Kā uzdāvināt Bitcoin šajos Ziemassvētkos

Kā uzdāvināt Bitcoin kā dāvanu

Nepieciešama novēlota, pēdējā brīža Ziemassvētku dāvana lidojumā? ExpressVPN jūs esat nodrošinājis!

Bitcoini fiziskā formā neeksistē (daži saka, ka tādu nemaz nav!). Praktiski tie ir tikai skaitļi sadalītā virsgrāmatā ar nosaukumu The Blockchain.

Neskatoties uz to, visi par viņiem runā. Sākot ar finanšu laikrakstiem un beidzot ar ikdienas ziņām, Bitcoin, protams, rada daudz bažu. Katram ir savs stāsts par to, kā viņi iekļuva, izgāja vai juta, ka nokavējuši neprātu.

Tātad, kāpēc gan nedot dāvanu Bitcoin? Šajā rokasgrāmatā ir aprakstīts, kā.

1. solis: izveidojiet Bitcoin maku

Ja jūsu kontaktpersonai jau ir Bitcoin seifs, un jūs zināt tā adresi, Bitcoin apdāvināšana ir niecīga. Jums vienkārši ir jānosūta Bitcoins uz jums norādīto adresi. Gatavs.

Bet lielāko daļu laika jūsu draugam vai ģimenei nebūs Bitcoin maka, un jums tas viņiem būs jāizveido..

Meklējiet viņiem piemērotu maku - ja viņiem ir Android tālrunis, jūs varat izvēlēties no mūsu labāko Android maku saraksta. Ja viņi izmanto iOS, mums ir arī saraksts ar to. Ja viņi izmanto datoru vai jūs nezināt viņu platformu, varat izvēlēties Electrum maku vai Copay.

Piešķiriet draugam jauno maku un ģenerējiet rezerves kopiju.

Šo sēklu, parasti 12 vai 13 vārdus, var uzrakstīt un apdāvināt lieliskā apsveikuma kartītē!

2. solis: izskaidrojiet, kā darbojas Bitcoin un kā izpirkt Bitcoin dāvanu

Nekad nav laba ideja ģenerēt Bitcoin privātās atslēgas kāda cita vārdā. Tas ir drošības risks un prasa, lai cilvēki uzticētos viens otra informācijas drošībai, kas nav nepieciešama un palielina uzbrukuma iespējas ikvienam, kurš mēģina nozagt jūsu naudu.

Tā vietā jūsu dāvanas saņēmējam vajadzētu izveidot savu maku uz platformas, kas viņiem patīk un kurai uzticas, izpirkt jūsu Bitcoins un pārsūtīt tos uz viņu pašu maku..

Lai to izdarītu, jums, iespējams, būs jāraksta darbības, kas vajadzīgas Bitcoins izpirkšanai, kas var izskatīties apmēram šādi:

  • Lejupielādējiet lietotni Bitcoin, kuru viņi plāno izmantot
  • Izveidojiet jaunu seifu un izveidojiet dublējumu par jauno frāzi
  • Lejupielādējiet seifu, kuru izmantojāt dāvanas izveidošanai
  • Atjaunojiet apdāvināto maku no dublējuma
  • Pārsūtiet Bitcoins uz jaunizveidoto maku lietotnē pēc savas izvēles

Ja jums vajadzētu uzdāvināt dāvanu ar nosacījumiem?

Jāatzīst, ka daudzi no jūsu draugiem un ģimenes locekļiem var domāt, ka Bitcoins ir bezvērtīgas, tulpju mānija vai burbulis drīz sabrukšanas dēļ.

Bieži vien, kad Bitcoins tiek dāvināti kā dāvana, it īpaši, ja tā ir neliela summa, saņēmējs par to aizmirst vai glabā monētas nedrošā vietā (piemēram, viņu e-pasta iesūtnē, dropbox vai tiešsaistes piezīmju glabāšanas pakalpojumā)..

Tomēr, kad Bitcoin cena palielināsies, viņi atcerēsies jūsu dāsno dāvanu tikai tāpēc, lai atklātu, ka tā ir pazaudēta vai nozagta. Vilšanās un vilšanās, iespējams, pārvērtīs jūsu dāvanu par stresa pilnu pieredzi, kuru vēlaties, lai jūs nebūtu sarūpējusi.

Tā vietā ir laba ideja radīt dāvanai “nosacījumus”. Piemēram, jūs varētu norādīt, ka saņēmējiem ir tikai 2-12 mēneši, lai izpirktu savus Bitcoins, pēc kura jūs tos ņemsit atpakaļ. Un viņu zaudējums (bah blēdis)!

Ja jūs draudat atsaukt Bitcoin, ir ļoti svarīgi izskaidrot, kā darbojas atslēgas un kā jūs varat “ņemt atpakaļ” apdāvinātos Bitcoin. Pretējā gadījumā var šķist ļoti dīvaini uzdāvināt nepamatotu neatgriezenisku kriptovalūtu un spēt to ņemt atpakaļ.

Izmantojiet Bitcoin, lai iegādātos īstu dāvanu!

Ja vēlaties runāt par Bitcoin, bet arī vēlaties uzdāvināt kaut ko reālu, apsveriet iespēju kaut ko iegādāties kopā ar Bitcoin.

Bet jūs joprojām varat gadījuma pieminēt, ka, protams, iegādājāties to ar Bitcoin. Ja jūsu draugi vai ģimenes locekļi vēlas par to runāt, viņi noteikti jautās jums par jūsu pieredzi, viss bez spiediena, ka jātiek galā ar tehnoloģiju un riskiem tieši.

Kā uzdāvināt Bitcoin šajos Ziemassvētkos
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.