5 modes priekšmeti, kas jums būs jācīnās pret uzraudzības stāvokli

Daži pikselēti cilvēki pūlī

Iepriekšējā ierakstā mēs apskatījām, kā būt inkognito reālajā pasaulē. Šodien ienirsim dziļāk tēmā ... un kā izskatīties pasakaini, to darot!

Atrodoties ārpus mājas, visgrūtāk izvairīties no videonovērošanas kamerām, it īpaši, ja tās ir savienotas ar sejas atpazīšanas sistēmām. Dažās valstīs masveida sejas atpazīšanas sistēmas jau ir kļuvušas par realitāti, bet citās joprojām cīnās ar tehnoloģiskiem un juridiskiem šķēršļiem.

Aukstā laikā mēs varam ap kakla šalli apvilkt šalli, dziļi pārvilkt kapuci virs sejas vai pat nēsāt slēpošanas aizsargbrilles, lai maskētu sejas. Bet kā ir ar vasaru?

Par laimi modei ir atbildes:

1. Antipaparaci šalles

Pretpapaci lakati nevienam neļauj tumsā izveidot labu jūsu attēlu. Šalles daļas ir izgatavotas no atstarojošiem materiāliem, kas jauc jebkuru foto vai videokameru, un tās pat neizskatās tik slikti!

Turklāt materiālus varat iegūt uz jebkura apģērba, ieskaitot uzvalku, cepuri, t-kreklu vai pat kaklarotu..

2. Sejas maskas

Tas, vai ir laba ideja valkāt sejas masku, lai izvairītos no sejas atpazīšanas, ir atkarīgs no tā, cik pieņemams piederums ir jūsu pilsētā. Daudzās pasaules vietās piesārņojums ir licis cilvēkiem ierasties masku nēsāšanā, un tas acīmredzami ir liels privātums.

Tomēr, ja jūs esat vienīgais, kurš nēsā masku, jūs vienkārši esat “viens ar masku” un izceļaties vēl vairāk.

3. Pagaidu sejas gleznas

Jūs varat viegli apmānīt sejas atpazīšanas tehnoloģiju.

Vienkārši uzlieciet uz galvas dažus neparastus marķierus vai īslaicīgus tetovējumus, un jūs paliksit nepamanīts mašīnās. Šis paņēmiens ir diezgan vienkāršs, taču tas arī sniedz paziņojumu. Tikai daži, iespējams, pievienosies jūsu nelielajam protestam, kas nozīmē, ka jūs izceltos, un cilvēku vērotāji jums būs diezgan viegli atpazīstami..

Bet tas nenozīmē, ka tas nevar izskatīties super stilīgi!

4. Vairāk modeļu visur

Datori viegli novērš uzmanību no tā, kas izskatās kā seja.

To var izmantot savā labā, izmantojot modeļus, kas imitē vienkāršu cilvēka sejas struktūru. Viss, kas jums jādara, ir drukāt sejas modeļus uz mēteļa vai krekliem. Tomēr tas, vai šī metode pietiekami sajauc atpazīšanas algoritmus, droši vien būtu jāpārbauda, ​​pirms to izmantojat, lai paslēptu no jebkādas drakoniskas autoritātes.

5. Brilles pret CCTV

Lai uzlabotu nakts redzamību, videonovērošanas kamerām ir LED gaismas, kas izstaro ultravioleto gaismu, kas nav redzama cilvēka acij. Anti-CCTV atstarotāji vienkārši atstaro šo gaismu atpakaļ uz kameru, padarot kameras pašas neredzamas. Stulbās videonovērošanas kameras.

Izglītība ir labākā aizsardzība

Ja šie privātuma padomi tiek izvietoti paši, tie maz darīs, lai paslēptu jūsu atrašanās vietu sabiedriskās vietās. Piemēram, jūs joprojām varat izsekot cilvēkiem, piemēram, aiz kamerām un mobilajam tālrunim.

Viņi tomēr parādīs jūsu draugiem un apkārtējiem, ka jums rūp privātuma jautājumi, un varbūt pat iegūs vienu vai divus, lai vairāk domātu par šo jautājumu. Tā nevar būt slikta lieta.

5 modes priekšmeti, kas jums būs jācīnās pret uzraudzības stāvokli
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.