پی پال از طریق BitPay ، Coinbase و GoCoin از پرداخت بیت کوین خودداری می کند

پی پال از طریق BitPay ، Coinbase و GoCoin از پرداخت بیت کوین خودداری می کند

پی پال اخیراً اعلام کرده است که با سه پردازنده بیت کوین – BitPay ، Coinbase و GoCoin – در حال همکاری است تا برخی از خرده فروشان بتوانند ارز مجازی را بپذیرند.

این سرویس جدید در ابتدا به فروشندگان کالاهای دیجیتال مانند بارگیریهای MP3 و بازی های آنلاین هدایت می شود و به بازرگانان در آمریکای شمالی و کانادا محدود می شود ، اگرچه اسکات الیسون ، مدیر ارشد استراتژی شرکت PayPal ، فاش کرد که استراتژی شرکت تحول پیدا می کند. با گذشت زمان ، با نوشتن اینكه “ما به تدریج پیش می رویم ، امروز از بعضی جهات از بیت کوین حمایت می كنیم و راههای دیگر را متوقف می كنیم تا ببینیم كه اوضاع چگونه توسعه می یابد.”

الیسون در ادامه توضیح داد که انتخاب شرکای پی پال تحت تأثیر تعهدات مشترک این کشور مبنی بر ارائه روش های پرداخت ایمن تر به فروشندگان و همچنین به مشتریان خود است.

با این وجود پی پال با اضافه کردن بیت کوین به کیف پول دیجیتالی خود یا پردازش این قبیل پرداخت ها از طریق بستر ایمن خود نخواهد بود. در عوض ، تمام پرداخت های بیت کوین به طور کامل توسط خود BitPay ، Coinbase و GoCoin پردازش می شوند.

علاوه بر این ، پی پال مبلغی را از بازرگانانی که کالاها یا خدماتی را که قصد فروش آنها در آینده را دارد ، پیش فروش می کند ، نمی پذیرد. فکر این تصمیم این است که چنین سازمانهایی می توانند پیش از تحقق سفارشات ، اما بعد از انقضای مدت حمایت از خریدار ، گول بزنند. الیسون می نویسد که PayPal به حمایت از مشتریان خود متعهد است و بیت کوین به سادگی گزینه ای مناسب برای پرداخت پیش پرداخت نیست..

الیسون همچنین توضیح داد که چگونه تصویب ارز مجازی با قانون تنظیم می شود ، و خاطرنشان می کند: “پی پال همچنین باید در هر بازاری که فعالیت می کنیم ، قوانین و مقررات را دنبال کند. به همین دلیل ، صرافی ها و سرورهای مجازی علاقمند به همکاری با PayPal در آینده باید مجوزهای مناسب را تضمین کرده و مراحل مبارزه با پولشویی را برقرار کنند. “

با خواندن بین خطوط ، به نظر می رسد که پی پال مطمئناً علاقه ای به ارزهای جایگزین دارد و احتمالاً تأثیر پذیرش آنها بر روی خط اصلی شرکت خواهد بود ، اما در مورد پرش مستقیم در آن نیز رزرو خاصی دارد..

آخرین اقدام براساس اعلام قبلی مبنی بر اینکه شرکت فرعی آن Braintree ، یک پردازنده پرداختی است كه توسط شركت هایی از قبیل Airbnb ، Dropbox ، LivingSocial و Uber استفاده می شود ، همچنین در جستجوی چگونگی پذیرش بیت کوین به عنوان یك روش پرداخت ، دوباره از طریق Coinbase بود..

اعلامیه های پی در پی بیت کوین از شرکت ممکن است مقدمه ای برای پذیرش بسیار گسترده تر ارز رمزنگاری توسط PayPal باشد ، حرکتی که ممکن است برخی از دارندگان بیت کوین از آن استقبال کنند. در واقع الیسون نوشت که چگونه این شرکت از همکاری با مشاغلی که انواع جدید ارز را تسهیل می کنند ، ابراز هیجان کرده است ، افزود: “ما امیدواریم که با بیت کوین کارهای بیشتری انجام دهیم زیرا اکوسیستم آن همچنان در حال پیشرفت است.”

این که آیا هر فن بیت کوین خوشحال خواهد شد آینده ای را برای بیت کوین تصور کند که به طور بالقوه مستلزم ادغام نزدیک تر با پی پال است و شاید حتی eBay هم هنوز هم دیده نشده باشد. در حالی که بیت کوین همچنان به عنوان بخشی از ارز قانونی در جذابیت خود در گذشته به حرکت خود ادامه می دهد ، حداقل برای برخی از اینها ، ماهیت غیر رسمی و کنترل نشده و کاربردهای بالقوه متعاقب آن بوده است..

گذشته از این ، بسیاری از کاربران سکه های مجازی به نظر می رسد از روش های اضافی برای پرداخت کتاب های الکترونیکی ، آهنگ ها ، بازی ها و حتی VPN مورد علاقه خود بهره مند می شوند ، بنابراین همه چیز بد نیست?

پی پال از طریق BitPay ، Coinbase و GoCoin از پرداخت بیت کوین خودداری می کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.