اتصالات اندرویدی بدون VPN را مسدود کنید

تمام نسخه های برنامه Android ExpressVPN از نسخه 7.4 به بعد شامل ویژگی هایی در زیر منوی شبکه حفاظت است که به طور موقت انجام می شود دسترسی به اینترنت هنگامی که قادر به اتصال یا اتصال مجدد به VPN نیستید ، مسدود می کند. هر زمان که ترافیک اینترنت شما توسط این ویژگی مسدود شود ، آن ترافیک توسط اشخاص ثالث قابل تعقیب نیست یا برای شناسایی شما استفاده می شود.

این ویژگی محافظت از شبکه برای کلیه نسخه ها و سازندگان دستگاه های Android در دسترس است و بطور پیش فرض در تلفن ها و تبلت ها فعال شده است. (کاربران تلویزیون Android باید این ویژگی را به صورت دستی فعال کنند.)

استفاده از این ویژگی باعث اختلال در تونل زنی اسپلیت یا دسترسی به دستگاههای محلی نمی شود. اگر دسترسی به اینترنت مسدود شود ، این پیام را در برنامه ExpressVPN مشاهده خواهید کرد:

اینترنت در دستگاه های Android مسدود شده است.

در تلفن ها و تبلت های اندرویدی ، همچنین اعلان سیستم را در زیر مشاهده خواهید کرد:

اعلان سیستم که نشانگر اینترنت است بر روی Android مسدود شده است.

اگر ضربه بزنید دوباره امتحان کنید, برنامه سعی خواهد کرد دوباره به VPN وصل شود. اگر ضربه بزنید انسداد اینترنت, شما به صفحه اصلی ExpressVPN بازگردانده خواهید شد ، با VPN قطع شده و اتصال اینترنت شما بدون انسداد و محافظت نشده است.

توجه داشته باشید: Android TV از اعلان های سیستم پشتیبانی نمی کند ، بنابراین باید به برنامه ExpressVPN بروید تا ببینید آیا ویژگی حفاظت از شبکه دسترسی اینترنت شما را مسدود می کند یا خیر..

غیرفعال یا فعال کردن ویژگی در برنامه ExpressVPN

برای غیرفعال کردن ویژگی حفاظت از شبکه ، به بروید منوی همبرگر (≡) > تنظیمات > محافظت از شبکه, و سپس ضامن در صورت عدم امکان اتصال یا اتصال مجدد به VPN ، اینترنت را مسدود کنید به حالت خاموش برای فعال کردن آن ، آن را روشن کنید.

محافظت از شبکه برای Android تغییر دهید.

استفاده از تنظیمات سیستم آندروید برای نشتی

اگر از Android 8.0 (یا بالاتر) استفاده می کنید ، ExpressVPN همچنین از نشت کامل در تنظیمات سیستم Android پشتیبانی می کند. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که:

  • این ویژگی سیستم Android در Android TV یا Fire TV در دسترس نیست و ممکن است برای برخی از سازندگان دستگاه های Android (مانند هوآوی) در دسترس نباشد.
  • فعال کردن این تنظیمات سیستم باعث ایجاد اختلال در تونل زنی و دسترسی به دستگاههای محلی می شود (حتی در صورت فعال شدن تونل سازی اسپلیت و دسترسی به دستگاه محلی).
  مشکلات اتصال Android

برای فعال کردن عایق نشت از طریق تنظیمات سیستم Android ، باید هر دو را فعال کنید VPN همیشه روشن و اتصال بدون VPN را مسدود کنید. آسانترین راه دسترسی به این تنظیمات با ضربه زدن است تنظیمات Android در کادر قرمز تحت برنامه حفاظت شبکه در برنامه ExpressVPN خود استفاده کنید.

ضربه زدن

در پنجره زیر ، روی ضربه بزنید تنظیمات Android.

برای باز کردن تنظیمات Android خود ، روی ضربه بزنید.

از فهرست زیر فعال کنید VPN همیشه روشن, سپس فعال کنید اتصال بدون VPN را مسدود کنید.

تغییر وضعیت

کدام نوع محافظت برای من مناسب است?

هنگامی که شما فعال کنید وقتی قادر به اتصال یا اتصال مجدد با VPN نیستید ، دسترسی به اینترنت را مسدود کنید از داخل برنامه ExpressVPN ، شما دسترسی به دستگاه های شبکه محلی خود را حفظ کرده و تونل زنی را تقسیم می کنید در حالی که خطر داده های نشت شده را بسیار کاهش می دهد. اما محدودیت های موجود در Android باعث می شود تضمین 100٪ نشت در این شرایط با هر برنامه VPN امکان پذیر نباشد.

کاربرانی که به چنین عایق بندی کاملی از نشت نیاز دارند ، حتی با هزینه تونل زنی اسپلیت و دسترسی به دستگاه محلی ، باید این قابلیت را فعال کنند VPN همیشه روشن و اتصال بدون VPN را مسدود کنید از تنظیمات سیستم Android.

اتصالات اندرویدی بدون VPN را مسدود کنید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.