جوایز حفظ حریم خصوصی: The ExpressVPN Future of Scholarship Privacy

جوایز حریم خصوصی

ExpressVPN مفتخر است با اعلام خبر ExpressVPN Future of Privacy Scholarship (EFPS) ، که اقدام و منابع خود را به دانش آموزان در دبیرستان ها و مدارس تحصیلات تکمیلی اختصاص می دهد.

در قالب مسابقه مقاله ، EFPS قصد دارد آگاهی دانش آموزان در مورد حریم خصوصی و امنیت اینترنت را افزایش دهد. این برنامه راهی برای کمک و اطمینان از این است که نسل جدید در برابر سانسور و نظارت غیر ضروری بایستد.

ExpressVPN یک طرفدار صوتی برای حفظ حریم خصوصی دیجیتال ، امنیت اینترنت و آزادی دیجیتال است و با افتخار از چندین سازمان غیرانتفاعی که برای حمایت از این حقوق می جنگند حمایت می کند. سازمان هایی مانند بنیاد الکترونیکی مرز ، اتحادیه دفاع اینترنتی ، مبارزه برای آینده و دسترسی.

یک اتصال رو به رشد در معرض خطر بیشتر در معرض حریم خصوصی است

رئیس جمهور باراک اوباما در ابتکاری که در سال 2013 با نام ConnectED آغاز شد ، هدف از اتصال 99٪ دانش آموزان آمریکایی به اینترنت پر سرعت در مدارس و کتابخانه های خود را تا سال 2018 تعیین کرد..

این یک برنامه عالی است ، اما با این فرصت یک خطر قابل ملاحظه ای بیشتر برای حفظ حریم خصوصی و امنیت به وجود می آید.

با استفاده از این بورسیه ، ExpressVPN مفتخر است دانشجویان را قادر به تفکر ، استدلال و دفاع از مواضع خود در مورد حریم خصوصی و آینده آزادی دیجیتال کند..

نظرات خود را در مورد آینده اینترنت در میان بگذارید!

دوره درخواست The ExpressVPN Future of Scholarship Privacy تا 31 آگوست 2016 ، ساعت 11:59 PST باز است.

متقاضیان می توانند با نوشتن در مورد یکی از موضوعات زیر با یکدیگر رقابت کنند:

ما صاحب آینده هستیم

خود را در سال 2050 تصور کنید. تکامل اینترنت چگونه بر ساختار اجتماعی ما و یا اقتدار دولتها بر شهروندان تأثیر خواهد گذاشت?

مدافعان حریم خصوصی

درباره منطق این نقل قول معروف ادوارد اسنودن بحث کنید:

"این ادعا که شما به حق حریم خصوصی اهمیت نمی دهید زیرا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید ، فرقی با گفتن اینکه به گفتار آزاد اهمیتی نمی دهید زیرا حرف دیگری برای گفتن ندارید."

حریم خصوصی در زندگی واقعی

هنگامی که به زندگی خود می روید ، به سه روش فکر کنید که حریم خصوصی یا عدم وجود آن ، شخصاً بر شما تأثیر می گذارد. آیا اگر وضعیت برعکس می شد بهتر یا بدتر می شد?

آینده جایزه بورس تحصیلی ExpressVPN

بهترین مقاله برنده خواهد شد جایزه بزرگ 2500 دلار آمریکا, در حالی که نفرات اول و دوم مسابقه به آنها پاداش داده می شوند 1000 دلار آمریکا و 500 دلار آمریکا, به ترتیب. به برندگان از طریق ایمیل اطلاع داده می شود و در تاریخ 14 اکتبر 2016 در www.expressvpn.com/blog/ به صورت عمومی اعلام می شود.

جزئیات کامل برنامه ، دستورالعمل های مسابقه و اطلاعات جوایز در صفحه مسابقه در دسترس هستند.

تماس با رسانه
کارولین آگوین - مدیر بورس تحصیلی
[email protected]
ExpressVPN.com

جوایز حفظ حریم خصوصی: The ExpressVPN Future of Scholarship Privacy
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.