Baltajā namā tiek panākta 21. gadsimta tehnoloģija

Baltais nams

Vai jūsu mājās ir kāda no šīm aparatūrām??

  • Mūsdienīgs galddators?
  • Uzticams Wi-Fi?
  • Krāsu printeris?

Ja jūs atbildējāt ar “jā” uz kādu no iepriekšminētajiem, apsveicam: jūsu māja ir tehnoloģiski attīstītāka nekā Baltais nams.

(Tehnoloģiskais) zilonis ovālajā birojā

Nepieciešamība pēc tehnoloģiju modernizēšanas Amerikas politiskā spēka atrašanās vietā nav liels noslēpums. Kamēr filmas un TV šovi liekas tā, it kā “[Mums] ir puse pirkstu nospiedumu un pusstundu vēlāk es sekoju puisim Stambulas ielās”, prezidents atzina:

“Dažreiz es vienkārši mēģinu izveidot savienojumu.”

Mūsdienu telekomunikāciju aprīkojuma vietā Baltā nama darbinieki ir izmantojuši galddatorus, tāpēc daži veci cilvēki zina, kā programmēt uz tiem ātrās sastādīšanas pogas. Un kas attiecas uz drukāšanu, jūs varat pārsteigt, uzzinot, ka viens no prezidenta mantojumiem viņa pēdējā amata gadā ir divpusēju krāsu printeru uzstādīšana Baltajā namā. Kā tas ir, ja kaut ko atstājat nākamajām paaudzēm?

Obama-memeMazāk zināma senatora Obamas 2008. gada kampaņas daļa: MAINĪT ... printeri

Baltais nams izmanto internetu komitejā

Bet kāpēc gan planētas visaizsargātākā ēka, kurā atrodas visspēcīgākais cilvēks uz zemes, vispirms paļaujas uz tik novecojušām tehnoloģijām? Atbilde ir tāda, ka atbildību par Baltā nama tehnoloģiju pārrauga četras dažādas aģentūras: Nacionālās drošības padome, prezidenta izpildbirojs, slepenais dienests un Baltā nama komunikāciju aģentūra. Un, lai padarītu lietas vēl sarežģītākas, katrai aģentūrai ir savs galvenais informācijas inspektors.

Šī sadrumstalotā pieeja nozīmē, ka jebkuram Baltā nama tehnoloģijas kapitālam remontam būs nepieciešams visu četru aģentūru apstiprinājums. Tā vietā katra aģentūra veica pakāpenisku jaunināšanu un gadu gaitā veica pārrunas par saviem līgumiem ar pakalpojumu sniedzējiem, kā rezultātā tika veikti labojumi, nevis pilna mēroga jauninājumi..

Liekas, ka tomēr Baltā nama laiks tehnoloģiju pagrabā drīz beigsies. Ziņu stāsts šonedēļ ziņo, ka Pensilvānijas avēnijā 1600 notiek lielas pārmaiņas. Ir pamesti 13 000 mārciņu vērtībā pamesti kabeļi, un tajā ir Deivids Recordons, Baltā nama informācijas tehnoloģijas atklāšanas direktors, kurš iepriekš bija Facebook inženieru direktors..

Pēc veco kabeļu kalna noņemšanas Recordon un viņa komanda ir sākusi aizstāt vecos Baltā nama datorus ar jaunākajiem modeļiem - lepojoties ar ātriem, cietvielu diskdziņiem un moderniem procesoriem. Turklāt tikko tika ieviesta visu ciparu tālruņu sistēma, kurai ir iebūvēti skaļruņi un ātrās sastādīšanas pogas, kuras var ieprogrammēt tiešsaistē..

Obama tikai vēlas iPhone

Neskatoties uz visu progresu, vēl ir daudz darāmā. Kaut arī tehnoloģiskie jauninājumi nodrošinās uzlabotu apmeklētāju pārvaldību un ēku drošību, papildus ļaujot darbiniekiem izmantot iPhone, darbā, prezidents joprojām ir iestrēdzis ar savu veco (bet nodrošināto) BlackBberry.

Un, kaut arī pastāv bažas par drošību, atļaujot brīvās pasaules līderim nomainīt iPhone, prezidents var viegli atpūsties par savu tiešsaistes privātumu un datu drošību kā visi pārējie..

Galu galā viņš var vienkārši izmantot VPN.

Piedāvātais attēls: steheap / Dollar Photo Club
Obama meme: memegenerator.net

Baltajā namā tiek panākta 21. gadsimta tehnoloģija
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.