5 izaicinoši, satraucoši vai pilnīgi dīvaini Edvarda Snowden paziņojumi

Labākie Eduarda Snidena Tweets

Tāpat kā lielais Nostradamus, arī Edvards Snūdens ir bijis nākotnes padevējs, atkal un atkal signalizējot par gaidāmajām lietām. Kopš pievienošanās Twitter pirms dažiem gadiem, viņš ir izveidojis vienu no lielākajiem un ietekmīgākajiem Twitter kontiem pasaulē. Ar vairāk nekā trim miljoniem sekotāju viņš pretī seko tikai vienam kontam: NSA. Ļoti šņorējams, Snowden.

Kad NVD būvuzņēmējs pārvērta ziņotāju, Edvards Snūdens dažiem ir varonis, bet citiem - nelietis. Neatkarīgi no tā, kāds jums ir viedoklis, nav noliedzams, ka viņš viens pats ir mainījis mūsu attieksmi pret privātumu.

Šeit ir daži no viņa dīvainākajiem, spēcīgākajiem un ietekmīgākajiem vēstījumiem pēdējo gadu laikā.

1. Snowden saka, ka laiks ir beidzies

Viss sākās ar viņa kriptogrāfiju pirms dažiem gadiem. 2016. gada 2. augustā Edvards Snūdens saviem draugiem un sekotājiem izteica atvēsinošu lūgumu nākt klajā, noslēpumaini norādot “Ir pienācis laiks”.

Kā kādam bija zināms, ka viņš gaidīs ar saviem ziņojumiem, šis tvīts bija izteikts pretstats trauksmes cēlēja parastajam darbam.

Sniegs - tā laikaBet ar to nebeidzās.

Pēc dažām dienām Snūdens ievietoja vēl vienu mulsinošu tvītu, šo - hash formā. Nejauša ciparu un burtu virkne nebija negaidīts negadījums; tas bija tīšs kods, kas pasaulei atklāts.

snowden privātā atslēga

Internets ātri reaģēja ar viņu pašu interpretācijām: daži to sauca par mānīšanu; citi sacīja, ka tas ir pierādījums tam, ka Sniegs tiek turēts pret viņa gribu. Kopš tā laika abi tvīti ir izdzēsti, un pats Sniegs par visu šo lietu ir klusējis. Ko tas varētu nozīmēt, labi, neviens nezina.

Snovdena ilggadējais uzticības persona Glens Grīnvalds nesen ir apliecinājis, ka visiem Snodenam “klājas labi”.?

2. Snowden spīd gaismu ēnu brokeriem

2016. gada beigās parādījās ziņas par to, kā elites grupa hakeru, kuru nosaukums bija Ēnu starpnieki, bija iefiltrējusies NSA un nozaguši klasificētus iekšējos noslēpumus. Tiešsaistē publiskojot dokumentu fragmentus, grupa sniedza neapgāžamus pierādījumus tam, ka viņi patiešām ir izmantojuši klasificētus valsts noslēpumus.

Kamēr pasaule ķērās pie tā, lai atklātu jebkādas noslēpumainās grupas iespējas, Sniegs jau bija soli priekšā, brīdinot sabiedrību, ka šī ir tikai brīdinājuma zīme notiekošajā varas cīņā starp ASV un Krieviju.

NSA tikko zaudēja kontroli pār savu slepeno digitālo ieroču arsenālu; hakeri to noplūda.
1) https://t.co/zleVbyBtE3
2) https://t.co/aKwdiNbrJA

- Edvards Snūdens (@Snowden), 2017. gada 8. aprīlis

Lai gan informācija par ēnu brokeriem joprojām tiek sniegta, vairums ekspertu tagad piekrīt, ka tā, visticamāk, bija Krievijas pasūtīta operācija.

Tātad, kā Snowden zināja?

3. Snowden sagrauj Intel ļaunprātīgas programmatūras kļūdas

Tāpat kā tik daudzos lielos uzņēmumos, iekšējā izmantošana netiek izpausta, kamēr mucrakers un balto cepuru hakeri tos apzināti neatklāj. Tas pats attiecas uz Intel kļūmēm Meltdown un Spectre, kas tika atrastas šī gada sākumā.

Par šīm ekspluatācijām, kas ļauj hakeriem ērti redzēt jūsu tīklu, tika ziņots par jūniju, taču tās netika publiskotas līdz nākamā gada janvārim. Pat tad Intel krasi vājināja to, cik slikti tika izmantoti ieguvumi - vispirms apgalvoja, ka problēmas nav nozīmīgas, un dienu vēlāk izdeva neskaidru paziņojumu, kas radīja vairāk jautājumu nekā atbilžu.

Stundu laikā Snodenis ātri vien izteica savu viedokli par šo lietu, sniedzot video pierādījumus ne tikai par to, kā ekspluatācija darbojās, bet arī par to, kā aizsargāties pret to..

Jūs, iespējams, esat dzirdējis par @ Intel šausminošo #Meltdown kļūdu. Bet vai jūs to esat noskatījies darbībā? Kad dators lūdz piemērot atjauninājumus šomēnes, neklikšķiniet "ne tagad." (caur https://t.co/J84n79LRIA & @ misc0110) pic.twitter.com/cWEiZWZdcJ

- Edvards Snūdens (@Snowden), 2018. gada 4. janvāris

“Kad jūsu dators lūdz jums piemērot atjauninājumus šomēnes, neklikšķiniet uz“ ne tagad ”,” brīdināja Sniegs. Protams, tas bija pretrunā ar visu, ko Intel teica, liekot viņiem ātri mainīt pārnesumus un gan apzināties, gan uzņemties atbildību par izmantošanu.

(Jūs varat izlasīt mūsu ziņojumu par Klusuma un Spekta kļūdām šeit.)

4. Snowden saka, ka NSA skatās jūsu televizoru

Video konferencē 2017. gada sākumā Snowden sīki aprakstīja, kā VDI varēja viegli iekļūt jūsu viedajā televizorā, nevis dodoties caur jūsu WiFi tīklu, bet izmantojot jūsu Amazon kontu.

Video, kas parādīts zemāk, ir neveiksmīgs Wikileaks nesenais Vault 8 izgājiens, un tas koncentrējas uz NSA drausmīgo spēju uzlauzt jūsu Amazon viedās ierīces, pirms tās pat saņemat..

Džeremijs Skahils intervē Edvardu Snowdenu

Mēs atrodamies SXSW, izmantojot pārtvertās aplādes tiešraidi. Saimnieks Džeremijs Skalahs intervē Edvardu Snowdenu. Mūsu pirmais viesis ir Lībijas-Amerikas hip-hop mākslinieks Kayem. Abonējiet šeit: https://theintercept.com/podcasts

Ievietoja The Intercept otrdien, 2017. gada 14. martā

Saskaņā ar Snowden teikto:

“Viņi [CIP] gaida, kad šīs ierīces jums piegādās, kad jūs tās pasūtāt Amazon vai kas cits. Viņi dodas pie viņiem lidostās, viņi saņem kasti, viņi izmanto nelielu matu žāvētāju, lai mīkstinātu līmi, viņi atver kastīti, pēc tam ievieto USB zibatmiņu. Viņi aizzīmogo kasti, izveidojot visu jauko un perfekto, un pēc tam viņi to jums nosūta. Un tagad jūsu maršrutētājs, dators un televizors ir uzlauzts. Tā notiek ļoti ikdienišķi. ”

5. Sniegplēves skolas Džo Skarboro par novērošanu

Snodenes atklāsmes - kaut arī dažas tās apgrūtina - galu galā ir pozitīvi ietekmējušas uzraudzības stāvokli. Tātad, kad Snowdenu atkal sauca par nodevēju (šoreiz MSNBC resursdators Džo Skarboro), viņš ātri tika atlaists.

Dārgais Džo,
Ar cieņu tas "pārgalvīgs" Šī pieeja noveda pie lielākās nekonstitucionālās iekšējās uzraudzības reformas kopš 1978. gada un 2014. gada Pulicera balvas par sabiedriskā dienesta žurnālistiku. Ja tas izskatās pēc pārgalvības, mēs varētu izmantot daudz vairāk. https://t.co/QliTqo7o3h

- Edvards Snūdens (@Snowden), 2018. gada 4. februāris

Tā ir taisnība: papildus plaša mēroga uzraudzības reformām, gan The Guardian, gan The Washington Post ieguva Pulicera balvu par sabiedrisko darbu pēc tam, kad viņi šos jautājumus atklāja. Tomēr privātuma priekšplānā joprojām ir daudz ko vēlēties.

Neatkarīgi no tā, kur jūs stāvat uz Snowden, nav noliedzams, ka mums ir pamatproblēma ar pilsoņu uzraudzību. Kamēr netiks veikti turpmāki pasākumi, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu, dariet sev labvēlību un nodrošiniet savu tīklu ar ExpressVPN.

5 izaicinoši, satraucoši vai pilnīgi dīvaini Edvarda Snowden paziņojumi
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.