Jūsu skola seko jūsu darbībām tiešsaistē – lūk, ko jūs varat darīt

skola seko jūsu darbībām tiešsaistē

Jaunā mācību gada sākums ir tikai nedēļas, kas lielākajai daļai studentu nozīmē daudz laika pavadīšanu tiešsaistē vai nu darbam, vai… “citām” lietām.

Neatkarīgi no tā, vai mācāties vidusskolā vai universitātē, iespējams, ka tiešsaistē pavadītais laiks tiek uzraudzīts vienā vai otrā veidā. No Wi-Fi lietošanas izsekotājiem līdz biometriskiem skeneriem, kas reģistrē apmeklējumu, administratori var izdomāt, kas jūs esat, kur atrodaties un ko jūs darāt tiešsaistē.

Ko var izsekot jūsu skolai??

1. Jūsu tiešsaistes aktivitātes

Ikreiz, kad no jebkuras ierīces izveidojat savienojumu ar Wi-Fi universitātes pilsētiņā, skola zina, kuras vietnes esat apmeklējis. Un, ja vietnes nav aizsargātas ar HTTPS, tas var arī redzēt jūsu apskatīto.

Jūsu koledža vai vidusskola varētu arī ieviest klases pārvaldības programmatūru, kas uzrauga datoru lietošanu un interneta vēsturi, kā atklāja privātuma aizstāvju Big Brother Watch pētījumā vairāk nekā 1000 skolās visā Lielbritānijā..

Ja jūsu koledža uztur savu e-pasta sistēmu, iespējams, arī visa ar to saistītā sarakste tiek uzraudzīta, kā tas ir vairākās Lielbritānijas universitātēs.

2. Jūsu kustības pilsētiņā (un ārpus tās)

Papildus apmeklētajām vietnēm jūsu universitāte var uzzināt, kur atrodaties, izmantojot savu Wi-Fi. Austrālijā vairākas universitātes izseko studentu pārvietošanos ap universitātes pilsētiņu, izmantojot mobilos tālruņus, kas savienoti ar Wi-Fi, un pat var precīzi pateikt, kurā telpā studenti atrodas..

Lai arī šobrīd universitātes izseko tikai studentu kustībai kopumā, ir pilnīgi iespējams, ka izmantotā tehnoloģija varētu izvērsties, lai identificētu aktivitātes individuālā līmenī - lai pārbaudītu laika daudzumu, kad neesat universitātes pilsētiņā, un atspoguļotu šo laiku savās atzīmēs, piemēram.

Apvieno to ar videonovērošanas kameru novērošanu universitātes pilsētiņā un universitātē, lai jūs vienmēr varētu noskaidrot jūsu fizisko atrašanās vietu. Rāpojošs!

Kā pārtraukt jūsu universitātes izsekošanu

  1. Iegūstiet EZF pārlūka papildinājumu HTTPS visur. Bonuss: Papildinājums ir arī mūsu Chrome paplašinājumā!
  2. Tas ir pats par sevi saprotams, bet, iegūstot labu VPN, visa jūsu interneta trafika informācija tiks paslēpta no jūsu skolas Wi-Fi administratoriem..
  3. Atdaliet savu privāto un akadēmisko saraksti; izmantojiet e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kas pirmajā vietā izvirza jūsu personīgo privātumu un drošību. Mēs iesakām vienu no šiem četriem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem.
  4. Padariet anti-uzraudzības modes paziņojumu neatkarīgi no tā, vai tā ir niecīga šalle vai vienkārša sejas maska, lai izvairītos no identificēšanas ar videonovērošanas kamerām universitātes pilsētiņā.
  5. Vissvarīgākais ir izlasīt privātuma praksi, ko jūsu skola izmanto (vai nelieto), un uzzināt, cik daudz jūsu universitāte iegūst no jūsu tiešsaistes darbībām.

Par domām 5000 USD?

Vai jūs esat students norūpējies par privātumu un drošību tiešsaistē? Kā jūs vēlētos redzēt savas skolas privātuma politikas izmaiņas (vai šajā jautājumā pasaule)? Pasakiet mums 400 vārdos, un jūs varētu laimēt 5000 USD stipendiju!

Jūsu skola seko jūsu darbībām tiešsaistē - lūk, ko jūs varat darīt
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.