Balvas par privātumu: ExpressVPN Privātuma stipendijas nākotne

[ware_item id=33][/ware_item]

privātuma balvas


ExpressVPN ar lepnumu paziņo par ExpressVPN Privātuma stipendijas nākotni (EFPS), kas velta rīcību un resursus vidusskolu un maģistrantu studentiem..

Eseju konkursa veidā EFPS mērķis ir palielināt studentu izpratni par interneta privātumu un drošību. Programma ir veids, kā palīdzēt un nodrošināt, ka jaunā paaudze izturēsies pret nevajadzīgu cenzūru un uzraudzību.

ExpressVPN ir vokāls digitālās privātuma, interneta drošības un digitālās brīvības aizstāvis, un ar lepnumu atbalsta vairākas bezpeļņas organizācijas, kas cīnās, lai aizsargātu šīs tiesības; tādas organizācijas kā Elektronisko robežu fonds, Interneta aizsardzības līga, Cīņa par nākotni un Piekļuve.

Pieaugoša savienojamība rada lielāku privātuma risku

2013. gadā aizsāktajā iniciatīvā ar nosaukumu ConnectED prezidents Baraks Obama izvirzīja mērķi līdz 2018. gadam savās skolās un bibliotēkās 99% ASV studentu savienot ar ātrgaitas internetu..

Tas ir lielisks plāns, taču, izmantojot šo iespēju, ir ievērojami lielāks privātuma un drošības risks.

Ar šo stipendiju ExpressVPN lepojas, dodot studentiem iespēju domāt, argumentēt un aizstāvēt savu nostāju attiecībā uz privātumu un digitālās brīvības nākotni..

Dalieties savās domās par interneta nākotni!

Privātuma stipendijas ExpressVPN nākotnes pieteikšanās laiks ir atvērts līdz 2016. gada 31. augustam plkst. 11.59 PST.

Pretendenti var sacensties, rakstot par vienu no šīm tēmām:

Mums pieder nākotne

Iedomājieties sevi 2050. gadā. Kā interneta attīstība ietekmēs mūsu sociālo struktūru un / vai valdības valdības pār pilsoņiem?

Privātuma aizstāvji

Apspriediet šī slavenā Edvarda Snūdena citāta loģiku:

“Apgalvojums, ka jums nav rūp tiesības uz privāto dzīvi, jo jums nav ko slēpt, neatšķiras no tā, ka sakāt, ka jums nerūp vārda brīvība, jo jums nav ko teikt.”

Privātums reālajā dzīvē

Domājot par savu dzīvi, padomājiet par trim veidiem, kā privātums vai tā trūkums ietekmē jūs personīgi. Vai jums būtu labāk vai sliktāk, ja situācija tiktu mainīta?

Privātuma stipendijas naudas ExpressVPN nākotne

Labākā eseja uzvarēs a galvenā balva - USD 2500, savukārt pirmais un otrais braucējs tiks apbalvoti ar USD 1000 un 500 ASV dolāri, attiecīgi. Uzvarētāji tiks paziņoti pa e-pastu un publiski paziņoti vietnē www.expressvpn.com/blog/ 2016. gada 14. oktobrī.

Pilna pieteikuma informācija, konkursa vadlīnijas un informācija par balvām ir pieejama konkursa lapā.

Mediju kontakts
Karolīna Aguina - stipendiju menedžere
[email protected]
ExpressVPN.com

Balvas par privātumu: ExpressVPN Privātuma stipendijas nākotne
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.