ExpressVPN pievieno tumšo režīmu pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumiem

Lietotnes ExpressVPN ekrānuzņēmums tumšajā režīmā.

ExpressVPN mūsu prioritāte ir progresīvas tehnoloģijas radīšana, lai aizsargātu jūsu privātumu. Bet mēs domājam, ka arī tehnoloģijām ir jābūt acīmredzamām. Tāpēc mēs ar prieku iepazīstinām ar mūsu jaunāko funkciju pārlūka paplašinājumiem: tumšo režīmu. Tagad varat pāriet uz tumšo pusi, izmantojot ExpressVPN Chrome un Firefox pārlūka paplašinājumus.

Mēs pastāvīgi uzlabojam savu produktu lietotāju pieredzi, lai padarītu aizsargāšanu vienkāršu, taču mēs cenšamies piedāvāt arī lielāku personalizāciju. Izmantojot jauno tumšo motīvu, jūs varēsit izvēlēties sev vēlamo izskatu, baudot visas ExpressVPN drošības priekšrocības.

Tumšais režīms pašlaik tiek piedāvāts pārlūkprogrammu ExpressVPN paplašinājumos pārlūkprogrammām Chrome un Firefox, un mēs 2020. gadā laidīsim šo iespēju uz citām platformām..

Iegūstiet ExpressVPN pārlūkam Chrome

Iegūstiet ExpressVPN pārlūkam Firefox

Pāriet uz tumšo režīmu pārlūka paplašinājumiem

Ja jūsu operētājsistēma jau ir iestatīta uz tumšu motīvu, jums nekas nav jādara - ExpressVPN pārlūka paplašinājums automātiski to saskaņos, izmantojot tumšo režīmu.

Lai manuāli ieslēgtu tumšo režīmu:

  1. Pārlūkprogrammā noklikšķiniet uz ExpressVPN pārlūka paplašinājuma ikonas
  2. Noklikšķiniet uz hamburgera izvēlni (☰) un atlasiet Iestatījumi
  3. Izvēlieties Tumšs kā jūsu displeja režīmu

Vai vēl neizmantojat pārlūka paplašinājumus? Saņemiet tos pārlūkam Chrome un Firefox, lai ērti aizsargātu jūsu tīmekļa aktivitātes un mainītu IP adresi.

ExpressVPN pievieno tumšo režīmu pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumiem
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.