ExpressVPN pieņem tiešos kredītkaršu maksājumus

expressvpn-pieņem-all-major-kārtis

ExpressVPN ar lepnumu pieņem visas galvenās kredītkartes, lai gan daudzi mūsu konkurenti piespiedīs jūs izmantot tiešsaistes norēķinu pakalpojumus, piemēram, BlueSnap, 2Checkout vai Payza, lai iegādātos viņu VPN pakalpojumus..

IEGŪT EXPRESSVPN TAGAD

ExpressVPN var pieņemt tiešus kredītkaršu maksājumus, ja daudzi mūsu konkurenti to nevar

ExpressVPN darbojas ilgu laiku, un tai ir lieliska reputācija kā vadošajam VPN pakalpojumu sniedzējam.

Kredītkaršu izsniedzēju zīmoli (VISA, MasterCard, Amex un Discover) to zina un tiem ir tiešas attiecības ar ExpressVPN. Šīs attiecības daļēji tiek uzturētas ExpressVPN spēcīgās krāpšanas filtrēšanas un iekšējās verifikācijas sistēmas dēļ, kas neautorizētiem lietotājiem liedz reģistrēties ar nozagtām kredītkartēm.

Kāpēc tiešsaistes norēķinu pakalpojumi ir neērti klientiem

  1. Varbūt jūsu kredītkartes pirkums tiek bloķēts, jo pasūtījumu esat veicis ārpus savas mītnes valsts. Tad jums būs jāsazinās ar savu kredītkaršu uzņēmumu vai jānosūta verifikācijas dokumenti kases uzņēmumam, tikai lai izpildītu pasūtījumu.
  2. Klienti, kuri iegādājas VPN, bieži vērtē privātumu un nevēlas iesaistīt trešās puses norēķinu pakalpojumu sniedzēju ar pilnīgi atšķirīgiem konfidencialitātes noteikumiem.
  3. Norēķinu kases var būt neuzticamas un, iespējams, vairāku iemeslu dēļ pārtraukt pakalpojumu sniegšanu VPN pakalpojumu sniedzējam. Viens no mūsu lielākajiem konkurentiem nesen, ka Plimus pārtrauca savas maksājumu apstrādes attiecības. Klientiem tas nozīmē, ka jums būs jāatrod jauna maksājuma metode vai ir risks zaudēt savu VPN pakalpojumu.

Maksājiet par ExpressVPN ar Paypal vai Bitcoin

  • Par VPN ir viegli norēķināties, izmantojot Paypal. ExpressVPN pieņem Paypal maksājumus, jo daudzi lietotāji pieprasīja šo funkciju.
  • ExpressVPN arī pieņem bitcoin maksājumus, lai nodrošinātu pilnīgu izrakstīšanās privātumu un drošību.

IEGŪT EXPRESSVPN TAGAD

Vai jums ir ieteikums citam maksājuma veidam, kuru ExpressVPN vajadzētu pieņemt? Atstājiet savas domas komentāros zemāk!

ExpressVPN pieņem tiešos kredītkaršu maksājumus
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.