ExpressVPN pārskata 3 labākos Bitcoin makus iOS

labākais-bitcoin-wallet-ios

* Vai jūs meklējat labākos Bitcoin makus Android ierīcēm? Noklikšķiniet šeit. *

Vēl nesen, 2014. gadā, iOS bija tikai viens Bitcoin maks - bet tad tas tika aizliegts.

Bitcoin lietotāji nevarēja drošā un likumīgā veidā glabāt un tērēt Bitcoins ar saviem iPhone, neskatoties uz to, ka populārākais seifs tika lejupielādēts 120 000 reizes pirms tā aizliegšanas..

Protestējot pret aizliegumu, vairāk nekā 6000 cilvēku parakstīja petīciju vietnē change.org, bet citi solīja iznīcināt savus iPhone, un viens lietotājs reddit pat apsolīja bezmaksas Google Nexus visiem, kas ievietoja video par to, kā viņi sagrauj savu iPhone..

Jāatzīmē, ka Reddit ziņa saņēma vairāk nekā 2500 pozitīvu balsu, bet vēlāk nezināmu iemeslu dēļ tika noņemta no r / visiem.

Tagad iOS lietotājiem ir pieejama daudz Bitcoin maka izvēles

Šodien ExpressVPN Apple AppStore atrada vairāk nekā 30 Bitcoin makus, vienkārši ātri meklējot meklēšanu “Bitcoin Wallet”. Lai gan ne visi maki ir iestatīti uz vienlīdzīgiem pamatiem; daži ir vairāk centralizēti nekā citi, padarot tos neaizsargātus pret DDoS uzbrukumiem. Lai gan DDoS neapdraud jūsu līdzekļus, jūs uzbrukuma laikā var tikt izslēgts no konta, kas ir neticami nomākti..

Bitcoin drošība ir vitāli svarīga, un ir svarīgi, kā ar maku tiek apstrādāta jūsu atslēgu šifrēšana. Daži maki jūsu šifrētās atslēgas izvieto serverī, bet citi tos glabā tālrunī. Ir daudz drošāk turēt tālrunī savu atslēgu atslēgas un nekad neļaut viņiem atstāt ierīci, taču tas prasa dublēšanas procedūru gadījumā, ja tālrunis pazūd vai tiek sabojāts..

Šie ir ExpressVPN iecienītākie Bitcoin maki operētājsistēmai iOS.

Breadwallet - atvērtā koda un lieliskā lietotāja saskarne

Maizes maka galvenā priekšrocība ir patstāvīgs vienkāršotās maksājumu verifikācijas (SPV) maks. Tas nozīmē, ka nav neviena Breadwallet servera, ir tikai lietotne. Lietotne pieslēdzas tieši Bitcoin tīklam, lai ielādētu jūsu atlikumus un pārraidītu darījumus.

Maizes maciņam tiek garantēts 100% uptime, tāpat kā Bitcoin tīklā.

Taustiņi tiek turēti tikai mobilajā tālrunī, tāpēc jums jāpārliecinās, vai tie ir pareizi dublēti. Bet kamēr neesat sakņojis savu iPhone un tas ir nodrošināts ar pietiekami labu piekļuves kodu (ExpressVPN iesaka sešus ciparus), jums ir ļoti zems uzlaušanas risks.

Tomēr drošu dublējumu saglabāšana var būt sarežģīta. Breadwallet dod jums rezerves frāzi, kas sastāv no 13 angļu vārdiem, un ikviens, kam ir piekļuve šiem vārdiem, var iegūt jūsu Bitcoins, tāpēc jums tie ir rūpīgi jāuzglabā. Nekādā gadījumā neveidojiet šo vārdu ekrānuzņēmumu vai nekopējiet tos nevienā elektroniskā dokumentā, ja vien tas nav ļoti labi šifrēts. Jūsu paroles pārvaldnieks, iespējams, ir piemērota vieta, taču pretējā gadījumā visdrošāk ir vienkārši tos pierakstīt ar roku (nekad tos neizdrukāt) un glabāt papīra gabalu kaut kur seifā, piemēram, seifā vai slepenā vietā.

Breadwallet automātiski aprēķina nepieciešamo tīkla maksu un neļauj to mainīt. Tā kā maksa par Bitcoin dažos pēdējos mēnešos ir kļuvusi diezgan ievērojama, ExpressVPN tiek pārņemts starp nevēlēšanos pārmaksāt, taču, zinot nepietiekamu samaksu, darījumi var būt iestrēguši dažās stundās vai pat dienās. ExpressVPN testos šķita, ka apmēram 0,03–0,05 ASV dolāri par darījumu ir pietiekami, lai redzētu maksājumus, kas apstiprināti dažu bloku laikā, lai gan maksa (kā ieteicis Breadwallet) ir palielinājusies līdz USD 0,50. Tā nav Breadwallet vaina, patiesībā šķiet, ka viņu maksas aprēķins ir ļoti sarežģīts.

Maizes maku plusi un mīnusi

 • Atvērtā koda maciņš ar lielisku lietojamību un vienkāršu lietotāja interfeisu
 • 100% uptime un viegli rezerves mehānisms
 • Uzticams maksas aprēķins, bet bez papildu funkcijām
 • Nosaka visas vērtības bitos (Bitcoin viena miljonā daļa), kas var būt lieliski, bet arī mulsinoši
 • Nav ienākošo līdzekļu paziņojumu

expressvpn-breadwallet

Kopija - daudz iespēju

Copay uzcēla Bitcoin maksājumu procesors Bitpay, un tas savu vārdu aizņemas no apdrošināšanas termiņa. Līdzmaksājums parasti apraksta apdrošināta pacienta procesu, kas sedz daļu no maksājumiem par recepšu medikamentiem vai ārstēšanu.

Bitpay izteiksmē līdzmaksājums ir maksājums, kuru parakstījušas vairākas puses. Piemēram, varat izveidot šādu adresi, lai nodrošinātu savas organizācijas ziedojumus, un to dara The Qubes Project.

Copay ir neapšaubāmi visdraudzīgākais daudzparakstu maks, kas tur atrodas, un tāpēc tas ir pelnījis lielu uzslavu.

Izmantojot Copay, jūs varat izveidot šādus daudzparakstu makus ne vairāk kā sešiem līdzmaksātājiem. Šiem līdzapmaksātājiem nav jābūt atsevišķām personām, jūs, piemēram, varat izveidot seifu ar trim līdzapmaksātājiem, kam katram darījumam nepieciešami divi paraksti (saukti par 2 no 3 darījumiem)..

Līdzmaksātājs varētu būt tālrunis jūsu organizācijas direktora rokās, bet tas var būt arī jūsu tālrunis, dators vai pat papīra dublējums. Katru reizi, kad tiek veikts darījums, tas jāapstiprina ar divām atšķirīgām metodēm, tāpat kā divu faktoru autentifikācija. Tas nodrošina, ka uzbrucējs nevarēja nozagt līdzekļus pat tad, ja jūsu dators vai tālrunis tika uzlauzts. Viņiem vajadzēs vienlaicīgi kapāt abas ierīces, kas, domājams, ir daudz grūtāk.

Diemžēl šādi daudzparakstu darījumi rada lielāku slodzi Bitcoin blockchain, tas nozīmē, ka tie ir ievērojami dārgāki nekā parastie darījumi. Piemēram, 2 no 3 darījums ir apmēram divas līdz trīs reizes dārgāks nekā parasts darījums.

Vēl viens Copay plus ir to atbalstīto funkciju skaits. Jums vienlaikus var būt daudz maku un katram piešķiriet dažādus nosaukumus un krāsas. Varat arī mainīt seifa pakalpojuma URL, kas ir lieliski, ja vēlaties palaist savu sistēmu - kaut ko uzņēmums varētu vēlēties darīt, lai samazinātu viņu atkarību no Bitpay. Varat pievienot e-pasta adresi, lai saņemtu paziņojumus par seifu, vai katram makam iestatīt papildu “tērēšanas paroles”.

Copay piegādā arī Ledger un Trezor aparatūras maku integrācijas.

Copay plusi un mīnusi

 • Lieljaudas, ērti lietojams, daudzparakstu maks
 • Daudz iespēju
 • Atkarībā no centralizēta atslēgu pārvaldības servera - riskanti pārtraukumi. Nosūta paziņojumus par ienākošajiem līdzekļiem.

copay-bitcoin-wallet

Luxstack - fantastiskas integrētas iespējas

ExpressVPN īsti nesaprot, kāpēc šis seifs dod iespēju pievienot profila attēlu, bet tas makam vismaz piešķir jauku personisku pieskārienu.

Luxstack seifs ir viegls un viegli orientējams, un, iespējams, neviens cits seifs neļauj ātrāk veikt darījumus.

Dublēšanas process darbojas tāpat kā citi maki, taču piedāvā atšķirīgu veidu, kā izveidot šifrētu sēklu, lai arī tas nav tik vienmērīgs kā Copay vai Breadwallet sistēmā.

Lai izveidotu maka dublējumu, jums ir iespēja ievadīt tālruņa paroli, pēc tam atlasiet jaunu paroli tikai atkopšanas sēklai. Pēc tam to var nokopēt un ielīmēt šifrētajā dublējumā un saglabāt jebkur.

Tā kā maka dublējums, izmantojot šo metodi, tiek nodrošināts tikai ar četrciparu paroli, tas, iespējams, neizturēs brutālu spēku uzbrukumu, tāpēc ExpressVPN iesaka to ievietot tikai paroļu pārvaldniekā vai arī šo funkciju vispār neizmantot..

Noderīgas funkcijas ietver iespēju Bitcoin tirgus aplūkot no lietotnes, un Apple Watch atbalstu.

Lietotne izmanto fiksētu maksu (100 biti) par darījumu, kas reizēm var būt par daudz, vai periodos, kad ir liels pieprasījums pēc Bitcoin darījumiem, par maz, kas rada kavēšanos un neskaidrības.

Plusi un mīnusi:

 • Atbalsta Apple Watch
 • Integrētas iespējas skatīties tirgus
 • Neskaidras rezerves iespējas. Labāk pieturieties pie rezerves kopijas pierakstīšanas uz papīra!

luxstack-pārskats

Maizes maciņš ir ExpressVPN iecienītākais Bitcoin maciņš operētājsistēmai iOS

Maizes maciņš ir ExpressVPN nepārprotami iecienītākais produkts. Lietotne jūtas neticami slidens, to ir viegli izmantot, un maksa vienmēr ir pareiza.

Bitpay’s Copay ir padarījis sarežģīto procesu, ar kura palīdzību daudzparakstu maki ir ērti lietojami. Ja jūs glabājat organizācijas līdzekļus, tam vajadzētu būt jūsu izvēlētajam numur 1, pat ja tas ir vairāk centralizēts nekā citi.

Ja esat tirgotājs vai jums pieder Apple Watch, iespējams, ka Luxstack būs jūsu pirmā izvēle.

Visi aptaujātie ExpressVPN maki katru reizi, veicot darījumu, norāda atšķirīgu adresi. Tas nāk par labu privātumam, taču tas līdz šim nepadara jūsu darījumus anonīmus. Ja jums ir nepieciešams augsts privātuma vai anonimitātes līmenis, iepazīstieties ar ExpressVPN ceļvedi par Bitcoin anonimitāti.

Piedāvātais attēls: gn8 / Deposit Photos

ExpressVPN pārskata 3 labākos Bitcoin makus iOS
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.