BestVPN.com balvas piešķir ExpressVPN izcilākos apbalvojumus

ExpressVPN ieguva labāko VPN balvu kategorijā BestVPN.com

Pēdējo nedēļu laikā vietnē BestVPN.com cilvēki ir balsojuši par savu iecienīto VPN pakalpojumu - daudzās dažādās kategorijās..

Mēs esam ļoti lepni paziņot, ka (bungas)

ExpressVPN uzvarēja labākais VPN kopumā un ātrākās VPN balvas!

ExpressVPN ir BestVPN.com balvu ieguvējs

Tur ir ļoti daudz VPN pakalpojumu, tāpēc ExpressVPN priecājas, ka jūs balsoja mūs par labāko VPN nodrošinātāju.

Kā teica BestVPN.com:

“... labākie pakalpojumu sniedzēji piedāvā izcilu privātumu, lielisku atbalstu klientiem, netraucētu reģistrācijas procesu, ērti lietojamu tehnoloģiju un iespēju atbloķēt tīmekļa vietnes no visas pasaules.”

ExpressVPN ieguva kredītu par novatoriskām funkcijām, kas kļuvušas par nozares standartiem, piemēram, 30 dienu naudas atdošanas garantija bez atlīdzības un tieša tērzēšanas atbalsts visu diennakti.

Vēlētāji visās kategorijās ieguva ļoti labu ExpressVPN, īpaši atbalstot atbalsta komandu un privātuma standartus, īpaši saņemot atzinību. Teica BestVPN.com:

“ExpressVPN ieguva nemainīgi labus rādītājus visās metrikās, kuras mēs izmantojām, lai novērtētu katra VPN kopējo veiktspēju.”

Liels paldies visiem, kas balsoja!

BestVPN.com balvas: labākais VPN un ātrākais VPN

BestVPN.com balvu kategorijā ExpressVPN nobalsoja par ātrāko VPN

Iepriekšējā, neatkarīgā pārskatā BestVPN.com pārbaudīja 15 VPN pakalpojumus kontrolētu ātruma testu sērijās. Pārbaude apstiprināja ExpressVPN kā ātrāko VPN.

Zinātniskie pētījumi ir viena lieta, taču, iespējams, daudz svarīgāk ir tieši dzirdēt no zinošākiem lietotājiem, ka viņu reālās pasaules pieredze atspoguļo datus. Tāpēc mēs esam neticami priecīgi, ka VPN lietotāji piekrīt BestVPN.com testam un ExpressVPN vērtē kā ātru VPN.

Pēc BestVPN.com vārdiem:

“… ExpressVPN ir nepārprotams uzvarētājs.”

Kādas ir BestVPN.com balvas?

BestVPN.com balvu mērķis ir atpazīt daudzos izcilos tirgū pieejamos VPN pakalpojumus un palielināt pārredzamību un standartus visā nozarē.

Spēcīgi, objektīvi un pēc iespējas zinātniski novērtēti kritēriji tika piemēroti vairākiem galvenajiem faktoriem, kas nodrošina izcilu VPN pakalpojumu. Cienījamie drošības nozares pārstāvji pievienojās testēšanas procesam, lai nodrošinātu objektivitāti un caurspīdīgumu.

Liels paldies visiem, kas balsoja par ExpressVPN!

Nevajag tik raudāt kā Oskara balvas ieguvējam, taču ir patīkami zināt, ka jums, puišiem un galiem patīk tas, ko mēs darām.

Tik sirsnīgs paldies par vērtējumu ExpressVPN kā labākais un ātrākais VPN pakalpojums.

Šņaukāties. Es domāju, ka man kaut kas ir acīs.

BestVPN.com balvas piešķir ExpressVPN izcilākos apbalvojumus
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.