PayPal izvēlas Bitcoin maksājumus, izmantojot BitPay, Coinbase un GoCoin

PayPal izvēlas Bitcoin maksājumus, izmantojot BitPay, Coinbase un GoCoin

PayPal nesen paziņoja, ka tā sadarbojas ar trim Bitcoin procesoriem - BitPay, Coinbase un GoCoin - lai dotu iespēju noteiktiem mazumtirgotājiem pieņemt virtuālo valūtu..

Jaunais pakalpojums sākotnēji būs paredzēts digitālo preču, piemēram, MP3 lejupielāžu un tiešsaistes spēļu, pārdevējiem, un tas būs paredzēts tikai tirgotājiem Ziemeļamerikā un Kanādā, lai gan PayPal Scott Sc Elison, korporatīvās stratēģijas vecākais direktors, atklāja, ka uzņēmuma stratēģija attīstīsies. laika gaitā rakstot, ka “mēs turpinām pakāpeniski, šodien zināmā mērā atbalstām Bitcoin un kavējamies citos veidos, līdz mēs redzam, kā lietas attīstās”.

Elisons turpināja izskaidrot, ka PayPal partneru izvēli ietekmē tās kopīgās saistības piedāvāt drošākas norēķinu metodes pārdevējiem, kā arī saviem klientiem.

PayPal tomēr nepievienos Bitcoin savam digitālajam makam vai neapstrādās šādus maksājumus, izmantojot savu drošo platformu. Tā vietā visus Bitcoin maksājumus pilnībā apstrādā paši BitPay, Coinbase un GoCoin.

Turklāt PayPal nepieņems maksājumus no tirgotājiem, kuri iepriekš pārdod preces vai pakalpojumus, ko tā plāno piegādāt nākotnē. Šis lēmums balstās uz domu, ka šādas organizācijas dažreiz var pārņemt darbību pirms pasūtījumu izpildes, bet pēc pircēju aizsardzības termiņa beigām. PayPal, raksta Elisons, ir apņēmusies aizsargāt savus klientus, un Bitcoin vienkārši nav reāla iespēja, ja runa ir par avansa maksājumiem..

Elisons arī izskaidro, kā likumdošana ietekmēs virtuālās valūtas ieviešanu, atzīmējot, ka “PayPal arī jāievēro likumi un noteikumi katrā tirgū, kurā mēs darbojamies. Šī iemesla dēļ virtuālajiem valūtas maiņas speciālistiem un administratoriem, kuri ir ieinteresēti nākotnē strādāt ar PayPal, ir jānodrošina atbilstošas ​​licences un jāievieš nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas procedūras. ”

Izlasot starp rindām, izskatās, ka PayPal noteikti ir ieinteresēta alternatīvās valūtās, un, domājams, ka to pieņemšana ietekmēs uzņēmuma pamatvirzienu, tomēr tai ir dažas iebildes par tūlītēju ienākšanu.

Jaunākais solis balstās uz iepriekšēju paziņojumu, ka tā meitasuzņēmums Braintree, maksājumu procesors, kuru izmanto tādi uzņēmumi kā Airbnb, Dropbox, LivingSocial un Uber, arī izpētīja, kā arī tas varētu pieņemt Bitcoin kā maksājuma veidu, atkal izmantojot Coinbase..

Secīgie Bitcoin paziņojumi no firmas var izrādīties priekšnosacījums kriptovalūtas daudz plašākai ieviešanai PayPal, tas ir solis, ko daži Bitcoin īpašnieki varētu sveikt. Patiešām, Elisons rakstīja, kā uzņēmums satraukti strādā ar uzņēmumiem, kas atvieglo jauna veida valūtas, piebilstot, ka “mēs ceram darīt vairāk ar Bitcoin, jo tā ekosistēma turpina attīstīties”.

Tas, vai katrs Bitcoin fans būs priecīgs iedomāties Bitcoin nākotni, kas potenciāli ietver ciešāku integrāciju ar PayPal un varbūt pat eBay, vēl ir jāredz. Kaut arī Bitcoin turpina gūt impulsu kā likumīga valūtas daļa no savas pievilcības pagātnē, vismaz dažiem tā ir bijusi tās neoficiālā un neregulētā būtība un turpmākā iespējamā izmantošana.

Neskatoties uz to, daudzi virtuālo monētu lietotāji, šķiet, gūst labumu no papildu metodēm, lai samaksātu par e-grāmatām, dziesmām, spēlēm un pat savu iecienīto VPN, tāpēc tas nav viss slikti?

PayPal izvēlas Bitcoin maksājumus, izmantojot BitPay, Coinbase un GoCoin
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.