اکنون در ExpressVPN: 5 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید

expressvpn-cyber-m

شما درخواست بیشتری کردید ، و ما شما را شنیدیم. ExpressVPN با ابراز هیجان از اعلام اینکه ما خط مشی چند دستگاه خود را تغییر می دهیم هیجان زده می شود پنج اتصال همزمان در هر اشتراک.

هر اشتراک ExpressVPN همیشه برای تأمین نیازهای یک کاربر واحد در نظر گرفته شده است ، اما ما می دانیم که حد قبلی ما در مورد سه اتصال مطابق انتظارات مدرن برای تعداد دستگاههای متصل به اینترنت نبوده است..

این خط مشی جدید به شما اطمینان می دهد که می توانید همچنان از آن لذت ببرید حریم خصوصی و امنیت شما در حال حاضر و آینده به هر سکویی که در اختیار دارید ، می شناسید و دوست دارید.

اتصالات بیشتر برای همه دستگاههای شما

امروز ، ExpressVPN برنامه های کاربردی آسان را برای Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux ارائه می دهد و با گذشت سالها ، ما خدمات خود را گسترش داده ایم تا طیف وسیعی از دستگاه های دیگر را نیز در بر گیریم.

مثل همیشه ، کاربران تشویق می شوند در هر زمان ، ExpressVPN را در هر دستگاه دلخواه خود نصب کنند. محدودیتی برای نصب ها وجود ندارد ، فقط به اتصالات همزمان.

کسانی که نیاز به استفاده از ExpressVPN در بیش از پنج دستگاه دارند ، ممکن است مجوز دیگری را خریداری کنند یا بهتر است ، برنامه ما را برای روتر نصب کنند و از هر دستگاهی در خانه شما درست از منبع محافظت کنند - حتی آنهایی که ممکن است نباشند. قادر به نصب برنامه های ExpressVPN ، مانند دستگاه های IoT ، تلویزیون های هوشمند خاص و کنسول های بازی.

ExpressVPN به بازخورد شما گوش می دهد ، و ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود هستیم. لطفاً این نظرات را ادامه دهید. و اگر به اتصالات بیشتری احتیاج دارید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

اکنون در ExpressVPN: 5 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.