ExpressVPN پرداختهای مستقیم با کارت اعتباری را می پذیرد

expressvpn-قبول-همه-عمده کارت

ExpressVPN با افتخار همه کارتهای اعتباری اصلی را می پذیرد ، گرچه بسیاری از رقبای ما شما را مجبور می کنند از خدمات پرداخت آنلاین مانند BlueSnap ، 2Checkout یا Payza برای خرید خدمات VPN خود استفاده کنید..

اکنون EXPRESSVPN کسب کنید

ExpressVPN وقتی بسیاری از رقبای ما نمی توانند پرداخت مستقیم کارت اعتباری را بپذیرند

ExpressVPN مدتهاست که در تجارت است و به عنوان ارائه دهنده خدمات پیشرو VPN از شهرت بسیار خوبی برخوردار است.

مارک های صدور کارت اعتباری (VISA ، MasterCard ، Amex و Discover) این را می دانند و با ExpressVPN رابطه مستقیمی دارند. این رابطه تا حدودی به دلیل سیستمهای فیلترشکن و تقلب داخلی قوی ExpressVPN که از ثبت نام کاربران غیرمجاز با کارتهای اعتباری دزدیده شده جلوگیری می شود ، حفظ می شود.

چرا خدمات پرداخت آنلاین برای مشتریان ناخوشایند است

  1. ممکن است متوجه شوید که خرید کارت اعتباری شما مسدود می شود زیرا شما سفارش را در خارج از کشور خود قرار داده اید. سپس لازم است که با کارت اعتباری خود تماس بگیرید یا اسناد تأیید صحت را به شرکت پرداخت ارسال کنید ، فقط برای اینکه سفارش را از بین ببرد.
  2. مشتریانی که یک VPN خریداری می کنند ، معمولاً از حریم شخصی ارزش دارند و نمی خواهند یک ارائه دهنده پرداخت شخص ثالث را با شرایط شخصی کاملاً متفاوت حفظ کنند.
  3. شرکتهای پرداخت می توانند به هر دلیلی غیرقابل اعتماد باشند و ممکن است خدمات را به ارائه دهنده VPN قطع کنند. یکی از بزرگترین رقبای ما اخیراً که Plimus رابطه بین پردازش پرداخت خود را خاتمه داده است. برای مشتریان ، این بدان معنی است که شما باید یک روش پرداخت جدید را پیدا کنید یا خطر از دست دادن سرویس VPN خود را داشته باشید.

هزینه ExpressVPN را با پی پال یا بیت کوین بپردازید

  • پرداخت VPN با پی پال آسان است. ExpressVPN پرداختهای پی پال را می پذیرد ، زیرا بسیاری از کاربران درخواست این ویژگی را داشتند.
  • ExpressVPN همچنین برای حفظ حریم شخصی و امنیت پرداخت نهایی بیت کوین را نیز می پذیرد.

اکنون EXPRESSVPN کسب کنید

آیا پیشنهادی برای فرم دیگری از پرداخت دارید که ExpressVPN باید بپذیرد؟ افکار خود را در نظرات زیر بگذارید!

ExpressVPN پرداختهای مستقیم با کارت اعتباری را می پذیرد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.