Iepirkšanās tiešsaistē, izmantojot VPN: Atrodiet piedāvājumus un pasargājiet sevi šajos Ziemassvētkos

VPN lētākai iepirkšanai tiešsaistē

Nostājieties malā, ķieģeļu un javas veikali. Iepirkšanās tiešsaistē ir strauji augoša, radot nenoliedzamas priekšrocības, bet arī dažus riskus. Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir jūsu būtiskais pavadonis, iepērkoties tiešsaistē, vadot jūs uz labākiem darījumiem, vienlaikus palīdzot arī pasargāt jūs no krāpšanas un zādzībām.

Šis ceļvedis parādīs, kā izmantot VPN, lai palielinātu ietaupījumus un drošību, jebkurā laikā, kad apmeklējat internetu..

Kā var palīdzēt VPN

VPN darbojas kā tunelis starp jūsu ierīci un jūsu izmantotajām vietnēm un pakalpojumiem. Vietnes klasificē lietotājus pēc viņu fiziskās IP adreses (tās, kuru jums piešķīris jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs), taču jūs varat izmantot VPN, lai paslēptu savu reālo atrašanās vietu, kad izveidojat savienojumu ar drošu serveri citā apgabalā. Ja pircēji Ņujorkā izveido savienojumu ar VPN atrašanās vietu Lielbritānijā, viņi var pārlūkot Lielbritānijai raksturīgas vietnes. Google.com kļūst par google.co.uk, Amazon kļūst par amazon.co.uk utt.

Turklāt VPN automātiski šifrē jebkuru tīklu, kuru izmantojat. Tas nozīmē, ka, ja jūs pārlūkojat publisku Wi-Fi tīklāju (lidosta, kafejnīca utt.), VPN uzreiz nodrošina savienojumu - dodot iespēju tiešsaistē nosūtīt sensitīvu informāciju, neraizējoties par tīkla reģistrēšanos. , ierakstīts vai izspiests.

Kā vietnes diktē cenas

Jūs, iespējams, to neaptverat, taču vietnes un pakalpojumi neizturas pret visiem klientiem vienādi. Viss, ko tiešsaistes pārdevējs var uzzināt par jums, var ietekmēt to, kā pret jums izturas un cik daudz jums tiek prasīts samaksāt.

Vietai var būt liela nozīme, jo tiek uzskatīts, ka tiešsaistes cenas bieži ir augstākas lietotājiem, kuri pārlūko pārtikušākas valstis, pilsētas vai pat pasta indeksus. Šos cenu noteikšanas paņēmienus sauc par “dinamisko cenu noteikšanu”, un tie ir aizvien izplatītāka stratēģija daudzu e-tirgotāju vidū. Ir konstatēts, ka dažas vietnes no lietotājiem iekasē lielāku maksu atkarībā no tā, vai viņi izmanto Mac vai personālo datoru.

Izmantojot VPN, lai izveidotu savienojumu ar dažādām serveru vietām visā valstī vai pasaulē, jūs varat pārbaudīt konkrētu vienumu cenu dažādos reģionos. Jūs faktiski varat ietaupīt naudu, izmantojot savu VPN, lai atrastu labākus piedāvājumus, vienlaikus nodrošinot arī tiešsaistes tīklu. Šis process prasa tikai nelielu piepūli, taču rezultāti dažu gadu laikā varētu ietaupīt simtiem - ja pat ne tūkstošiem.

Izmantojiet VPN, lai tiešsaistē atrastu labākus piedāvājumus

Vispirms pārliecinieties, vai esat veiksmīgi izdzēsis sīkfailus, pirms sākat jaunu meklēšanu. Tā kā vairums vietņu izmanto jūsu fizisko atrašanās vietu (IP adresi) un sīkfailus, lai izsekotu jūsu uzvedību tiešsaistē, jūs meklēsit, izmantojot tīru šīferi..

Pēc tam atveriet savu VPN lietotni un izveidojiet savienojumu ar jebkuru VPN servera atrašanās vietu citā pilsētā vai štatā.

Izmantojiet VPN, lai iepirktos tiešsaistē

Tagad atveriet jaunu logu “inkognito” vai “privāta pārlūkošana” un ievadiet konkrēto vietni, kurā vēlaties iepirkties. Ņem vērā cenas. Kad esat pabeidzis pārlūkošanu, aizveriet logu, notīriet sīkfailus, izveidojiet savienojumu ar citu servera atrašanās vietu un atkārtojiet procesu.

Inkognito režīms var atbloķēt zemākas cenas

Lai gan nav grūti izstrādātu noteikumu par labāku cenu atrašanu, jūs, iespējams, pamanīsit mazas izmaiņas atkarībā no tā, kur pārlūkojat. Ņemiet vērā: pirms jūs apņematies kādu konkrētu darījumu, jums vajadzētu izlasīt vietnes pakalpojumu sniegšanas noteikumus un pārbaudīt, vai jūs varat iegādāties virtuālā vietā.

Kā ietaupīt naudu lidojumos

Veicot šīs darbības, lai slēptu savu identitāti, tas patiešām darbojas ar tādiem laika ziņā svarīgiem darījumiem kā aviobiļetes, viesnīcas un daudz kas cits. Tiek uzskatīts, ka jo īpaši aviokompāniju vietnes izmanto sīkdatnes, lai uzlādētu lietotājus lidojumos, kurus viņi bieži pārbauda, ​​tāpēc, lai atrastu labāko piedāvājumu, jūs vēlēsities būt pēc iespējas rūpīgāks sākotnējā meklēšanā.

Vispirms pārliecinieties, ka pārbaudāt cenas dažās dažādās VPN vietās. Kad esat apceļojis dažas valstis, apkopojiet savus atradumus, lai redzētu, kur biļetes tiek piedāvātas par zemākām cenām. Paturiet prātā, ka nav noteikti noteikumi lētu aviobiļešu atrašanai; dažreiz lietotājiem vienkārši paveicas un nejaušās vietās redz labākus piedāvājumus.

Piemērs: mums izdevās ietaupīt dažus simtus dolāru lidojumā no Frankfurtes uz L. A., tikai pārbaudot cenas VPN servera atrašanās vietā Norvēģijā. Daži lietotāji ir arī ziņojuši, ka ir atraduši lētākas aviobiļetes, rezervējot vietnēs ar zemākiem ienākumiem, piemēram, Meksikā un Indijā, tāpēc noteikti pārbaudiet cenas dažās valstīs.

Tas nozīmē, ka lielākās pilsētas un pārtikušākie apgabali bieži vien iekasē vairāk maksu par aviobiļetēm, tāpēc jūs varētu vēlēties sākt ar dažām mazākām valstīm un strādāt tālāk. Varat arī izmantot Google iebūvēto valūtas kursa kalkulatoru, lai redzētu, vai cenas ir lētākas. Ņemiet vērā, ka nodokļi ne vienmēr tiek iekļauti, tāpēc pirms izlemjat par konkrētu ierakstu, jūs vēlēsities pārbaudīt kopējo summu..

Kā ietaupīt naudu viesnīcās

Tas pats triks darbojas arī ar viesnīcām. Tā kā vairums naktsmītņu vietņu izmanto jūsu IP adresi kā galveno kritēriju, lai noteiktu jūsu unikālo cenu struktūru, jūs galvenokārt varat “pievilināt” vietnes, piedāvājot jums labākus piedāvājumus par mazāku cenu.

Sākumā pārbaudiet cenas tuvākajā apkārtnē, kur plānojat apmesties. Jūs bieži atradīsit lētākus piedāvājumus, ja atrašanās vieta, kurā pārlūkojat, un vieta, kur vēlaties palikt, atrodas netālu viena no otras. Tas ir tāpēc, ka vietējiem iedzīvotājiem tarifi parasti ir lētāki nekā tūristiem. Protams, tas var izklausīties nedaudz negodīgi, taču parasti šādi pakalpojumi darbojas.

Iespējams, ka jūs varat atrast lētākus numurus, ja rezervējat rezervāciju pārāk tālu iepriekš. Vienā pētījumā tika atklāts, ka zemākās viesnīcu cenas bieži var atrast starp 21 un 28 dienām pirms jūsu ceļojuma datuma, tāpēc jūs varētu vēlēties savlaicīgi apturēt bloķēšanu šajā rezervācijā.

Papildu padomi, kas palīdzēs jums ietaupīt viedo ceļu

Lai gan vairums ekspertu agrāk cilvēkiem ieteica rezervēt lidojumu otrdien, jauns pētījums svētdienu ir pasludinājis par labāko biļešu iegādes dienu. Piektdiena ir zināma kā visdārgākā nedēļas diena, lai rezervētu lidojumu, tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities izvairīties no šīs dienas pavisam. Jāmaksā arī par elastīgumu attiecībā uz ceļojuma datumiem; ja nedēļas nogales iespējas ir pārāk dārgas, pārbaudiet, vai attiecīgā nedēļas diena ir lētāka.

Vēl viens jauks triks, kas palīdz ietaupīt ikdienas priekšmetus, ir pievienot produktus iepirkumu grozam un pēc tam atstāt tos vienu vai divas dienas. Saskaņā ar vienu Lifehacker ziņojumu daudzi daudzi pazīstami uzņēmumi bieži sūta klientiem kuponus, lai mudinātu viņus ķerties pie pasūtījuma un pasūtīt to, ko viņi ir saglabājuši.

Atkal viss notiek ar eksperimentu veikšanu ar VPN un dažādu vietņu cenu pārbaudi. Garantiju nav, tāpēc nekautrējieties, ja sākumā neredzat ievērojamus ietaupījumus.

Kā noteikt, vai darbojas jūsu VPN

Lai gan viss VPN izmantošanas process iepirkšanās tiešsaistē ir diezgan vienkāršs, tas darbojas tikai tad, ja VPN ir likumīgi savienots ar citu atrašanās vietu. Vienkāršs veids, kā pārbaudīt, vai darbojas VPN, ir izpētīt jūsu IP adresi. Ja esat izveidojis savienojumu ar citu atrašanās vietu, jūsu IP adresei tas jāatspoguļo. Ja tā nav, varat viegli pateikt, ka jūsu VPN ir izslēgts.

Varat arī pārbaudīt, cik drošs ir savienojums, izmantojot ExpressVPN iebūvēto DNS noplūdes pārbaudītāju. Tas prasa tikai dažas sekundes, un tas ir drošs un vienkāršs veids, kā pārliecināties, vai jūsu tīkls ir aizsargāts.

Kā VPN var palīdzēt aizsargāt jūsu personisko informāciju

Protams, iepirkšanās tiešsaistē sniedz savas priekšrocības - vairāku produktu pārlūkošana, dažādu vietņu salīdzināšana, viena klikšķa kases iestatīšana, taču tas arī rada savus riskus. Faktiski Identitātes zādzību resursu centrs (ITRC) norāda, ka atklāto kredītkaršu numuru skaits no 2016. līdz 2017. gadam ir palielinājies par pārsteidzošu 88%. Jo vairāk cilvēku iepērkas tiešsaistē, jo lielāks ir kredītkaršu zādzības gadījumu skaits..

Par laimi ir vienkāršas darbības, kuras varat veikt, lai palīdzētu aizsargāt tiešsaistes kontus, vienlaikus nodrošinot lielāku brīvības sajūtu. Izvēle apmeklēt tikai HTTPS vietnes, divu faktoru autentifikācijas iestatīšana un tiešsaistes paroļu mainīšana ir efektīvi veidi, kā palīdzēt aizsargāt finanšu datus un pasargāt jūs no uzlaušanas.

Kaut arī mēs ieteicam visas šīs metodes, iepērkoties tiešsaistē, neviena no tām nav panaceja. Viens neaizstājams rīks, lai aizsargātu savus finanšu datus, vienlaikus arī atbloķējot darījumus, ir VPN.

Iepirkšanās tiešsaistē, izmantojot VPN: Atrodiet piedāvājumus un pasargājiet sevi šajos Ziemassvētkos
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.