Pirmo soļu veikšana zibens tīklā

Kā izmantot zibens tīklu

Kriptovalūtas sāk mainīt pasauli, taču tās nav spējušas pierādīt sevi par regulāru patērētāja samaksu, galvenokārt Bitcoin darījuma ātruma un izmaksu dēļ. Darījums prasa zināmu laiku, lai to apstiprinātu, un tas var viegli maksāt par USD 10.

Daudzu veidu darījumiem Bitcoin var būt nepatīkami nomākta. Daudzos gadījumos ir nepieņemami gaidīt maksājuma apstiprinājumu stundām ilgi, veicot pirkumu personīgi vai uzņemoties risku pieņemt darījumu ar nulles apstiprinājumiem..

Kas ir zibens tīkls?

Zibens tīkls ir atsevišķs tīkls, kas izveidots uz Bitcoin bāzes. Jums tas nav jāizmanto, un visi jūsu esošie Bitcoin maki un darījumi turpinās darboties kā parasti.

Paredzams, ka Lightning Network ļaus veikt tūlītējus un lētus Bitcoin maksājumus starp Lightning dalībniekiem, neapdraudot Bitcoin drošību un decentralizāciju. Turklāt zibens mums sola palielināt privātumu.

Lai izmantotu Lightning Network, jums būs jāiestata vismaz viens kanāls, kas jums maksās Bitcoin darījuma cenu. Bet pēc tam jūs varat veikt tik daudz mazu maksājumu, cik vēlaties, par maz un bez maksas, līdz jūsu konts ir tukšs.

Ja vēlaties izņemt savu naudu no Lightning Network, tas atkal maksā Bitcoin darījuma cenu.

Tāpēc zibens tīkls ir pievilcīgs tikai tad, ja plānojat veikt vairākus maksājumus, un tas nepalīdz samazināt maksu par individuāliem, tradicionāliem maksājumiem. Kad esat iestatīts zibens tīklam, jūs varēsit ne tikai veikt maksājumus vienam tirgotājam, bet arī katram tirgotājam un privātpersonai tīklā.

Kā darbojas zibens tīkls?

Zibens tīklā dalībnieki atver maksājumu kanālus, kas ir 2 no 2 daudzparakstu maki. Šajā norēķinu kanālā abi dalībnieki var viens otram nosūtīt niecīgas summas Bitcoin, ko sauc par Satoshis, nenomaksājot darījumu Bitcoin Blockchain, kas nozīmē, ka katrs darījums maksā tikai nelielu daļu vai vispār neko.

Tikai pēc kanāla atvēršanas vai aizvēršanas ir nepieciešams Bitcoin darījums.

Kā izmantot zibens tīklu

Jūs jau varat izmantot zibens tīklu Bitcoin Testnet - Bitcoin tīkla klonu, kurā monētām nav nekādas vērtības. Bitcoin Testnet ļauj viegli eksperimentēt ar programmatūru, kurai citādi joprojām varētu būt kļūdas, un veikt tonnas darījumu, neuztraucoties par naudu.

Tā kā izskaidrot lietas teorētiski ir daudz mazāk prieka nekā to izmēģināt, šeit ir mūsu detalizēts ceļvedis par to, kā veikt maksājumus, izmantojot Testnet Lightning Network..

1. Lejupielādējiet klientu

Jaunāko klientu varat atrast Lightning Project Github profilā. Operētājsistēmai Windows lejupielādējiet Lightning-win32, operētājsistēmai Mac OS - izmēģiniet Lightning-darwin.

Izsaiņojiet failu un palaidiet to, divreiz noklikšķinot uz ikonas.

2. Nodrošiniet sev dažas Testnet monētas

Testnet monētas ir kā īsts Bitcoin, izņemot to, ka tās ir bezvērtīgas. Lieliski spēlē apkārt!

Šis izstrādātāja @metakiwi jaucējkrāns mums lieliski noderēja. Jūs varat pārsūtīt monētas tieši no krāna uz savu Lightning App vai vispirms izņemt to mobilajā lietotnē, piemēram, Copay.

Vietnē Copay izveidojiet Testnet maku Papildu iestatījumi.

Ekrānuzņēmums: Testnet papildu iestatījumi

3. Finansējiet savu maku

Tiklīdz pirmo reizi atverat savu Lightning App, tā ir jāsinhronizē ar tīklu. Bitcoin Testnet ir vairāk nekā 1 miljons bloku, taču sinhronizēšanai nevajadzētu ilgt vairāk kā divas stundas.

Progress ir redzams sadaļā Iestatījumi. Kamēr klients veic sinhronizāciju ar bloķēšanas ķēdi, viss ir kārtībā.

Lietotnē atrodiet sadaļu Pieprasīt.

Pēc tam jūs varat nosūtīt dažas Testnet monētas uz adresi apakšā. Netērējiet visas monētas tajā pašā kanālā! 0,01 BTC ir vairāk nekā pietiekami. Jums būs jāgaida viens apstiprinājums, lai šis maksājums tiktu parādīts zem Darījumi. Ja tas nenotiek, varētu būt noderīga programmas aizvēršana un tās atkārtota atvēršana.

4. Atveriet kanālu

Lai izveidotu kanālu, jums būs jāzina sava partnera kanāla publiskā atslēga, kā arī viņa IP adrese. Ja jums ir draugi, kuri jau izmanto Lightning, sazinieties ar viņiem! Bet neuztraucieties, ja nevēlaties, jums nevienam nav jāpasaka sava IP adrese. Jūs varat sēdēt anonīmi aiz sava VPN un izmantot kādu no šiem vienaudžiem:

Bitrefill:

029[email protected]lnd.bitrefill.com

Y’alls:

02e[email protected]45.77.115.33

Eclair:

039[email protected]endurance.acinq.co

Tiklīdz jūsu finansējuma maksājums tiks veikts 3. solis ir apstiprināts, varat atvērt kanālu.

Ekrānuzņēmums: zibens maka bilance.

5. Veiciet maksājumu

Lai veiktu maksājumu, kādam jums būs jāizsniedz maksājuma pieprasījums. Dodieties uz kādu no šīm vietām, lai saņemtu rēķinu.

Piezīme: Jums, iespējams, vajadzēs nedaudz pagaidīt, līdz veiksies pirmais maksājums, vismaz mūsu pārbaudē pagāja laiks, līdz citi uzzināja par mūsu jaunajiem kanāliem tīklā.

Y’alls

Y’alls ir platforma, kurā jūs maksājat par izlikšanu un samaksu, kad cilvēki lasa jūsu saturu. Vienkārši noklikšķiniet uz jebkura no rakstiem un nokopējiet maksājuma pieprasījumu savas lietotnes Lightning opcijā “Maksāt”.

Zvaigžņu bloki

Vietnē Starblocks jūs varat uzreiz iegādāties virtuālo kafiju, izmantojot Bitcoin. Noklikšķiniet uz kafijas, kas jums patīk, dodieties uz kasi un iekopējiet maksājuma pieprasījumu makā.

Ekrānuzņēmums: Starblocks rēķins.

Bitrefils

Bitrefill ir testa vietne, kur viņi pieņem Bitcoin. Ievadiet derīgu tālruņa numuru un maksājiet, izmantojot Lightning!

Ekrānuzņēmums: Bitrefill rēķins.

6. Saņemiet maksājumu

Lai saņemtu maksājumu, vai nu kādam būs ar jums jāatrod kanāls, vai arī jums jāiztukšo kāds no esošajiem kanāliem (Lightning Network tīklā nevar būt vairāk nekā sākotnējais Bitcoin darījums)..

Lai redzētu, cik daudz jūs šobrīd varat saņemt, dodieties uz lietotni “Kanāli”.

Ekrānuzņēmums: apgaismojuma tīkla pieprasījuma pieprasījuma ekrāns.

Vienkārši ievadiet summu un etiķeti (lai vēlāk jūs zināt, kurš maksāja kuru rēķinu) un ģenerējiet maksājuma pieprasījumu.

Ja vietnē Y’alls esat uzrakstījis populāru ziņu, varat arī saņemt samaksu par to. Vienkārši “izņemiet naudu” jebkurā laikā, attiecīgajā laukā ievadot rēķinu. Kamēr tas nāk no tā paša mezgla, kurš veica sākotnējo maksājumu, jūs iegūsit monētas.

Ekrānuzņēmums: gaidāmie ienākumi ar Y'all.

Citi noderīgi resursi

Zibens pētnieks

Acinq Explorer parāda zibens tīkla pašreizējo stāvokli. Pēc kāda laika jums vajadzētu redzēt tur esošo mezglu un visus atvērtos kanālus.

Mobilais maciņš

Arī Einir izstrādāts Acinq, Eclair maciņš ir zibens maks Android ierīcēm. Diemžēl tajā brīdī nevar saņemt Bitcoin, tikai nosūtīt.

Alternatīvs darbvirsmas maks

Zap ir vēl viens darbvirsmas datora seifs. Iestatīt ir daudz grūtāk nekā iepriekš demonstrētajā Lightning App.

Zibens tīkls ir nākotne

Tas ir ļoti aizraujoši, ja pirmo reizi izmantojat Lightning Network, kaut arī tajā noteikti ir dažas kļūdas. Paies laiks, kamēr indivīdiem un uzņēmumiem būs pietiekama uzticēšanās, lai to izmantotu ikdienas darījumos, taču tas notiks ievērojami ātrāk nekā tas aizņēma Bitcoin tur, kur tas ir tagad..

Tūlītējie maksājumi, zemās transakciju maksas un neuzticamība padarīs Lightning Networks par killer lietotni Bitcoin maksājumiem.

Pirmo soļu veikšana zibens tīklā
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.