Kā ExpressVPN autentificē savas lietotnes

ExpressVPN lietotājvārda un paroles autentifikācija.

Kā ExpressVPN serveri zina, kura lietotne pieder klientam un kura ne?

Lielākajā daļā lietotņu autentifikācija notiek fonā. Tiklīdz lietotājs pierakstās, lietotne sevi autentificē katru reizi, kad izveido savienojumu.

ExpressVPN izmanto lietotājvārda un paroles kombināciju, lai autentificētu lietotājus, kam ir ievērojamas privātuma un veiktspējas priekšrocības salīdzinājumā ar alternatīvām, piemēram, sertifikātiem.

Sertifikāti pret parolēm

Sertifikāti vai, precīzāk sakot, publiskās atslēgas sertifikāti ir parakstītas publiskās atslēgas. VPN kontekstā divi visatbilstošākie iespējamie sertifikāti ir servera sertifikāti un klienta sertifikāti.

Servera sertifikāti pārliecinieties, vai lietotne ir pieslēgta serverim, kuru pārvalda ExpressVPN, nevis serverim, kuru pārvalda, piemēram, ļaunprātīgs snoop.

  • ExpressVPN izmanto 4096 bitu sertifikātus
  • Uzziniet vairāk par to, kā darbojas servera sertifikāti

Klientu sertifikāti pārliecinieties, ka klients ir pilnvarots izveidot savienojumu, t.i., izmantot VPN. Kaut arī sertifikāti varētu šķist izdomātāka iespēja, tiem ir dažas būtiskas negatīvas puses, salīdzinot ar lietotājvārda un paroles kombināciju.

Problēmas ar privātuma sertifikātiem un lietotājvārdu un paroļu priekšrocībām

Lietotāju autentifikācijas sertifikāti internetā tiek nosūtīti vienkāršā tekstā. Lai gan tā nav drošības problēma - savienojums tiek izveidots tikai tad, ja sertifikāti ir likumīgi un tos netraucē - katram lietotājam ir unikāls sertifikāts, tāpēc novērotājam varētu būt iespēja redzēt VPN savienojuma sākumu un izmantot to, lai izveidotu lietotāja profils.

Lai arī sertifikātam nav pievienots vārds vai e-pasta adrese, citu informāciju, piemēram, interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) vai mobilā tālruņa operatora ierakstus, var izmantot, lai secinātu, kurš sertifikāts pieder tam, kam.

Ja visi interneta pakalpojumu sniedzēji automātiski ievāc skaidrā teksta sertifikātus, viņi varētu kartēt katra lietotāja kustības un, piemēram, izmantojot visizplatītāko savienojuma vietu, identificēt īpašnieku pēc vārda un mājas adreses..

Lai nodrošinātu labāku privātumu, lietotājvārda un paroles autentifikācija neizmanto vienkāršo tekstu. TLS savienojums starp lietotni un serveri drīzāk nodrošina visu akreditācijas datu nosūtīšanu šifrētu - tas nozīmē, ka nav identificējošas informācijas.

ExpressVPN izvēlas privātumu un ērtības

Izmantojot ExpressVPN lietotnes, autentifikācijas metode ir neredzama lietotājam un jebkuram potenciālajam novērotājam, tas nozīmē, ka jūsu privātums ir labāk aizsargāts.

Ja jūs neizmantojat ExpressVPN lietotnes, bet drīzāk izmantojat trešās puses lietojumprogrammu, piemēram, Tunnelblick, jums būs jāiestata lietotne, lai manuāli izveidotu savienojumu ar ExpressVPN tīklu..

Lai iegūtu autentifikācijas lietotājvārdu un paroli (kas atšķiras no jūsu ExpressVPN paneļa pieteikšanās akreditācijas datiem), rīkojieties šādi:

  1. Piesakieties ExpressVPN panelī
  2. Klikšķis Iestatiet ExpressVPN
  3. Izvēlieties Manuālā konfigurēšana

ExpressVPN manuālā konfigurēšana ir iestatīta.

Lietotājvārds un parole nav jāatceras, jo tos vienmēr varēsit izgūt no ExpressVPN paneļa. Jums tomēr vajadzētu,
saglabājiet savus akreditācijas datus privātus, lai citi cilvēki nevarētu izmantot jūsu VPN pakalpojumu.

Iestatot ierīci ar lietotni, kas nav ExpressVPN, ir daudz vienkāršāk un ērtāk kopēt lietotājvārda / paroles kombināciju nekā sertifikātu.

Ja rodas kādas problēmas ar ExpressVPN lietotni, lūdzu, sazinieties ar atbalsta komandu.

Kā ExpressVPN autentificē savas lietotnes
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.