Pievienojieties maršrutētāju revolūcijas lietotnei, lai nodrošinātu pilnīgu mājas aizsardzību

Maršrutētāju iecienītā lietotne ExpressVPN

Tūkstošiem cilvēku tagad izbauda ExpressVPN izcilo maršrutētāju programmatūras lietotni, un ir viegli saprast, kāpēc!

ExpressVPN maršrutētāju lietotne savieno un aizsargā visas jūsu mājas tīkla ierīces, padarot vienkāršu privātu pārlūkošanu. Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās mājas Wi-Fi, kā parasti, un… tas arī viss!

Vēl labāk, ja maršrutētājs ir aizsargāts ar VPN, tas nozīmē, ka varat droši rādīt šovus Google Chromecast vai Apple TV. Vairs neskatieties televizoru un filmas uz mazā klēpjdatora rezerves istabā, iegādājieties to lielajā televizorā un skaņas sistēmā!

Turklāt ExpressVPN maršrutētājiem aizsargā visas jūsu ierīces ar militāras pakāpes šifrēšanu! Viss, kas jums jādara, ir savienojums ar Wi-Fi kā parasti.

Saldie Ziemassvētki.

ExpressVPN lietotne maršrutētājiem

6 garšīgi iemesli, lai iegūtu ExpressVPN lietotni maršrutētājiem

  1. Labāka drošība
  2. Lieciet TV šovus un filmas
  3. Ietaupīt laiku
  4. Sargājiet visu
  5. Izmantojiet vairāk ierīču
  6. Dalieties mīlestībā

1. Nostipriniet visu savu tīklu

VPN vislabāk darbojas, kad tas vienmēr ir ieslēgts. Izmantojot maršrutētāja VPN, jums nekad nevajadzēs uztraukties, ka aizmirstat izveidot savienojumu ar VPN serveri, jo jūs vienmēr esat aizsargāts tieši no avota.

2. Lieciet savus raidījumus

Visas ierīces tiek parādītas tajā pašā tīklā, lai jūs varētu nodot savu ar VPN aizsargāto saturu Google Chromecast, Apple TV, Plex utt..

3. Ietaupiet vērtīgo interneta kaķu pārlūkošanas laiku

Neuztraucieties instalēt dažādas lietotnes visās savās mājas ierīcēs. Jūsu maršrutētāja VPN uzreiz aizsargā katru jauno ierīci. Tas ir tikpat vienkārši kā pievienošanās Wi-Fi tīklam - nav jāveic papildu darbības.

4. Izmantojiet VPN savās konsolēs

Izmantojiet VPN, lai maskētu savu IP adresi visās ierīcēs, kurās ir iespējots Wi-Fi, pat tādās, kurās parasti nevar darboties VPN programmatūra, piemēram, PlayStation, Xbox un citās spēļu konsolēs..

5. Viens abonements visām ierīcēm

Neuztraucieties par dažādiem VPN abonementiem dažādām ierīcēm. Vienlaicīgi izmantojiet vienu ExpressVPN abonementu neierobežotā skaitā ierīču.

6. Esiet varonis draugiem un ģimenei

Uzdāviniet dāvanu par privātumu un drošību. Ļaujiet viesiem izbaudīt tādas pašas VPN priekšrocības kā jūs, tikai izveidojot savienojumu ar mājas Wi-Fi.

Maršrutētāju VPN ir vieda izvēle

Tas ir diezgan acīmredzami, kāpēc tik daudzi izmanto neticamo ExpressVPN maršrutētāja programmatūru; ir tik daudz papildu priekšrocību. Kāpēc gan neizmēģināt sevi?

Iestatīšana ir vienkārša.

Pievienojieties maršrutētāju revolūcijas lietotnei, lai nodrošinātu pilnīgu mājas aizsardzību
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.