ExpressVPN برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر را به بیش از ده زبان تغییر می دهد

ExpressVPN برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر را به بیش از ده زبان تغییر می دهد

حریم خصوصی و امنیت آنلاین حقوق اساسی هستند بدون توجه به چه زبانی صحبت می کنید.

به همین دلیل ExpressVPN با افتخار می گوید ما اکنون پیشنهادات خود را ارائه می دهیم برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر به بیش از ده زبان.

برنامه های ما برای Windows ، Android و iOS اخیراً برای پشتیبانی از چندین زبان ، مانند برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ، به روز شده اند. بسته به بستر ، این موارد ممکن است شامل دانمارکی ، هلندی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، نروژی ، لهستانی ، پرتغالی ، روسی ، اسپانیایی ، سوئدی ، تایلندی و ترکی باشد..

این پس از ابتکاری بلندپروازانه برای ترجمه وب سایت ما آمده است. امروزه تقریباً همه محبوب ترین بخش های وب سایت ما در برخی از این زبان ها ارائه شده است.

زبانهای بیشتر در دستگاههای بیشتر

ما مسیری طولانی را طی کرده ایم ، اما این کار در حال انجام است: همه سیستم عامل ها به تمام زبان های فوق دسترسی ندارند ، و پشتیبانی چند زبانه هنوز هم برای برنامه Mac ما در حال توسعه است. اما ما متعهد هستیم که گزینه های زبان خود را گسترش دهیم تا خدمات ما در دسترس کاربران بین المللی قرار گیرد.

اگر اخیراً یکی از برنامه های پشتیبانی شده را بارگیری می کنید ، این زبان به زبان فعلی دستگاه شما پیش فرض خواهد شد. کاربران می توانند به راحتی زبانها را در تنظیمات برنامه تغییر دهند.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه تغییر زبانها ، به صفحات پشتیبانی ما برای برنامه های افزودنی Windows ، Android ، iOS و مرورگر مراجعه کنید. برای دسترسی به همه زبانهای پشتیبانی شده شما ممکن است برنامه یا برنامه مرورگر خود را به جدیدترین نسخه به روز کنید.

ExpressVPN همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود تجربه استفاده از VPN است. گسترش انتخاب زبان به بخش اصلی این تلاش تبدیل شده است.

به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم. و اگر مناسب شماست ، یک زبان متفاوت را در برنامه ExpressVPN یا پسوند مرورگر خود امتحان کنید. امیدواریم که این تجربه شما را بهتر کند.

ExpressVPN برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر را به بیش از ده زبان تغییر می دهد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.