ExpressVPN Survey: 71 درصد از آمریکایی ها با نحوه جمع آوری و استفاده از برندها از اطلاعات شخصی خود نگران هستند

[ware_item id=33][/ware_item]

ExpressVPN ، ارائه دهنده پیشرو VPN ، امروز نتایج یک نظرسنجی جدید را اعلام کرد. نظرسنجی از 1000 بزرگسال آمریکایی در سن 18+ سال ، که به وسیله آنلاین توسط Propeller Insights به نمایندگی از ExpressVPN در آوریل 2018 انجام شد ، نشان داد که امنیت داده ها برای اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها مهم است ، که اعتماد به شرکت های فناوری کم است ، و اکثریت آمریکایی ها بدون توجه به گرایش سیاسی طرفدار بی طرفی خالص هستند.


در آمازون ما اعتماد داریم (کمی)

تقریباً سه چهارم آمریکایی ها (71 درصد) نگران چگونگی جمع آوری و استفاده از مارک های داده های شخصی خود هستند. آمریکایی ها کمترین اعتماد به Uber (5 درصد) ، اسنپ چت (6 درصد) و توییتر (8 درصد) را دارند ، اما یک سوم کامل (34 درصد) به هیچ یک از شرکت های فناوری با حریم خصوصی دیجیتالی خود اعتماد ندارند..

شرکتهای فنی آمریکایی که بیشترین اعتماد را دارند عبارتند از:

 • آمازون - 30 درصد
 • Google - 27 درصد
 • سیب - 22 درصد
 • مایکروسافت - 22 درصد

علیرغم رسوایی اخیر ، 19 درصد آمریکایی ها همچنان به فیس بوک اعتماد دارند.

هارولد گفت: "با عناوین روزانه به ما یادآوری می کند که شرکت ها داده های شخصی ما را جمع می کنند و یا از آن سوء استفاده می کنند و یا از آنها محافظت نمی کنند ، جای تعجب نیست که آمریکایی ها از داده های خود محافظت می کنند و نسبت به مارک های دیجیتال که با آنها کار می کنند ، تردید می کنند." لی ، معاون رئیس جمهور ExpressVPN. "مردم واقعاً از خواب بیدار می شوند که باید حریم شخصی و امنیت آنلاین خود را به دست خودشان بگیرند."

تقریباً همه آمریکایی ها از امنیت داده ها نگران هستند

نه از 10 آمریکایی نگران حریم خصوصی آنلاین و امنیت داده ها ، به ویژه سرقت هویت (54 درصد) و کلاهبرداری کارت اعتباری (16 درصد).

بیش از نیمی (55 درصد) همچنین نگران هستند که مکالمات خود را از طریق دستگاه های خانه هوشمند نظارت کنند ، با دستگاه های Alexa Amazon ، مانند Echo (29 درصد) و Google Home (25 درصد) در صدر لیست..

اکثر آمریکایی ها (68 درصد) از امنیت خود در اینترنت نگران هستند. به ویژه ، آنها بیشتر از همه عصبی هستند:

 • معاملات بانکی و مالی - 45 درصد
 • خرید آنلاین - 15 درصد
 • استفاده از Wi-Fi عمومی - 15 درصد

اکثر آمریکایی ها نسبت به ارائه دهندگان اینترنت و نظارت بر دولت بی اعتماد هستند

هفتاد و شش درصد آمریکایی ها نیز موافق هستند که ارائه دهندگان خدمات باند پهن نباید حق فروش اطلاعات فعالیت اینترنتی مشتریان به شرکت های دیگر را داشته باشند.

این فقط شرکت هایی نیستند که باعث نگرانی می شوند. شصت و یک درصد از آمریکایی ها نگران هستند که حریم خصوصی آنها در نتیجه نظارت دولت به خطر بیفتد.

لی افزود: "افزایش نگرانی ها در مورد امنیت آنلاین و حریم خصوصی دلیل اصلی و روبرو شدن بیشتر آمریکایی ها به VPN ها است." رمزگذاری ایمن VPN به محافظت از داده ها و دستگاه های شخصی کمک می کند ، خواه از هکرهای یک شبکه عمومی Wi-Fi ، ارائه دهندگان اینترنت که می خواهند تاریخچه های مرور را به تبلیغ کنندگان یا برنامه های نظارت گسترده دولت بفروشند. "

در هفته پس از رأی گیری کنگره در اواخر ماه مارس مبنی بر اینکه به ISP ها اجازه می دهد داده های شخصی مشتریان خود را بفروشند ، ExpressVPN شاهد افزایش چشمگیر تقاضا بود - اشتراک در ایالات متحده نسبت به ماه گذشته 97 درصد و نسبت به سال گذشته 204 درصد افزایش داشته است. از آن زمان تقاضا کاهش نیافته و ایالات متحده آمریکا را به عنوان یکی از بزرگترین و سریعترین بازارهای بازار تبدیل کرده است.

اکثریت آمریکایی ها به نفع بی طرفی خالص هستند

اکثر آمریکایی ها (72 درصد) نگران آینده اینترنت بدون بی طرفی خالص هستند. در صورت عدم خنثی بودن خالص ، آمریکایی ها معتقدند ارائه دهندگان پهنای باند آنها:

 • 80 درصد از شرکت های پرداخت کننده بازی در اولویت قرار بگیرند
 • مشتریان را مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای دسترسی به برخی وب سایت ها و برنامه ها - 78 درصد کنید
 • کندن انتقال انواع خاصی از داده ها - 76 درصد
 • مسدود کردن وب سایت ها و محتوای خاص - 75 درصد

نیمی از آمریکایی ها می گویند که موضع کاندیداها در مورد بی طرفی خالص باعث رأی گیری خواهد شد و دو برابر بیشتر از 34 درصد (34 درصد) می گویند که این امر به طور مثبت به رأی آنها تأثیر خواهد گذاشت ، زیرا کسانی که می گویند تأثیر منفی بر آن خواهد گذاشت (16 درصد). دیگه چی:

 • 59 درصد از مردان آمریكایی دست نخورده و 43 درصد موافق هستند
 • 59 درصد از زنان آمریکایی چنین می کردند نه به یک روش یا دیگری چرخانده شود
 • 57 درصد از هزاره ها با 35 درصد موافق خواهند بود
 • فقط 17 درصد از دموکرات ها و جمهوری خواهان به دلیل حمایت نامزد از بی طرفی خالص به یک کاندید رای می دادند  

حدود نیمی از آمریکایی ها (49 درصد) خدمات اینترنت را یک سرویس عمومی ، مشابه آب و گاز می دانند.

ExpressVPN Survey: 71 درصد از آمریکایی ها با نحوه جمع آوری و استفاده از برندها از اطلاعات شخصی خود نگران هستند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.