Kā surogātpasts kļuva par interneta surogātpastu, izmantojot foruma surogātpastu un e-pasta surogātpastu. Spams.

Kā surogātpasts kļuva par interneta surogātpastu, izmantojot foruma surogātpastu un e-pasta surogātpastu. Spams.

Atruna: ExpressVPN neapstiprina jebkāda veida surogātpastu. Vai surogātpastu.

Savulaik surogātpasts bija tikai gaļas alva un Montijas Pythonas gudrajos vārdos:

“Surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, ceptas pupiņas, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts un surogātpasts”

Bet šīs ir visuvarenā interneta dienas, un surogātpasts ir kļuvis par postu.

Īsa mēstuļu, surogātpasta un surogātpastu vēsture

Domājams, ka tas ir garšvielu un šķiņķu portmanteau, produkts Surogātpasts kļuva slavens kā lēta un viegli pieejama gaļa vājos ekonomiskajos gados pēc Otrā pasaules kara. Tāpēc vārds surogātpasts kļuva par lētas lopbarības sinonīmu.

Tieši Spam reputācija kā parasts, lēts pārtikas produkts iedvesmoja šo Monty Python ģēniju:

Abiem cilvēkiem, kuri to nekad nav redzējuši.

Monty Python skice šķērsoja visas robežas, lai kļūtu par kultūras parādību. Atdarinot vārda surogātpasts atkārtošanos, daži ļaunprātīgi agrīnās 80. gadu BBS un MUD spēļu lietotāji atkārtoti ierakstītu “surogātpasts”, lai citu lietotāju tekstu aizklātu no ekrāna.

Labāks internets nozīmē vairāk surogātpastu un surogātpastu

Attīstoties internetam, uzlabojās arī surogātpasta piegādes metodes. Deviņdesmitajos gados pirmās tiešsaistes Amerikas tērzēšanas istabas (kuras vēlāk kļuva par AOL) ik pa laikam tiktu pārpludinātas ar pēdiņām no Monty Python Spam skices. Jādomā, ka tas tika darīts tikai lulz dēļ.

90. gadu sākumā interneta savienojumi joprojām notika pa tālruņa līnijām un parasti darbojās ar ātrumu 1200 vai pat 300 biti / s. Nevēlami attēli, kas ir novilkti ASCII mākslā un ievietoti forumā, var paiet diezgan ilgs laiks, lai ielādētu skatītāja datorā..

Vēlāk Usenet forumos surogātpasts sāka nozīmēt pārmērīgu vairāku ziņojumu ievietošanu vai atkārtotu tā paša ziņojuma publicēšanu.

Mūsdienās surogātpasts ir vispārējs termins, kas aptver visu, kas nevēlams vai nelūgts internetā vai no interneta.

Surogātpasta apskate, Surogātpasta apskate un Surogātpasta apskate

Lai arī mēstuļu veidotāji Hormels tolaik nebija pārāk priecīgi par negatīvo Monty Python asociāciju, 2007. gadā viņi nolēma, ka skice ir daļa no viņu korporatīvās identitātes.

Kad Monty Python atklāja Spamalot šovu Londonas West End, Hormel izlaida produktu ar nosaukumu “Stinky franču ķiploki” kā daļu no šova reklāmas. Pēc tam, 2012. gadā, surogātpasta 75 gadu jubilejas laikā, Hormels iepazīstināja ar Sir Can-A-Lot - varoni, kurš atdarināja Svētās Grālas Monty Python bruņiniekus. Sir Can-A-Lot bija redzams uz surogātpastu reklāmas skārda vāka visu 2012. gadu.

interneta surogātpastsJaukas salātu, tomātu, surogātpastu, surogātpastu, surogātpastu un surogātpastu vakariņas.

Surogātpasta filtri Aptur surogātpastu, surogātpastu un surogātpastu

Bija laiks, kad nepaiet diena, kad Nigērijas princis nemeklē palīdzību vai uzņēmums, kas pārraida viņu vēlmi paplašināt dzimumlocekļus visā pasaulē.

Pieaugot surogātpastam, palielinājās arī surogātpasta filtru kvalitāte. Bet tas joprojām atrodas, paslēpjoties nekad iesūtnes reģionos. Ejiet un pārbaudiet savu surogātpasta mapi tūlīt. Ja vēlaties, šīs zāles joprojām var piegādāt tieši pie jūsu durvīm (lūdzu, nedariet to).

Kā surogātpasta filtri aptur surogātpastu, surogātpastu un surogātpastu un aptur surogātpastu

Kopš izveides 2004. gadā Gmail ir bijis nozares līderis, kas bloķē nevēlamo ziņojumu parādīšanos iesūtnēs.

Tajā ir vēl kas, bet vislielākais surogātpasta filtrēšanas faktors ir lietotāji, kuri ziņo par surogātpastu. Kad persona atzīmē ziņojumu kā surogātpastu, Google sistēma ātri iemācās sākt bloķēt līdzīgus ziņojumus. Jo vairāk Gmail lietotāju atzīmē surogātpastu, jo viedāka kļūst atklāšanas sistēma.

Dzirdēsim to no pašiem lielajiem G.

Surogātpasts vietnēs, surogātpasts, surogātpasts komentāros un surogātpasts

Daži noderīgi WordPress spraudņi filtrēs surogātpastu; Akismet ir nozares līderis, taču WangGuard un AntiSpam Bee ir arī lieliski.

Ja nesaņemat daudz komentāru, visdrošākais ir tos visus iepriekš apstiprināt, pirms tie parādās jūsu vietnē. Bet uzmanieties no visiem, kas piemin citu vietni vai vietnes, kurās ir saite, jo tās, visticamāk, ir mēstule, pat ja ziņojums ir jauks.

Surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts un surogātpasts ir šeit, kur palikt

Lai arī surogātpasts parasti tiek bloķēts tumsā zem tīkla, tas ir tikpat spēcīgs un biežs kā jebkad. Diemžēl mēs to nevaram apturēt. Neuztraucieties, auto surogātpasta filtri paveic lielisku darbu, un tiešsaistē ir pieejami daži lieliski resursi.

Esiet piesardzīgs, lai meklētu surogātpastu, bet, ja kāds to izkļūst, tas nav pasaules gals. Atcerieties tikai zelta likumus:

  • Ja jūs neievadījāt loteriju Spānijā, jūs to neuzvarējāt
  • Nevienam Nigērijas princim nekad nebūs vajadzīga jūsu palīdzība
  • Nelietojiet Western Union, lai nosūtītu naudu svešam cilvēkam. KATRAM. JEBKĀDA IEMESLA dēļ!
  • Ja vēlaties palielināt dzimumlocekli, sazinieties ar ārstu
  • Ja vēlaties viagra, apmeklējiet ārstu.
  • Ja vēlaties kādas zāles, LŪDZU, SKATIET ĀRSTU!

Kāds ir labākais / sliktākais surogātpasts, ko jebkad esat saņēmis? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Piedāvātais attēls: rookman48 / Deposit Photos
Surogātpasts, surogātpasts, surogātpasts: yasuhiro / Dollar Photo Club

Kā surogātpasts kļuva par interneta surogātpastu, izmantojot foruma surogātpastu un e-pasta surogātpastu. Spams.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.