8 lietotnes, lai tiešsaistē aizsargātu jūsu privātumu

Astoņu lietotņu logotipi, kas parādīti šajā sarakstā.

Pārvietošanās pa konfidencialitātes mīnu lauku, kas šodien ir internets, var būt izaicinājums.

Tā kā kiberdrošības incidenti, piemēram, Equifax hack, un Ķīnas nekaunīgā mērķauditorija pret ASV uzņēmumiem, kas tik bieži tiek parādīti ziņās, jums vajadzētu dedzīgāk aizsargāt savu digitālo pēdu nekā jebkad agrāk..

Mūsu tālruņos un citās personālajās ierīcēs ir milzīgs datu apjoms. Nepareizajās rokās šie dati var izraisīt identitātes zādzības, ļaunprātīgas programmatūras izspiešanu un pat vēl necilākus rezultātus.

Bet viss nav zaudēts. Šiem lietotnes ieteikumiem vajadzētu palīdzēt naktī gulēt vieglāk, ērti, zinot, ka jūsu privātums tiek aizsargāts.

1. Kaspersky Antivirus

Mums nav ieraduma uzstādīt pretvīrusu lietotni savos tālruņos vai planšetdatoros, taču tā var darboties kā efektīva pirmā aizsardzības līnija pret potenciālajiem hakeriem vai uzmācīgām vienībām..

Kaspersky vairākus gadus darbojas antivīrusu biznesā, un tā produkti ir spēcīgi. Tas darbojas fonā, pastāvīgi meklējot ienākošo ļaunprātīgu programmatūru vai citus draudus.

Varat to izmantot, lai atrastu pazaudēto ierīci un ievietotu kodus konkrētām lietotnēm, lai cilvēki fiziski nesāktu snkot par saturu. Turklāt tālruni var attālināti notīrīt, ja jūtat, ka tas ir ticis apdraudēts.

Dažas funkcijas ir pieejamas tikai tad, ja jaunināt uz apmaksātu kontu, bet tas ir naudas vērts.

Lejupielādējiet Kaspersky operētājsistēmai Android (diemžēl nav iOS versijas).

2. Telegrammas kurjers

Jūs zināt, ka darāt kaut ko pareizi, kad valsts iecelti hakeri mēģina apbērt jūsu serverus ar izplatītu pakalpojumu atteikšanas (DDoS) uzbrukumu..

Telegram ir nedaudz dārgs drošības un privātuma telpā. Kaut arī visaptveroša šifrēšana ir universāls standarts ziņapmaiņas lietotņu starpā, fakts ir tāds, ka WhatsApp nekad nenopelnīs tāda paša veida pateicības, pateicoties savam mātesuzņēmumam Facebook, un šausmīgajai reputācijai, kas tai pieder attiecībā uz privātumu.

Telegram nodrošina jums tādu pašu funkcionalitāti kā citas ziņojumapmaiņas lietotnes (labi, iespējams, nav liekas uzlīmes), un seko tam līdzi ar nesavienojamu šifrēšanu un garantētu privātumu.

Kas nav mīlēt?

Lejupielādējiet Telegram Android vai iOS.

3. DuckDuckGo

Google ir simtiem miljardu dolāru vērts galvenokārt tāpēc, ka tam ir tik plašs datu krājums. Tas izseko jūsu katru gājienu: kādās vietnēs noklikšķināt, kādas lietas iegādājaties tiešsaistē un kur piesakāties internetā.

Tas ir nedaudz nepatīkami. Vai tiešām vēlaties parakstīt savus personīgos ieradumus leviatānā?

Uz privātumu vērsta alternatīva ir DuckDuckGo. Tajā netiek glabāti nekādi lietotāja dati, IP adreses un personiskā informācija. Un tur nav reklāmas. Turklāt tas liek vietnēm visur, kur vien iespējams, izmantot šifrētu savienojumu.

Varat lejupielādēt pārlūkprogrammu DuckDuckGo (kā alternatīvu pārlūkam Chrome) vai vienkārši doties uz tās vietni, lai meklētu vaicājumus..

Lejupielādējiet pārlūku DuckDuckGo operētājsistēmai Android vai iOS.

4. ExpressVPN

Pārsteigums! Virtuālajam privātajam tīklam (VPN) vajadzētu būt jūsu piekļuves lietotnei, lai šifrētu visu interneta trafiku, kas plūst uz un no jūsu ierīces. Tā ir nepieciešamība, ja domājat, ka, iespējams, izveidosit savienojumu ar vāji drošiem Wi-Fi tīkliem vai izmantojot finanšu informāciju, izmantojot nenodrošinātas vietnes.

VPN ir lieliska metode, lai segtu jūsu digitālo nospiedumu un pārnestu jūsu atrašanās vietu uz dažādām pasaules vietām, lai straumētu sportu un atbloķētu straumēšanas multivides vietnes.

Lejupielādējiet ExpressVPN operētājsistēmai Android vai iOS.

5. 2.līnija

Ja esat pašnodarbināts vai ārštata personāls, jums ir jāveido kontakti, bet patiesībā nevēlaties, lai jūsu personīgais mobilā tālruņa numurs tiktu nodalīts tīši. Tas ir īpaši kaitinoši, ja uzticat savam numuram tirdzniecības pārstāvim tikai to, ka jūs to pārmērīgi izsaucat pēc papildu zvaniem.

Otrā līnija dod jums alternatīvu tālruņa numuru, ko izmantot biznesa zvaniem vai gadījumiem, kad vēlaties saglabāt savu personīgo numuru privātu.

Lejupielādējiet 2. līniju Android.

6. ProtonMail

Google datu ieguve neattiecas tikai uz meklēšanu. Ja izmantojat pakalpojumu Gmail, varat būt drošs, ka algoritmi darbojas, izveidojot metadatu profilu, lai apkalpotu jums mērķtiecīgākas reklāmas.

Ja neesat šī privātuma aizskāruma cienītājs, ir vērts pāriet uz ProtonMail - daudz drošāku Gmail alternatīvu..

Tāpat kā Gmail, ProtonMail var brīvi izmantot. Bet ar to beidzas līdzības. Lai reģistrētos, jums nav nepieciešama personīga informācija. Visi e-pasta ziņojumi ir pilnībā šifrēti, kas nozīmē, ka uzņēmums nevar atšifrēt jūsu ziņojumu saturu.

Plus, ProtonMail ir reģistrēts Šveicē, tāpēc tam jādarbojas valsts stingro privātuma likumu ietvaros.

ProtonMail, kuru 2013. gadā nodibināja CERN zinātnieki, piedāvā e-pastus, kas aizsargāti ar paroli, kā arī pašiznīcināšanās iespēju. Tas ir arī atvērtā koda avots, lai ikviens varētu revidēt kodu, ja vēlas.

Lejupielādējiet ProtonMail operētājsistēmai Android vai iOS.

7. LastPass

Mēs parasti izmantojam to pašu paroli visās lietotnēs un vietnēs, kurām piekļūstam⁠ - tas ir vienkārši vienkāršāk. Bet šis ieradums liek jums tikai vienu haku prom no kataklizmiska notikuma.

Izmantojot LastPass, visas paroles varat droši turēt vienuviet. Varat arī saglabāt citus datu punktus, piemēram, informāciju par vadītāja apliecībām, sociālās apdrošināšanas numurus, kredītkartes un bankas konta informāciju.

Tas darbojas arī kā paroļu ģenerators, kas nozīmē, ka jums pašiem nav bieži jānāk klajā ar jauniem.

Lejupielādējiet LastPass operētājsistēmai Android vai iOS.

8. Atlēcējs

Mēs esam pieraduši automātiski piešķirt visas lietotņu atļaujas, ka mēdzam aizmirst, cik invazīvi daži no tiem var būt.

Bouncer palīdz mazināt šo iespējamo privātuma uzraudzību: lietotne var pārslēgt atļaujas jūsu vārdā, neļaujot lietotnēm piekļūt vairāk datu, nekā nepieciešams.

Pieņemsim, ka vēlaties tweet attēlu no jūsu pludmales brīvdienām, bet esat atspējojis kameras iestatījumus Twitter lietotnē. Bouncer palīdzēs jums tam piekļūt un pēc noteikta laika laika to automātiski izslēgt.

Un jūs to varat izmantot plašā lietotņu klāstā.

Lejupielādējiet Bouncer Android.

8 lietotnes, lai tiešsaistē aizsargātu jūsu privātumu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.