بدانید:

  • چه اطلاعاتی از طریق شبکه های تلفن همراه شما عبور می کند
  • تنظیمات تلفن همراه که بر حریم خصوصی شما تأثیر می گذارد
  • خطرات ناشی از مثلث مکان شما ، تماس های متوقف شده ، پیام کوتاه
  • دستگاه خود را قفل کنید
  • چگونه برنامه های تلفن همراه خود را ایمن کنید
نحوه شارژ تلفن همراه آن را در معرض خطرات قرار می دهد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.