Kāpēc jums vajadzētu izmantot unikālu paroli katram tiešsaistes kontam

Izmantojiet spēcīgu paroli

Lai uzlabotu lietotāju drošību, ExpressVPN tagad lūdz lietotājus izveidot paroli, kuru viņi nelieto citur, un tajā jābūt:

  • Vismaz 8 rakstzīmes
  • Vismaz viens numurs
  • Vismaz viens simbols (piem., #, {, @,!,?)

Kāpēc jums nekad nevajadzētu to pašu paroli lietot divreiz

Lai aizsargātu pret hakeriem, ir svarīgi katram atvērtajam kontam izveidot unikālu paroli, ieskaitot ExpressVPN.

Pastāv nemitīgi uzbrukumi vietnēm, kas izraisa biežu lietotāju pieteikšanās akreditācijas datu zādzības, un nožēlojamie ne-do-well akas tiks vērsti uz neaizsargātām vietnēm, kurām trūkst tādas pašas aizsardzības kā, piemēram, bankai.

Uzbrukums varētu būt tikpat vienkāršs kā izlikšanās ar administratora e-pastu, lai zema līmeņa foruma lapas moderatoram prasītu lietotāja e-pastus un paroles. Kad hakerim būs šī informācija, viņi to izmēģinās, izmantojot daudzus drošākus tiešsaistes pakalpojumus.

Tātad, pat ja jums ir visspēcīgākā parole pasaulē, ja kaķēnu attēlu forumā izmantojat to pašu, ko izmantojat arī savai bankai, jūs riskējat nopietni uzlauzties.

Protams, lai atcerētos visas šīs paroles, protams, būs vajadzīgs Herculean garīgo spēku piedāvājums, taču, lai dzīvi atvieglotu, varat izmantot paroļu pārvaldnieku.

Spēcīgu paroļu nozīme

ExpressVPN veic dažādus pasākumus, lai aizsargātu lietotāju kontus, ieskaitot ReCaptcha sistēmu, lai kavētu pieteikšanos, kas nav cilvēki, taču joprojām ir svarīgi izmantot drošu paroli.

Brutāla spēka uzbrukums ir tāds, kad uzbrucējs izspiež paroles, mēģinot uzminēt pieteikšanos, tāpēc paroles garums un sarežģītība ir neticami svarīga - tikai viens papildu cipars palielina laiku, kas nepieciešams, lai jūsu konts eksponenciāli uzlauztu..

Piemēram, parolē, kurā ir tikai 4 burti, ir tikai 456 976 kombinācijas, bet vienā ar 5 ir 11 881 376.

Iekļaujot numurus un visus simbolus (96 rakstzīmes) un vismaz 8 rakstzīmju paroli, ExpressVPN parolēm ir 457 163 239 653 376 iespējamās kombinācijas..

Lai gan ExpressVPN pieņems vismaz 8 rakstzīmes, jo vairāk izmantosit, jo drošāks būs jūsu konts. 12 ciparu parolē ir 94 ^ 12 (475,920,314,814,253,376,475,136) kombinācijas, un datoram būtu nepieciešami 7,5 miljoni gadu, lai uzlauztu divus miljardus minējumu sekundē..

Aizsargājiet savus tiešsaistes kontus, izmantojot drošu paroli

Izmantojiet izlases paroles ģeneratoru padariet paroles garas un sarežģītas un izmantojiet paroļu pārvaldnieku, lai tos atcerētos, tāpēc jums tas nav jādara.

Kāpēc tagad neatjaunināt ExpressVPN paroli uz kaut ko drošāku? Šī rokasgrāmata parādīs, kā. Par dažām atšķirīgām un, uzdrošināmies to teikt, aizraujošām metodēm, kā izvēlēties drošu paroli, iepazīstieties ar šo Lexie rokasgrāmatu.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot unikālu paroli katram tiešsaistes kontam
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.