4 rokasgrāmatas, kas palīdzēs uzlabot jūsu digitālo drošību

Kā uzlabot savu digitālo drošību

ExpressVPN emuārā ir padomi, skaidrojumi, pārskati, informācijas drošības atjauninājumi, tiešsaistes privātums, politika, ExpressVPN produkti un visas lietas, par kurām mēs aizraujamies.

Tomēr dažas lietas šeit nav viegli iederīgas, bieži vien tāpēc, ka tās ir pārāk garas vai detalizētas. Lielākā daļa no šī garā formāta satura atrodas interneta konfidencialitātes lapās.

Tā kā Drošāka interneta diena ir tepat aiz stūra, mēs domājām, ka būtu lielisks laiks izcelt visus mūsu interneta privātuma un drošības norādījumus.

Tehniskā drošība vardarbības ģimenē izdzīvojušajiem

Esiet droši mājās ar tehnoloģijām.

Pārkāpēji bieži izmanto tehnoloģijas, lai uzraudzītu, izsekotu, izsekotu un kontrolētu savus upurus. Bet tehnoloģija ir arī līdzeklis, lai aizsargātu pret ļaunprātīgu izmantošanu, un ļauj cilvēkiem saglabāt svarīgu dzīvības līniju, atbalstot ģimeni, draugus un organizācijas.

Ceļvedim ir piecas sadaļas:

  1. Kā uzticēties savām ierīcēm ļaunprātīgā mājās
  2. Tiešsaistes konti un jūsu dati
  3. Sakari
  4. Finansiālās neatkarības iegūšana
  5. Ievads TAILS un kā tas var jums palīdzēt

Kā aizsargāties pret tiešsaistes izsekošanu un doksingu

Kā pasargāt sevi no izsekošanas tiešsaistē.

Šajā rokasgrāmatā aprakstītas pseidonimitātes priekšrocības un apskatīti draudi jūsu atrašanās vietai un juridiskajam nosaukumam.

Draudi rodas ne tikai no mums pazīstamiem cilvēkiem, bet arī no cilvēkiem, kurus mēs satiekam tiešsaistē. Lai aizsargātu mūsu lasītājus pret nevēlamu uzmākšanos tiešsaistē un kļūst par fiziskiem draudiem, mēs esam publicējuši mūsu rokasgrāmatu pret tiešsaistes krāpniekiem un doksingu.

Aizsargājiet savu finansiālo privātumu, izmantojot Bitcoin: visaptverošs ceļvedis

Aizsargājiet savu finansiālo privātumu, izmantojot Bitcoin

Bitcoin bieži tiek kritizēts gan par pārāk anonīmu, gan par nepietiekamu anonīmi. Šajā ceļvedī mēs izskaidrojam, kā Bitcoin darbojas no privātuma viedokļa un kādas ir jūsu darījumu anonimizācijas metodes.

Šajā rokasgrāmatā ir soli pa solim instrukcijas par to, kā veikt anonīmus maksājumus ar Bitcoin.

Viss, kas jums kādreiz bija jāzina par mobilo drošību

Viss, kas jums kādreiz bija jāzina par mobilo drošību

Jūsu mobilais tālrunis vienmēr ir kopā ar jums. Tajā ir informācija par to, kur atrodaties un kur esat atradusies, ar ko esat sazinājies, kā arī privāti fotoattēli un finanšu informācija.

ExpressVPN mobilās drošības ceļvedī ir apskatīts viss, sākot ar to, kā tālrunis vai valdība var trīsstūrēt jūsu atrašanās vietu, līdz brīdim, kā nodrošināt jūsu mobilās lietotnes un tālruni.

4 rokasgrāmatas, kas palīdzēs uzlabot jūsu digitālo drošību
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.