Distopijas dati: cik mana darba vēsture man izmaksāja manu darbu

Cik man ISP maksāja mans darbs.

Šis ir daļa no fiktīvas sērijas, kurā apskatītas interneta privātuma ļaunprātīgas izmantošanas briesmas. ExpressVPN nonāk tumšā, bet ļoti reālā nākotnē, kur interneta pakalpojumu sniedzēji regulāri pārdod jūsu privātos datus visaugstākajam solītājam.

2019. gada 14. janvāris: Interviju diena.

Es biju nervozs; Man gadu laikā nebija darba intervijas. "Es ceru, ka formāts nav pārāk mainījies," es domāju, dodoties lejā zālē.

"Kur jūs redzat sevi piecu gadu laikā."
"Šeit mācu AP ķīmiju, kungs."
“Laipni lūdzam uz kuģa, dēls!”

Jā, iespējams, tas notiks kaut kā tā, es domāju, kad pierakstījos principāla birojā. Roanoke Collegiate Academy ir jūsu tipiskā labi apveltītā, konservatīvā sagatavošanas skola. Viņi, iespējams, joprojām sauc cilvēkus par dēlu.

Tas nav precīzi mans stils, bet man bija vajadzīga šī alga. Es gandrīz 11 mēnešus medīju mācīšanas darbus bez vadiem un sāku izmisumā.

Sēdēdams uzgaidāmajā telpā, es garīgi pārtraucu visus sociālos medijus, kurus pirms šīs intervijas es biju iemasējis. Facebook? Spēcīgi tīrs. Instagram? Bez traipiem. Čivināt? Tik nevainojams es tik tikko varēju sevi atpazīt.

“Džeimss! Ienāciet iekšā. Lieliski tikties ar jums klātienē! ”Profesors Finčs stāvēja pie durvīm, izstiepjot roku.

- Lieliski satikt arī jūs, - es pārliecinoši teicu, kad nedaudz mazāk pārliecinoši pakratīju viņa roku. Kāpēc viņš smieklīgi uzsvēra vārdus “klātienē”, it kā viņš jau būtu mani sastapis kaut kādā citā veidā?

“Lūdzu, sēdiet.” Es to izdarīju.

"Kā jūs varat iedomāties, šeit mēs saņemam daudz pretendentu uz mācībspēkiem," sacīja profesors Finčs, apsēžoties man pretī. “Parasti mēs neuztraucamies tikties ar kandidātiem, kurus atzīmē mūsu sistēma, taču tavs CV ir pietiekami iespaidīgs, ka mēs gribējām personīgi noskaidrot dažas lietas.”

“Atzīmēts?” Es smagi noriju, cerēdams, ka tas joprojām izskatās smaidot.

"Jā. Nu, es tikšu pie tā. ”Profesors Finčs ieslidināja papīru uz sava galda pret sevi. “Tiešsaistes pieteikuma veidlapā jūs atzīmējāt, ka pēdējos trīs gados neesat lietojis atpūtas zāles.”

Ak, Jēzu.

"Tas ir pareizi."

"Nu, mēs tikai vēlamies pārliecināties, ka tas tā ir," sacīja Finčs, pievērsdams man acis it kā meklējot patiesību. "Šeit ir daudz jūtama jaunu cilvēku prātu."

Kristus, vai viņi domā, ka dodos uz Valtera Vaita ķīmijas laboratoriju??

“Vai ir iemesls neuzticēties manam pieteikumam, kungs?” Es pievienoju “kungs”, lai parādītu cieņu. Vai arī man vajadzētu izklausīties sašutuši? Vai tas mani padarītu ticamāku, vai es jau būtu zaudējis šo darbu?

Finčs gandrīz pasmaidīja. “Gadu gaitā mēs esam atraduši, ka vairums kandidātu tikai stāsta mums to, ko mēs vēlamies dzirdēt. Tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamām lietām, mēs sākām pirkt datus no interneta pakalpojumu sniedzējiem, lai sniegtu mums vairāk… pilnīgu priekšstatu par katru kandidātu. ”

Es iesaldēju. Mana tīmekļa pārlūkošanas vēsture. Vai es nesen būtu meklējis kaut ko ar narkotikām saistītu? Ja es to izdarītu, esmu pārliecināts, ka izmantoju inkognito režīmu. Es vienmēr tā daru. Viņi neredz manu vēsturi, ja izmantoju inkognito režīmu, vai ne? TAISNĪBA?

Likās, ka Finčs izjūt manu iekšējo satricinājumu. "Džeims, mums ir iemesls uzskatīt, ka tev ir neparasta interese par kaņepēm."

Medicīniskā marihuāna. Sasodīts. Pagājušās nedēļas nogalē es veicu diezgan plašus pētījumus par nezāļu ārstēšanu vēža slimniekiem. Es sāku lasīt par to CNN un vienkārši gāju pa interneta trušu caurumu.

"Ak, tas!" Es iespiedu pieri, lai panāktu efektu. “Man ir tēvocis, kurš iziet cauri ķīmijai, un viņš domāja, ka tas būtu labs viņa apetītei, bet viņš nav pārāk labs ar datoriem, tāpēc es viņu meklēju Google. Mani pats neinteresē narkotikas. ”

Finčs klusēja par to, kas bija desmit veselas sekundes, pirms apgāza vienu no papīriem uz viņa galda.

“Pēc mūsu datiem, 12. janvārī plkst. 16:13 jūs meklējāt marihuānas ķīmiskās vielas.”

Sūdi. “Nu, kā jau teicu, tēvocis gribēja zināt, tāpēc”

“Pēc tam jūs meklējāt, kā sintezēt THC.”

"Kungs, es negrasījos gatavot narkotikas, es biju tikai ziņkārīgs ..."

"Kā es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, medicīniskā marihuāna Virdžīnijas Sadraudzībā ir nelikumīga ..."

Es vairs nevarēju saturēt savu sašutumu. “Profesors Finčs, vēlme uzzināt par narkotikām nepadara mani par noziedznieku!” Dieva labā es domāju, kāda veida zinātnes skolotājam nav interese par ķimikālijām, pat nelegālām.?

"Nē, Džeimss, tas nepadara tevi par noziedznieku," Finčs paskatījās lejā un tad ar grimasi uz mani atbalstījās.

“Bet diemžēl tas arī neliecina par skolotāju šajā skolā. Arī nemelo. ”

Finčs piecēlās, lai atvērtu durvis. Es brīdi sēdēju bez runas, beidzot sapratu, ka tas ir beidzies, pirms es staigāju ēkā. Es stāvēju un izgāju ārā, apstulbusi.

"Lai veicas jūsu darba meklējumos," sacīja Finčs, aizverot durvis aiz manis.

Inkognito režīmā jūsu interneta pārlūkošanas vēsture NAV slēpta no ISP. ExpressVPN dara. Izmantojiet to, lai pasargātu sevi no ne tik attālām distopijām kā šīs.

Distopijas dati: cik mana darba vēsture man izmaksāja manu darbu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.