Kas ir ExpressVPN viedā atrašanās vieta un kad jums to vajadzētu izmantot?

Kas ir ExpressVPN viedā atrašanās vieta un kad jums to vajadzētu izmantot?

ExpressVPN parocīgais viedās atrašanās vietas līdzeklis ir tieši lietotnē iebūvēts rīks, kas vienmēr izvēlēsies jums vislabāko VPN atrašanās vietu.

Viedā atrašanās vieta izmanto gudru algoritmu (ko ir sagatavojusi mūsu apburošā izstrādātāju komanda), lai sarindotu VPN vietas, izmantojot tādus rādītājus kā lejupielādes ātrums, latentums un attālums.

Ja vēlaties ātri izveidot savienojumu un zibens ātrums ir jūsu galvenā prioritāte, viedas atrašanās vietas izmantošana novērsīs minējumus un nodrošinās tieši to, ko meklējat..

Kad man vajadzētu izmantot viedo atrašanās vietu??

Vislabākais viedās atrašanās vietas noteikšanā ir tas, ka tā vienkārši darbojas.

Nav svarīgi, kur atrodaties: Viedā atrašanās vieta jums nodrošinās ātrāko un uzticamāko VPN atrašanās vietu.

Mēģinot izvēlēties savai situācijai ideālu VPN atrašanās vietu, jāņem vērā daudz faktoru, un tas attiecas ne tikai uz jūsu atrašanās vietu. Piemēram, lietotājs AT&T Ņujorkā, iespējams, nav tādas pašas savienojuma prasības kā citam Ņujorkas lietotājam, kurš notiek Verizon.

Tā vietā, lai ritinātu visas ExpressVPN atrašanās vietas, meklējot vislabāko savienojumu, kāpēc gan ļaut viedajai vietai to darīt jūsu vietā?

Par to nav jādomā. Vienkārši ļaujiet lietotnei smagi pacelties, sēdēt aizmugurē un baudīt drošu internetu ar vislabāko iespējamo ātrumu.

Turklāt viedās atrašanās vietas izmantošana ir vienkārša.

Kā izmantot viedo atrašanās vietu??

Lai izveidotu savienojumu, izmantojot viedo atrašanās vietu Windows, Mac, Android vai iOS lietotnēs, vienkārši noklikšķiniet vai pieskarieties pogai VPN ON.

Pogas ExpressVPN viedās atrašanās vietas ekrānuzņēmums

Tieši tā. Vienkārši noklikšķiniet uz lielās pogas, un jūs esat gatavs!

Viedā atrašanās vieta tika izstrādāta īpaši tiem, kuriem nav nepieciešams īpašs serveris, un vienkārši vēlaties vislabāko savienojumu-katru reizi.

Kas ir ExpressVPN viedā atrašanās vieta un kad jums to vajadzētu izmantot?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.